Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Endrrat ne shtatzani
Pershendetje nena. Jam ne javen e 17 te shtatzanis dhe mjeku me tha qe beba ka me shum shenja te vajzes. Nuk i besova sepse adit qe para me shku nkontroll kam pa anderr qe e kam lind nje djal. Vjerra mka pa anderr qe kam lind djal edhe shum persona tjer. Nfillim te shtatzanis kam pa shum andrra me luft, me burra, me alltia.
A ka pas dikush nga ju ksi rasti? Qka mendoni?
Nora Krasniq (4 muaj më parë)
Lejla Abazi (4 muaj më parë)
Edhe un andra me luft kam pa shum prej fillim shtatzanis tash jom njaven 20 dhe qik e kam skan tbejn andrat me gjinin ta kesh me jet te gjat
Lule Hasani (4 muaj më parë)
Sdi qame than une tani qe jam ne javen e 12 plot andrra shoh tylifare mas shkmti i shoh familjart po i shoh edhe mashkujt edhe femrat e ne fillim kur kam mbet e pata pa qe pothu ti luft ish amo vetem femra tu ik prej luftes edhe njo tjeter e pata pa ni djal ulun ne krevet afer 10vjet me than po se njofsha edhe ni fmi tjetr beb po sedisha qka esht veq e disha qe esht e e jemja qito dy andrra mundem mej vequ qe jam mbet duke i komtu e tjerat andrra i shoh plot po i harroj edhe kurr sidi qa dmth hahah qito dyja spo di kan me vet mem tregu qa thojn po shnosh me kan se tash na shohim gjith andrra gjitha te mirat per tye
Tina . (4 muaj më parë)
Nora edhe un kom.pa hahahahah qesi andrra amo djal ekom edhe ekom bo hahahahahba amo qika kom ne anderr me sa edi une kur shef djal bon qik kur shef qik bon djal ajt moj ke qa ke weq me kon shnosh beba qyy ku po tanin
Umaraa 97 (4 muaj më parë)
un para se me qen shtatzan shihja ëndrra që do lindi vajz pasi mbeta pash ëndërr që linda djal , po un vajz linda , besoj skan lidhje ëndrrat hiq, i ke nga dëshira..
Julia Julia (4 muaj më parë)
Edhe un kam par enderra me luft me burra por vajze e kam
Rina Rina (4 muaj më parë)
Nora krasniqi mos u bazo ne endrra une prej fillimi shtatezanies kom bah endrra me lufta me burra edhe hala jam tu pah para 1 jave kesh kontroll qike um tha
L.ida ... (4 muaj më parë)
Varet ndoshta ate qe shihni ne enderr eshte dicka qe keni deshire te jete...por mendoj se doktorri e di me mire..un shoh here vajza here djem, se di akoma cfare kam...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?