Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Levizjet e bebit

Pershendetje nena deshta me ju pyet a ju ka ndodh juve qe ka naj dit qe bebi leviz me pak.une jam ne javen e 27 po dje edhe sot me pak po leviz bebi e jom bo pak merak.ju pershendes shume.

Amar Berisha (5 vite më parë)
Amar Berisha (5 vite më parë)
alejkum selam motrushe hahaha edhe une kaniher po thom jo bre se po flen tani nuk shkon shum prap ja nisi bona vesvese hahaha hajer in sha Allah.veq le te lind i shnosh se sma nin per tjeter sen.ju dua fisebililah
(5 vite më parë)
Amin edhe juve albana
S@r@h ♥ (5 vite më parë)
hahaha albana edhe une pak me vesvese e pres perdit me ndi e tona thom eh mire elhamdulilah se kanjeher se ndijsha e thojsha mos e nxona ty flejt more hahaha edhe qe une hala spo i kam shkelmat e forta prej bebit veq elhamdulilah po e ndij qe liviz ,, e ndonjeher levizin me shume ndonjeher me pak edhe qet kohe mos gabofsha flejn me shume bebet ne bark te pershendes selam
Amar Berisha (5 vite më parë)
Allahu te shperbleft lavdije.Shum flm amin in sha allah
(5 vite më parë)
Albana mos u ban marak nuk eshte asgje.sepse ndonjher eshte me aktive dhe ndonjer esht em epasive.shtatzani telete deri ne fund dhe lindje te lehte me nje femij te shenodsh
Amar Berisha (5 vite më parë)
flm shume merisa
Merisa Ajon (5 vite më parë)
Jo hiq mos ban marak nese je aktive rrin gjat ne kemb ose e shqetsune naj gja veq qetsov shtriu merr diqka t ftoft me ngren ose me pi e she qysh leviz se kshtu um ndodhke mu

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?