Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kam nevoj per ju moj nena
Pershendetje shpresoj qe jeni mir,dua te ndaj me ju sepse jam ne nje gjendje qe nje disa dit ndoshta jam shum mir po me kap ne moment nje gjendje ankthi frike me kap ne lukth me ngjitet ne fyt dhe me liget krejt trupi,kam frik me dal jasht me udhetu gjithqka bej namaz e gjitha mirpo se di pse me erdhi gjendja keshtu jam shum ne merzi deshprim sdi as vet qysh me tejkalu po e theksoj nganjeher jam shum mir si mos me pas kurgja po si ma mir mkap sa qe kam frik deri te dera me dal ju lutem nje kshill Zoti ju ndihmoft te gjithave.
Albana 123 (1 javë më parë)
(1 javë më parë)
Albana a mundesh me me shkrujt privat edhe neser ta japi nr se nuk e mbaj mend permendesh burri e ka ne tel .
Albana 123 (1 javë më parë)
Riana H e dashur jom kan te nje ne peje e livdojn shum edhe me ka thene qe prej magjis gjitha qito aj kendon kuran nuk esht ndonje magjistar apo diqka edhe me ka thon qe kto i kam prej magjis gjitha sepse skom pas ma heret ksi lloje gjendje,mirpo me trego numrin edhe emrin e hogjes ku paske shku ti e dashur.
TARAAJ (1 javë më parë)
Rihana ka shum te drejte ,edhe un me sa di hoxha te ben rukje e me ane te rukjes e kpt ke magji apo jo e nese po ato magji shkaterrohen me lejen e Allahut me ane te rukjes
(1 javë më parë)
Nese do sherim me bindje te plote me thuaj ta jap numrin e qeneser shko bej rukje edhe do gjesh sherim nese ti dyshon tek nje person per magji Ai person qe ben magji do i shkaterrohen pislliqet e tija /saja
(1 javë më parë)
Albana a mund te me tregosh tek cili hoxhe je shku dhe cfare hoxhe esht pasi qe nje hoxhe sa di une nuk te tregon a e ke prej magnise apo sihrit apo diqka . Sepse e un shkoj tek nje hoxhe per rukje me kuran Dhe ne momentin qe jam bo keq me ka pyet mbylli syte a po veren diqka vend apo naj njeri .
Anda... L (1 javë më parë)
E pra ti pak a shum pe dishe qa ki nese ki mundsi ndrroe vendbanimin dej sat shkojsh te burri jasht ,se me jetu vet me tre fmi pergjegjsi e madhe ose shko te familja jote
Albana 123 (1 javë më parë)
Nuk kam ndonje problem shum diqka me tha najsen ndoshta qe nje vit e kam burrin ne gurbet e me 3 femij me kap ndonje panik ankthi apo depresion,jam kan te nje hogje sepse gjej shum tesha te preme me ka then qe e ki prej magjis mirpo sdi insh A llah zoti me shliron nga kjo sprove.Kur u kan burri kosov 2 jav ka qendru sepse jemi tu prit me na pranu bashkimin familjar per pergjigjje sa ka qendru kty jom ndi shum ma e sigurt shum ma mir ma e qet edhe dilshin edhe jasht qytet mirpo nuk e di ndoshta nga ankthi paniku qe jam vetem apo se di,njeher ne shtepi e kom pas nxan gruan e migjes burrit tum hedh qumesht diqka e kom pas vrejt edhe e rujsha edhe e ka pas hetu edhe ajo e nuk e di prej qati momenti veq ma keq u bajsha,ndoshta nga magjia e kom nuk e di. U shpreha me ju sepse pa marr parasysh nje kshill nje fjal e mir te jep me vazhdu perpara faliminderit per qdo fjal dhe kohe qe gjetet mem shkru.
TARAAJ (1 javë më parë)
Moter po spo e kpt nga se ke frik,se un prsh kam vujt me friken smujsha me dal deri tek dera ose me nejt vet se mu dukte sikur mgjemonte kush gje qe sme ka ndodhur asnjehere tme gjemojn,po mu mu bajke kshu naten nuk flijsha kisha ankth shtrengim nfyt ne shpi vetem smujsha me nejt trembesha naten sa hidhesha perpjet edhe burri u cojke nga gjumi,po kto mvinin se kisha kan e prekur nga xhindet A llahu na ruajt prej cdo te keqe ,ti shpjegohu me mirs nga se ke frik ta kpt me mire
Rrezarta Aliu (1 javë më parë)
Albana mos i ki gjendrat teroide se kom ndegju qe ato te bejn mu mdi keq kaluse ishalla
Dorina Dori (1 javë më parë)
Albana ke thene qe ke frige me dal jashte me udhetu, se pari duhet me e gjet arsyen se pse vjen ajo frige a te ka ndodhur dicka qe u shkaktu kjo frige, pra dmth se pari gjeje arsyen pastaj eshte e lehte ta tejkalosh
Orkidea Shahini (1 javë më parë)
Albana a ki naj hall a diqka qe pot munon, un kom pas kshtu ankth pas abortit, po e tejkaloj me angazhime tjera si puna shoqnia etj. Mundesh me degju edhe kuran sidomos naten te ndihmon shume
Anda... L (1 javë më parë)
Kur eki mendjen me menime t kqia , tkalon naper lukth e naper bark e naper fyt e krejt , shnoshe menen me menime tmira , se nuk e paske cek naj problem Qe paske qe met ardh ky ankth , po hajt se kaniher njeri kur sdin qa me ba e smun vetin , mos ekeqkupto kurgja se as nuk te njof fare veq e shpreha mendimin tem ne pergjithsi kaniher dina me smu vetin prej t mirav se sdina qka me ba , me tana t mirat na kap stresi se me pas. Naj gajle shum t madhe sna bjen n men ankth e stres e kurgja , ishalla te kalon met mira

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?