Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Era e keqe

Gjate mardhenieve seksuale me te fejuarin time,vije nje ere shume e keqe dhe pas aktit dhe partneri ka djegsim qka me rekomandon te bej?

Elona G (4 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Flora,

Era e rëndë që vjen, më bën të dyshoj për praninë e një infeksioni vaginal. Bëj një analizë dhe kulturë të sekrecioneve vaginale. Mjeku do të vendosë diagnozën dhe do të të japë trajtimin e nevojshëm.

Të uroj gjithë të mirat.

/komuniteti