Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Virgjeria

Pershendetje jam nje vajze 21 vjecare. Para nje jave provuam me te dashurin te kryenim mardhenje por pas disa perpjekjeve nuk arritem dot te benim asgje sepse kam shuuum dhimbje dhe pse ai u tregua shuuum i kujdesshem. Une disa her kam mastrubuar dhe kam frik mos ka qen ky nje problem?! Sot ne mengjes kontrollova me gisht vaginen deri ne brendesi dhe nuk kam asnje vend te lirshem qe lejon futjen e organit mashkullor?! Ndoshta jam un cik e pa informuar per anatomine e vagines se virgjer ose ky esht nje problem i imi? Plus se ne fund te pjeses ku nuk kam asnje menyr per tu futur mw brenda se cdogje esht sikur te kishte nje mur kam dhe nje pjes te fort si vezore sa nje top me diameter diku 1.5 Jam shum e shqetesuar per kte dhe i dashuri im qe pas ca ditesh do jemi te fejuar u shqetesua ate nat? Ju lutem me ktheni pergjigje

Anti Gona (11 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Antigona

Nga shpjegimi qe i ben situates se merredhenies seksuale te pa kryer dhe asaj qe konstaton/vlereson ne organin tend gjenitall, nuk kam mundesi te jap nje vleresim.

Pa tjeter duhet nje vizite gjinekologjike apo dhe vetem vizuale per te konkluduar .

Nese e shikon te arsyeshme me kontakto ne kliniken ku punoj. Paraprakisht me merr ne numrin 0692033965. 

Gjithë te mirat.

 

/komuniteti