Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shpresoj te me ndihmoni
Pershendetje nena! Un kam 6 muaj qe tentoj per shtatzanin e dyte mirepo akoma asgje, cilkin e kam pas te rregullt deri para dy muajve ka fillu me mu vonu nga 1 jav e tash me 30 qershor ka pas mem ardh cilki e akoma nuk merdh. Sot e bana ni test por doli negativ, qfar mundet me kan nese keni keso pervoja ju lutem me ndihmoni?
Ervina Morina (3 muaj më parë)
D E S A * (3 muaj më parë)
Pasi qe testi te ka dal negativ,mendoj qe vetem qrregullim te ciklit ke.

/komuniteti

/anketa

Si e keni festuar apo si planifikoni të festoni ditëlindjet e fëmijëve?