Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ndihme-kanalet e mbyllura
Pershendetje nena shpresoj qe jeni mire,deshta t ju pys a keni ndonjera probleme me kanale nese po a keni provu me i hap me operim,edhe sa keni pasur sukses:(,gjithashtu deshta te pys per Dr Burim Imeri pasi qe degjova qe ky vetem me hsg i hap kanalet dmth me konstrast gjate muajit ndoshta dy here qe me u hap ngadale jo me operim se nuk e kuptova aq mire,edhe a ka pas ndokush sukses,ju lutem pergjishuni
Gresa Lahu (6 muaj më parë)
Arte Grxhaliu (5 muaj më parë)
A mundeni mem tregu kush u ngjesh te nana Halime a duhet me qen me mestracijone a bon edhe pa to me shku mu nesh
Gresa Lahu (6 muaj më parë)
Mozaa jo me tha hapen po nuk dua te mbetem veq me nje mendim
Mozaa Mozaa (6 muaj më parë)
E ty qka te tha me ba gjinekologu yt qysh tha me vepru a te tha qe hapen kanelet
Mozaa Mozaa (6 muaj më parë)
Gresa edhe un ma heret skam qen veq nje kontroll edhe hsg qe e kam ba mjek i mir u doke e kan livdu po me tha me laparaskopi mijna me kshyr ma detajisht a mujna me intervenu edhe mujna me dit a ki gjasa me met natyral apo me vazhdu direkt ivf
Gresa Lahu (6 muaj më parë)
Mozaa e kam bere tek nje privat sepse bere do analiza pastaj me propozoj,por deshta te pys ty ky dr gogsu a eshte i mire se e kam pa qe shum e livdojn,e ty a te kaj thene qe ke sukses nese hin me laparaskopi
Mozaa Mozaa (6 muaj më parë)
Pershendetje gresa te kush e ke ba hsg qe kan dal kanelet e mbyllura qka te udhzoj gjinekolugu me ba me tutje ,sepse un para 2 muje e kam ba hsg te Gogsu ne sputal amerikan njerin e kisha mbyllur me tha provo edhe nja tre muj nese ske rezultat per shtazani me bo laparaskopin e pas asaj mujna me vendos qka me ba mas ishalla na ndihmon zoti e na gzon sa ma frik edhe neve
Dona + (6 muaj më parë)
Gresa edhe une i kanalet cdo muaj te dr burimi , tash muajin e fundit shume pak ishin pas mbyll.Dhimbje ske shume pak sikur te ciklit , edhe une i kam pas dy kanalet te mbyllura por me jane hap.Te uroj shume suksese edhe ty.Ermelina desha me te pyet ty a je tu perdor nijefare gelli per me mbet me lehte shtatzan se mu tash ate ma ka rekandu mjeku gjate diteve te ovulimit.Ju pershendes
Ermelina Haziri (6 muaj më parë)
Po patjeter te dergova ftesen me prano
Arte Grxhaliu (6 muaj më parë)
Ermelina haziri ishallaa ke sukse sa ma ahpejt te uroj nje ahtatzanij te lutem a mundesh numrin dhe adresen e dr.Burim imerit te faleminderoj shum.
Gresa Lahu (6 muaj më parë)
Ermelina a mund te me shkruash,pasi qe nuk po mundem te kontaktoj me ty,prandaj edhe shenova se ndegjova qe keshtu i hap un i kam plotesisht te mbyllura po nuk dua te ndalem me nje menim pasi qe me kan thene qe s hapen por shpresa vdes e fundit gjate procesit kam pasur shum dhimbje qe sdo i harroj asnjehere,tash pas disa procedurave e ke dhimbje
Ermelina Haziri (6 muaj më parë)
Gresa une kam probleme me kanalet tash nvaret nese i ke total te mbyllta apo pjeserisht.. une tash kohen e fundit po kontrollohem te Burimi edhe jam jashtezakonisht e knaqur me punen qe po e boj hss ma aplikon qdo muaj edhe ttash me po e vrej edhe vet qe jam shum ma mir qdo muaj me leht po kaloj sukses ende skam pas veq se doku esht tejet i bindur qe shtatzania ka me ndodh

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?