Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

ekg dhe ultraza i zemres?
prsh nana si jei vete me bebushet,kismet une neser podu me bo nikontrlle tek kardiologu pas disa shqetesimeve,pra kam dhimbjene gjoks ana majt krahu dhe kur jam ne ambient te nxhete dhe tu pergatite dicka me vije nje nxehtesi e madhe dhe ligeshtohem zverdhem saqe mos t ahap dyer e dritare ose te dal ne ajer te paster me duekt se alivanosem,aju kandodhe juve kshtu edhe kush keni ba keto kontrolla privt qysh eshte procedura edhe a eshte elehte se shume po frigsohem poashtu keto te dya a bohen shume shtrenjt me cmim ,ju qe keni pas keto ankesa e i keni ba keto kontrolla aju ka dale zemra mire ?/ flm nana
A. Must (1 javë më parë)
A. Must (1 javë më parë)
Flm shume,po edhe une ka me bo ne gjilan Oms une nuk jam e shqetsume shume ose nervoz,kur me ndodhe ajome frym eshte kur jam tu pergatit suhqim ose tu ba dicka ne dhom dmth eshte nxehte , dhimbjet poashtu nuk ikam kur jam nervoz po qysh jam tu foltu ndejt e kshtu,normal pasi jemi me fmi te vegjel jemi nervoz e stresohem ama jo deri ne ate pike psh , ju falemnderit
A M (1 javë më parë)
Per ket qe e ke pershkru sdi cka met thon veq nana jem ka bo ekg edhe ultraza te zemres te ni mjek ne gjilan 35 euro i ka kushtu
Om S (1 javë më parë)
Pershendetje , te njejtin problem e kam . Sa jam mire ne moment me kap nje dhimbje e fort ne anen e majte dhe e gjith krahu me pihet duhet me i bo masazhe tej sa ta bon t veten . Une nuk e di se ku jeton ti Qe te ta tregoj qmimin :( po une nuk jetoj ne Kosove dhe i kam bo ato kontrollat e zemres e t gjitha po krejt mkan dal mire edhe analizat gjithashtu tgjitha mire . Mjeku tha qe ndodh kur je e shqetesume ose kur je shume nervoz, se kur po jam ne at gjendje as fryme sun po marr i hapi me dyer e me dritare e munohem me shti kryt ne uj te ftofte per me u qetesu. Inshalla te dalin krejt mir ty mos u shqeteso.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?