Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Kumanove Kërkoj kujdestare

A D

8-10or ne dit orë/ditë

Pershendetje kerkojm kukdestare per djalin ton 11 muajsh prej 24 gusht. Ju lutem na kontaktoni ne +41763782904 ose almira.destani@hotmail.com Mundsisht mosha 20-35vjeçare dhe serioze

Detale Profili

  • orari: 8-10or ne dit
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti