Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per mile gashi
Prsh e dashur desha te pys a ka naj sen te re ka ty pasi ke planifiku shtatzanin e dyt ke pas vones cikli moti me duket ske qen aktive te pershendes shpresoj me lajme tmira
Mami Meneses (5 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Sa teste të shtatzënisë keni bërë derisa keni besuar se jeni me të vërtetë shtatzënë?