Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjiri
Marr shkas nga nje pyetje qe u be pak me perpara... Moj nena ju we jepni gji, a ju esht varur gjoksi.... Pfff skandal me duket mua, shume lekure si e varur..Me ta shpif dmth... Ka naj menyre qe te permiresphet pak
Ana Dena (1 vite më parë)
Suela ♥ (1 vite më parë)
Ana nuk me rrjedhin vetem nese e shtrydh del ndonje pik. Po aq vetem nga nji pik. Ja kam numrin nrml po ngaqe mendoj se sesht ndonje gje e madhe se kam pyetur
Ana Dena (1 vite më parë)
He mi suela me thoje kthehen te rrija me shpresa hahaha... Mess di un nese rrjedh dmth niveli i prolaktines esht i lart...Duhet te besh analizat hormonale.. Ti pyet dhe dok.Ketin nese ja ke numrin...
Suela ♥ (1 vite më parë)
Ana jo zemer po u var iher nuk kthehet mo mrapsh hahhaha. Me fal qe po nderhy ne pyetjen tende po qe mos hap teme tjeter dua tju pyes per dicka. Ne korrik bejn nje vit qe vajza ma ka lene gjoksin dhe qe atehere kur futem ne dush e shtrydh ndonjehere koken e gjirit dhe shikoj qe akoma nxjerr ndonje pike si leng te bardh. Cne akoma edhe mas nje viti?
Engela Siar (1 vite më parë)
Boa dhe un fiks si ty i kam pas numer 3 i kamm pas tani 4 po hapet lekura e dashur dhe kur iken qumshti pastaj dalin strijat ne dukje si fillim kur ti heqim gjirin femijeve duket shum keq po me kalimin e kohes rregullohen
Boa Shq (1 vite më parë)
A keni pas rritje te gjoksit ju nena gjat shtatzanin dhe ushqyerjes me gji.. un nga nr 2-3 kam shku ne 5c.. shum me eshte rrit vec ishalla me shkon ne vend se edhe kaq ahum sduhet gje
Engela Siar (1 vite më parë)
aahhahahahahahhahah te gjith nenat e kan kete problem normal qe varet nga pesha , po ske cben se recipeta te shtrenguara nuk mban dot, se mesa kam lexuar thon qe nga fillimi me i mbajt gjokset me recipeta te shtenguara qe mos te varet . po skemi cbejm keshtu qe rendesi ka te kemi bebat mir
Dessarta K (1 vite më parë)
Ana besoj se varet dhe nga madhesia e gjiksit kush ka nje gjoks te madh ai do varet kurse ato qe e kan te vogel edhe pas ndarjes se gjiri humb kret dhe ai pak qe eshte hahahah
Boa Shq (1 vite më parë)
Ana dena un akoma ushqej me gji kshu dallohet pak i rene por akoma e kam mir..sigurt pas qe tja ndaj gjinin ka per tu dukt ma shum i varur..ca me ba shyqyr zoti na e mundesoi me u ba me fmi

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?