Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Cfare kuptimi ka kjo enderr?


nena si jeni, si e kaluat diten sot, mbreme kam pare ne enderr sikur isha ne det e po peshkoja dhe kapa nje peshk, aty me doli gjumi, e dini se cfare kuptimi ka kjo enderr, faleminderit

Bona Shehu (2 vite më parë)

Shto Koment

 • Bona Shehu (2 vite më parë)
  jo duke u lare po duke peshkuar ne det ishte endrra
 • Lila . (2 vite më parë)
  valla bona ishalla se ki at igball met kap gripi ,, se kurta shohish veten tu u la ani ma ne det hehe ,, sinqerisht pot them grip pasa met kap keshtu ndodh tek un
 • Bona Shehu (2 vite më parë)
  eeeeee
 • (2 vite më parë)
  Hshahaah epo ska gje, nje pale qizme :))))
 • Bona Shehu (2 vite më parë)
  50 euro,hihihih
 • Bona Shehu (2 vite më parë)
  faleminers louisa
 • (2 vite më parë)
  Sa i bjen ne euro bona ajo shume lekesh???
 • (2 vite më parë)
  Hë pra hë Bona, ta tha motra ty per ate haha, e sa i perket endrres uroj te te realizohet me leke e me te gjitha te mirat
 • Bona Shehu (2 vite më parë)
  Olisa pse jo, puna eshte qe nuk pres para pervec rroges pranaj u habita, ose me paralajmeron per shperblimin qe marrim per vit te ri 90.000 lek te vjetra,ahhaha
 • (2 vite më parë)
  Ah bona ti deshe te sigurohesh se a do fitosh vertet shume para hahab
 • Bona Shehu (2 vite më parë)
  Ne e kemi lek peshkun po thash te pyesja njehere
 • Bona Shehu (2 vite më parë)
  Louisa louisa sna u be e gjalle me ajo nena...........
 • Ogreni Omer (2 vite më parë)
  Në qoftë se shihni që peshkoni dhe peshqit kanë ngjyra të ndryshme, do të keni shëndet, në qoftë se blini ose hani peshq do të keni fitime nga puna juaj, në qoftë se peshqit janë të vegjël do të keni mërzitje dhe halle. Në qoftë se shihni peshq të gjallë të përpëliten rrezikon shëndeti juaj, në qoftë se janë të ngordhur të gjitha shpresat tuaja janë të kota. Në qoftë se shihni peshq të pjekur do të humbni para.
 • (2 vite më parë)
  Kjo kushton 1€ Bona :p haha shaka, me zene peshkun ishte kjo pergjegje, dmth ka dmth te ndryshme, sa peshqi jame, a i blene, a i gjene, a ti fal dikush...por kjo ishte pergjigja Kur e zen/peshkon
 • (2 vite më parë)
  Ne liber po shkrun se kerkon me gjete harmoni brenda vetes, ose e paralajmeron nje sukses ose nje fitim te madh financiar

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.