Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pytje per mua
Nena si jeni? Un ka nja 1 jav qe ndjej si dhimbje te leht ne shpin krejt ne pjesen e veshkave e deri tani e kam pas si me ken e bllokume dicka po qysh dje kam dhimje kur e prek sme dhem por kshu ndjej dhimbje gjat gjith kohes e sot po me dhem edhe fundi i barkut ana e majt ma shum..a dini cka mund te jet naj infeksion a dicka ? Deri te hanen ska doktor ma ktu vetem ne urgjenc.
Boa Shq (3 muaj më parë)
Mirjeta 1 (3 muaj më parë)
Faleminderit shume liza liza
Liza Liza (3 muaj më parë)
Mirjeta, kerkoj flaje per pegjigje te vonuar, se tash e lexocva , podhembejt kah shpina tek veshket, edhe problemet me urinim une i kom pase, e kom pas si infeksion edhe zalle ne veshke, kjo nuk do em thane qe patjeter edhe ti i ke keto simpotma e problemin e njete, bene nje kontrolle te urologu, ni urinokulture sigurisht te thote, edhe ultrazani te tregon ma mire nese ke ose jo problem me veshke.
Arii Arii (3 muaj më parë)
Boa ben dush apo vask te ngroht dy tri dit rresht, dhe pastaj nese gjen asi kremi voltaren apo krem tiger qe esht si menthol dhe lyje bene pak mazash dhe pstaj lidhe me nje shall koxha fort..une besoj se nga muskujt apo ftofje
Mirjeta 1 (3 muaj më parë)
Liza liza me fal per nderhyrjen e dashur a mund te ma spjegosh pak kete punen e veshkave Sepse edhe une kam dhimbje posht shpines tek veshkat, me rri e mpir nenstop dhe kam djegje gjat urinimit, kjo esht shenj e problemit me veshkat sipas teje apo si?
Boa Shq (3 muaj më parë)
Liza flm per prgj jo skam problem ne urinim vetem kto cka thash ma siper..ishalla sjan veshkat se javen tjeter jemi per rrug e kemi te pakten 15 or rrug me mrri ne shqipri
Liza Liza (3 muaj më parë)
Boa Shq mundet me qene ftohje, e gjate urinimit a ke djegsim a ke problem me urinu, se nese jane veshakt ke dhembje teper te medhaja edhe problem me urinim.Munet me qene naj ftofje ma shume po besoj, merr shishe me uje te ngrohte e vendose ne shpine, mu me ndihmojke sa do pak, edhe uje pi nonstop edhe caja, ta lehtesojne pak. Ishalla te kalon

/komuniteti

/anketa

A mund të rris babai fëmiun i vetëm?