Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

E brengosur??
Pershendetje oj nana shpresoj se jeni mire ju bashk me femijet tuaj djali edhe pak po mi ben 8 muaj ajo qfar pom shqetson wshte se spo han hic menzi do lug e di qe e ka sikletin e dhamve ama masi ti kalon kjone dhamve a thu fillon prap me hanger spo di as qka mi ba ma sa her ne dit ju po i ushqeni un 4 her mos esht shpesh ndoshta per at arsye edhe spo ha kam ra ne hall
Sea Sea (1 javë më parë)
Sea Sea (5 ditë më parë)
Rina e dashur edhe un ja bera 3 vakte vertet filloj me hanger pak ma mire edhe pi jap moll ose ndonje pem tjeter mes vakteve edhe orarin e gjumit ja ndrrova po flen pak ma rahat ohhh veshtir shum me keta femij
Rina Anir (5 ditë më parë)
Sea vajza tash mi ben 7 muaj por vetem dy herë e ushqej edhe han shume mire. Nje racion hekja, vajza jeme pa qen e uritur nuk han me pelcit unë. Mes vakteve i jap nje pemë që lejohen për muajt.
Sea Sea (6 ditë më parë)
K i e kahtu si e ke djalin se i paskemi njejt a kanfillu mu zhagu e me nxjerr tinguj me pesh si e ke?
K I (7 ditë më parë)
Djali jem ka gati 8 muj i jap 3 here ne dite nganiher han nganiher shkon dite menxi 5 lug i han.
Sea Sea (1 javë më parë)
Un ja bej 4 her ama nga dy lug e jo me shum spo han noar po ja bej e pe ha vet hahaha sa muj e ki femin ti
Noar Babyyy (1 javë më parë)
Sea po super asht kur ti ha 4 vaktee, djali im menxi e ha nje vakt

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?