Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Dr.Shpend ramadani
Përshëndetje për ju,deshta të ju pyes për këtë mjek a ka qenë dikush në kontrollë apo edhe ka bërë ivf,ma rekomanduan por nuk po di masi nuk po e njoh,thash mos ndoshta dikush nga grupi e njeh apo din diqka ma shum
Be Lina (8 muaj më parë)
Nuki Nuki (8 muaj më parë)
Po zemer une e kom bo ivf te dr shpendi dhe me here te pare kom mbet shtatzan po zoti pati plane tjera dhe ju ndal zemra ne mujin e 4! Shume dr i mire eshte. Une vazhdimisht krejt kontrollat dhe per cdo gje konsultona me te!

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?