Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Endokrinolog ne Tirane

Mrmb nena ju lutem me rekomandoni nje mjek endokrinolog ne tirane ose ne shkoder.flm

Danjela B (5 vite më parë)
Lori Lela (5 vite më parë)
une te rekomandoj mjeken endokrinologe ne tirane Evis Sinjari punon tek spitali iranian tek brryli, une tek ajo jam ndjekur per problemin e tiroideve dhe kam ngelur shume e kenaqur dhe tani jam stabilizuar, te uroj gjithe te mirat

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?