Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per vajzen
Pershendetje nena vajzen e kam 6 javeshe dhe ne krah ku e ka marr vaksinen kur ka lind sot i ishte ber si puqerr e bardh. A esht diqka serioze ta dergoj te pediatri se jam ber shum merak
Sara Muji (3 muaj më parë)
Arta maida (3 muaj më parë)
Nuk eshte per mu shqetesu e dashur sepse une kur ja kam dhene vajzes me pat paralajmru infermierja se mundet me i mbledh ndodh me shume se nje here por qe nuk bon me ja prek ose me tentu me ja ndrydh. Eshte vaksine qe i mbetet shenje per tere jeten per ate arsyje i behet ashtu. Shendet vajzes

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?