Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave
Ju lutemi kyquni në Komunitetin BebaIme duke shfrytëzuar fushën e kyqjes në të djathtë, nëse nuk jeni të regjistruar, regjistrimi është falas. Regjistrohu tani.

Alba I

Pershendetje nena jam gati 6 muajshe shtatzen dhe ne kemben e majt me osht bo nje shenj sikur kur vritesh diku po mu pom kruhet edhe as nuk e kom vra askund a mundet me dite ndonjera a mos kan fillu me mu bo venat ...Faleminderit jeni shume te mira

/komuniteti