Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ushqimi per bebat

Te dashura nena cfare i keni dhene apo i jepni femijes suaj ne moshen 1 vjec per te ngrene?????

Nertila Doko (5 vite më parë)
Lena Berisha (5 vite më parë)
te gjitha ne mengjes djali im kur ishte ne at mosh pinte qumsht ne drek meny diqka me mish oriz makaruna shpageta perime te dryshme gjdo dit ndryshe ne mes dirt para gjumit qumsht mas dite pem banane avokado dardh moll pjesh etjra ne dark oriz dhrithna te ndryshme edhe qumsht para gjumi e pëlqejfshije komentin

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?