Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shtatzania e dyte
Pershendetje nena jam shtatzane 6 jave,vajzen e kam 9 muajshe lindjen e pare me operacion,gjinekologia tha qe eshte rrezik kaq heret,a keni pas ju kete rast me mbet shtatzane para 2 viteve?
Hafsa Dizdari (4 muaj më parë)
Hafsa Dizdari (4 muaj më parë)
Falemnderit shume nena..
Ina Mus (4 muaj më parë)
Nuk besoj se ka ndonje rrezik pervec faktit qe te duhet me lind prap me operacion. njoh persona qe kan mbet shtatzane pas pese muaj lindje dhe ka shku cdo gje mire . Te uroj shtatezani te mbare
My Princess I ? (4 muaj më parë)
motra ime ka mbet kur ja ka pas 9.muaj djali, mir i ka shku shtatzania plus vajzën e ka lind.normal :) çdo të mirë për ty.
(4 muaj më parë)
nuk njoh raste, po kam degju qe kan pas lindje te shpeshta edhe me prerje cezariane..mu mpaten kshillu me u rujt 2 vite...kujdes me pesha lodhje, ha ushqim me vitamina , dhe mundohu mos me fitu pesh te madhe..
Hafsa Dizdari (4 muaj më parë)
Falemnderit shume
Ive Ive (4 muaj më parë)
Po di raste qe kan ngel edhe me heret me lindje me operacion dhe cdo gje ka shku mir. Rri ne vizita te vazhdueshme dhe mos qo pesha se rrezikon te hapet plaga. Te shkofte mbare .

/komuniteti

/anketa

A keni udhëtuar në tremujorin e tretë?