Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Lindja
Pershendetje nena un kam 1 jav qe kam lindur me kan prer posht edhe jam e qepur desha ta di mbas sa kohe te bin penjët dhe kur te filloj te kryj mardhënie.
Ariela Stina (2 muaj më parë)
Aaa E (2 muaj më parë)
Mardhenie pa u kry lehonia nuk mundesh me pas pa e be nje kontroll tek gjinekologu me te tregu a je mir smundesh e penjet e bien vet diku pas 10 dit fillojn me ra
Albania Albania (2 muaj më parë)
Mardhenje pas 40 ditve kur tkry lehonia e pejt bin vetvetiu ti gjithsesi e ke kontrollen mas 40 ditve e cila bahet bash per kyt arsye per me e pa gjendjen tane si te plages edhe per te par nese je gati per nismen e jetes seksuale

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?