Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Beta hcg 235
Nena te dashura sot isha ne kontroll dhe me tha te djelen to perseris analizat pasi qe beta hcg 235. Me than shum frik nuk po shihet embrioni. Ciklin e fundit e kisha me 11 tetor.A ju ka ndodh juve se bash jam deshpru. Spo di qka me mendu.
K I (7 muaj më parë)
Luna Luna (6 muaj më parë)
Urime shtatzania, ti qenke heret por vlera e madhe boll qenka andaj ne ultrazer shihet qesja e embrionit mbi 1000 kur eshte. Prandaj mos shko edhe 2 jav hiq ne kontroll.
K I (6 muaj më parë)
Faleminderit shum nana po kurr ma e panikut sjam ndi, mesiguri se ditet e ovulacionit I kam pas ne mes te 23 tetorit deri 25 ketu e kam pas diku ovuluimin. Nuk e di veq analizat mdulen ngjak shtatzan edhe mtha mjekja hala pa ardh rezultatet nese nuk shohum kurgjo eshte shum normale se nbaz dates ciklit je shum heret edhe mundum mos me pa kurgjo.
Blertaaaaa (6 muaj më parë)
Une mas dy jave pas IVF e kam bo analizen Beta hcg 130 me ka dal nuk esht vrejt asgje ne kontrollen e pare pas 1 jave e kam perserit prap me ka dal 712 po prap me ka thon e vogel shifra veq pak po vrehet tash kom me perserit te hane me kqyr shka po me thot, permi 2000 duhet me te dal me ka thon, edhe une shum jom merzit se o shtatzanija e dy + jom me Ivf, e para me ka deshtu, sukses ty ishalla te gzon Zoti
Julia Julia (6 muaj më parë)
je ne javet e para e dashur esht normale q nuk duket gje edhe mua keshtu ma ka ndodh dhe kam perserit analizen pas 2 ditesh vlerat ishin rritur dhe kjo tregonte qe embrioni po shvillohej ..shtazani te mbare e dashur
Egzona Jm (6 muaj më parë)
Une kur kam ba betahcg mpat dal vlera 888 edhe nuk u pa embrioni nultraza, deri pas 1jave..keshtu qe prit edhe ti se shtz je po shume heret..urime e in shaa A llah e qon mire dej nfund:)
Brik’ena S (7 muaj më parë)
Kona e dashur sdi wa te them pp sigurisht je heret e per ata nuk doket. Te uroj suksese e dashur

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?