Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Vikend te kendshem


Pershendetje nena si po kaloni cfare do te beni sot cfare do te gatuani se te na dita monoton sot e ftohte burri murrr qiken pak jashte une kryva puunt e shtepise tash ka ora 13.00 qes qiken ngjume e per darke nuk po diiii hala po mendoj diqka po skom vendos.

Melissa Ernes Shala (2 vite më parë)

Shto Koment

  • (2 vite më parë)
    Vikend te kendshem edhe ty Shefkije bashke me familjen.Une jam duke be patate me perime ne furre dhe mish pule te fergume.e normal edhe sallate shope.Ta hajme dreken njeher e pastaj mendojme per darken hahha,sa shume dert cka me be per dreke e cka per darke
  • Bona Shehu (2 vite më parë)
    une do bej per dreke patellxhana te zinj behet per 30 minuta dhe shume e shijshme del
  • Lila . (2 vite më parë)
    pershendetje shefki qtash sa e perfundum shpaget pata me mish e per dark diqka te leht hajm valla po dit e keqe shum me shi ok klm tgjitha

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.