Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

ne fund te shtatzanis
oj Nena bre jam ne fund te shtatzanis normal terminin e kam me 18.09 dje kesh nkontroll te mjeku se kisha shum forcime ne bark po nuk isha qel veq 1 gisht tha po sonte kam shum dhimbje te midisit edhe te barkit jo shum te mdhaja po kshtu si te ciklit marova spo muj as me flejt edhe maraku se shtatzania e pare a do te thot se lindja osht afer , ju uroj gjithave lindje same te leht
Violanda Bajrami (5 ditë më parë)
Violanda Bajrami (5 ditë më parë)
faleminderit shum te dashura po jam kah tutna shum valla po inshalla na ndihmon zoti kejve
Fjorela Kembora (5 ditë më parë)
Violanda durim e dashur, je shume afer tani prit me lind nga dita ne dit, mos u streso edhe une me te parin me kaloi termini dhe pas ca ditesh linda, te uroj lindje te mbare e me nje bebush te shendosh
Lejla Abazi (5 ditë më parë)
ki me lind shum shpejt

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?