Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Me eshte vonu cikli menstrual!

Jom nje 34 vjeqare gjith kom ciklin me rregullt po tash sem kan ardh prej 28 janarit sa u normal me tu vonu a ndikon merzitja ne qrregullikin e ciklit qe ni vit gjys skom pas mardhanje

Dija Dija (2 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje,

Vonesa menstruale tregon për çrregullim të nivelit të hormoneve, për vlerësimin e tyre duhet të bësh analiza specifike të cilat duhet t'i rekomandoj mjeku gjinekolog. Sipas rezultateve mjeku do të japë trajtimin.

Gjithë të mirat.

Dija Dija (2 muaj më parë)
A mundesh me mi tregu tabletat mem ardh cikli menstrual

/komuniteti