Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ushqimi ne avion
Pershendejte nena deshta me ju pyet qka na lejojn prej ushqimeve dhe pijeve per femije me i pas ne qant kur te udhetojm me avion sepse eshte hera e pare qe po shkoj ne vizite te familja ime ne Gjermani ?
Fitore U (12 ditë më parë)
Lora ° (11 ditë më parë)
Krejt çka te duhet per femije mundesh me i marre. Une sa i kam pas te vegjel iu kam marre tegulla prej hipp , fruta edhe ndonje snack , uje , eshte mire me qene te mbyllura mire. Prej gjermanise per ne kosove ne chek in i kane marre me i verifiku , kurse prej kosoves per ne gjermani as qe e hap çanten.Udhetim te mbare.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?