Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Levizjet e bebit


Pershendetje nena deshta me ju pyet a ju ka ndodh juve qe ka naj dit qe bebi leviz me pak.une jam ne javen e 27 po dje edhe sot me pak po leviz bebi e jom bo pak merak.ju pershendes shume.

Amar (10 muaj më parë)

Shto Koment

 • Amar (10 muaj më parë)
  alejkum selam motrushe hahaha edhe une kaniher po thom jo bre se po flen tani nuk shkon shum prap ja nisi bona vesvese hahaha hajer in sha Allah.veq le te lind i shnosh se sma nin per tjeter sen.ju dua fisebililah
 • (10 muaj më parë)
  Amin edhe juve albana
 • S@r@h ♥ (10 muaj më parë)
  hahaha albana edhe une pak me vesvese e pres perdit me ndi e tona thom eh mire elhamdulilah se kanjeher se ndijsha e thojsha mos e nxona ty flejt more hahaha edhe qe une hala spo i kam shkelmat e forta prej bebit veq elhamdulilah po e ndij qe liviz ,, e ndonjeher levizin me shume ndonjeher me pak edhe qet kohe mos gabofsha flejn me shume bebet ne bark te pershendes selam
 • Amar (10 muaj më parë)
  Allahu te shperbleft lavdije.Shum flm amin in sha allah
 • (10 muaj më parë)
  Albana mos u ban marak nuk eshte asgje.sepse ndonjher eshte me aktive dhe ndonjer esht em epasive.shtatzani telete deri ne fund dhe lindje te lehte me nje femij te shenodsh
 • Amar (10 muaj më parë)
  flm shume merisa
 • Merisa Latifi (10 muaj më parë)
  Jo hiq mos ban marak nese je aktive rrin gjat ne kemb ose e shqetsune naj gja veq qetsov shtriu merr diqka t ftoft me ngren ose me pi e she qysh leviz se kshtu um ndodhke mu

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.