Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Qumeshti
Pershendethe nena a prishet qumeshti i gjirit nese bebi nuk ka pir fare prej se ka lindur e ka bere 6 jave.
.... (1 javë më parë)
Lora ° (1 javë më parë)
Nese bebi nuk ka pi asnjehere gjate ketyre javeve ose nese nuk i ke liru gjinjet me pompe , eshte mire me u konsultu me pediater ose mami.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?