Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Çfare ti dhuroje motres per fejese?

Pershendetje te dashura nena. Motra ime eshte fejuar tani por ende nuk di se cfare ti blej per fejese? Motra tani ne gusht i bene 20 vjec. Me thoni se cfare i kishit blere ju motrave te juaja? Ju pershendes shummmme.

Maja B (6 vite më parë)
Anoda , (6 vite më parë)
Fiona urime fejesa e motres te trashigohen :)) Mua motra kur me eshte fejuar i kam ble komplet te swarovskit vathe,varese dhe unaze,kane kushtuar diku 205 Euro..por ti mund t\'ja blesh vetem unazen ap-o varesen,vathet i mbane gati gjithe kohen motra sepse nuk jane model i rende,,cdo te mire
(6 vite më parë)
Fiona urime fejesa e motres, une te kisha thene me ia ble nje varse nga swarovski, une kur kam shku ne ch edhe germany, gruas se vellaut burrit dhe motres se burrit ia kam dergu nga nje...I kom ble ne albi mall, ka 93 euro njera...
Luis Luis (6 vite më parë)
po krenare parja hargjohet ama nuk edin dhuraten se qka i ki dhuru masanej .. skhtu merre motren fiona del ne qytet hini ne lokale qka t evren se i pelqen ma shum merrja tinez saj gjej arsye ti vet thuj veq kena dal me kqyr najsen..
Jeta . (6 vite më parë)
Blej ndonje fustan te bukur te shkurter qe ta vesh kur ta dal me te fejuarin ne mbremje:).urime dhe nje jete te lumtur bashk motra.
Krenare Kastrati (6 vite më parë)
Urime u trashengofshin, e sa i perket dhuratave me pelqyen te gjitha propozimet e nenave, veq ma se miri pareeee zgjedh qka te don vet,
Kosovare 1 (6 vite më parë)
Per hajer fejesa e motres e shum urime,uroj te mbetet shtatzene pa probleme dhe te lind nje bebushe te shendetshme haaa.Dhurata blihet me aq sa ke mundesi,mir te paskan dhene ide per dhurata por dhurates tende bashkangjitja nje liber te mire qe i ndihmon per fillimin e nje jete te re...
(6 vite më parë)
Po edhe nora qysh te ka thene ide e mire :-))))
Maja B (6 vite më parë)
faleminderit shum per urimet e juaja.luis jo ne kosov jetoj.hamidje dhe louise falemminderit shummmmmmmmmmmmm qe ma kujtuar swarovskin se vertet ki atu zgjidhje sa tdush edhe njemend dhurat per fejes te motres
Nora Ina (6 vite më parë)
Fiona po ban edhe pare nese nuk din qka, ja pshtjedh hishem me naj dhuar te vogel( lule, qokollade, urim, ose blluz diqka) dhe ajo mund te blen vet qka don! Mua me mir me duken paret se sa diqka qka ekom ose skom nevoj per ta!
Eliiona (6 vite më parë)
Fiona secila femer i ka keto qe i permenda une, mirepo tía besh dhurate ndonje tjeter dhe me te bukur nuk eshte qe s´i pelqen :)
(6 vite më parë)
Per moter se di, se njera eshte feju kur jam kan fmi, e tjetra seshte ne ate rend haha, ama motres burrit ja kam pas blere nje pare vath swarovski, qe mundet me i ngit edhe kur veshe fustsna te gjate :-)
Hamdije ... (6 vite më parë)
fiona se pari irime per motren zoti ja dhasht gjitha te mirat jete te gjate e te lumtur..sa per temen dot kisha preferu ti bleje dica te bukur p.sh nje komplet me varse per qaf me vath dhe unas me gur swarovski ta preferoj kete se motra ime ma ka be kete dhurat per fejes mua dhe me pelqen jasht mase
Maja B (6 vite më parë)
Faleminderit eliiona po ato qe i permende disi te gjitha i ka.Bonita faleminderit shum dhe idea jote me pelqeu goxha shumm,.
Luis Luis (6 vite më parë)
pershendetje fiona lumja ti se paske motren uen ta kisha pasur ni moter ikisha bler ndonje or te bukur,ose ndonje varse per qaf,vath,diqka kozmetik te bukur,ose asaj dhe te fejumit ja kisha pagu ni pushim dikun ne shqiperi masi dhe fejesa dhe 20 vjetori keto jan mendimet e mija e dashur me doket se ti jeton dikun jasht apo..
(6 vite më parë)
Së pari i uroj motrës tënde fat dhe qdo të mirë të kësaj bote.Sa për dhurat, unë do ja kisha bërë një unaz, ari të bardhë me ndonjë guri vezullues, që do i kishte mbetur kujtim nga e motra si shnjë e fejesës.Dhe ndonjë parfum, që ajo e pëlqen më së shumti.
Eliiona (6 vite më parë)
Fiona se pari urime per motren, ishalla trashegohet e ka fat ne jete. Nese e di se cfare ka qef motra te kete ose cfare i pelqen ate bleja, psh, ndonje kulete, cante, vath apo edhe ndonje zbukurim, dicka qe i mbetet perhere kujtim nga ti. Te pershendes.

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?