Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/pyet-gjinekologun

Shtatzania pas abortit

Pershendetje e nderuar.. jom shtatzane ne javen 10+ pas nje missed aborti qe kisha 6 javeshe.. deri tani me ka shkuar mire gjithcka perveq ne javen e 9 kisha veq nje pike sekret te kafte mirepo mora ineksionin progesteron dhe me spata problem, por cka me shqeteson jane disa sekrecione me ngjyre si te gjelbert shume e qele, pa ere friksohem mos kam ndonje infeksion, dhe gjithashtu po kam dhimbje si te ciklit rralle e kom mitren te kthyer nga kurrizi a eshte ky shkaku sepse jom shume ne merak..

Jona ♥ (10 muaj më parë)

MD Mimoza Keta - obstetre - gjinekologe
Gjinekologja përgjigjet
MD Mimoza Keta

Përshëndetje Jona

Sa shpjegon, duhet te besh nje vizite gjinekologjike dhe analize e kulture te sekrecioneve vaginale per te gjetur diagnozen dhe mearre trajtimin me te efekshem.

Mos neglizho.

Nese e shikon te arsyeshme me kontakto ne kliniken ku punoj per t'a zgjidhur problemin. Paraprakisht me merr ne numrin 0692033965.

Te uroj shtatzeni te mbare

/komuniteti