Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

ju lutem me ndimoni
pershendetje nena ,si jeni,shpresoj te jeni mir ju dhe bebat tuaj ????kam i prb si shqetson pak kam nji vajz gati nji vit e qysh e kam ushqe me gji po vec me njan an ,tan qe ja kam nda mka met njan gjoks shum e that e terun krejt mders tjer si ska pi vajz asht normale ,a mund te rregullohet dhe an tjer se kam shum prb dukem shum keq nuk mund fal fustan gjana tjer nqoft de din dikush ndon gja me tregojn ju lutem :shum falemderit
belisak (8 muaj më parë)
K I (8 muaj më parë)
U moter djali jem ushqehet me gji ne te dy ant po njani mka mbet edhe mu me I vogel hiq pa e hek vrehet. Mos u bo marak as kompleks sa her e sheh veten npasqyr shife nji nan edhe krenoju qe je kujdes si duhet
Merita ... (8 muaj më parë)
Edhe une e kam pas ashtu se me shume veq njerin gji ja jepsha ,e me pat mbet ashtu njeri me i vogel,po tash normal i kam mu kan nreq.qe sa kohe e ke nda prej gjini.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?