Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kuptimi emrit
Pershendetje nana , a mundet dikush te me tregoj qfar kuptimi ka emri anar . Faleminderit
Inara Inara (7 ditë më parë)
Inara Inara (3 ditë më parë)
Po e pash veq dashta me dit mos din dikush ma gjansisht psh prejardhjen
Elmira 21 (6 ditë më parë)
Anar të gjitha kuptimet: moderne, aktiv, temperament, me fat, serioz, krijuese, kompetent, vëmendshëm, i lumtur, bujar, miqësore, paqëndrueshme ... N googel lype cfar kuptimi ka emri anar edhe ta qet qitaa .. :*

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?