Pëlqeje në
E pelqej BebaIme.com në Facebook


Menstruacionet e vonuara


Pershendetje nena, djali im eshte 5 muaj ne muajin e kaluar i pata menstruacionet me dt 7 shtator e sot data 14 dhe ende sme kane ardhur a ju ka ndodhur edhe juve keshtu deri sa eshte rregulluar cikli ose mos flitet perseri per shtatzeni tjeter, kam pak dhimbje koke sot ne mengjes me vike nxehte po tash me siguri edhe meraku... ju pershendes.

Luis Luis (3 vite më parë)

Shto Koment

 • Rina - Itali (3 vite më parë)
  Ohhh moj Mimoza po c'na ke tranu krejt valla, hehehheh edhe une e kam vajzen 4 muajshe, menstruacionet e fundit i kam pas me 31 gusht dhe me s`me kane ardhur, se di cka po ndodh edhe pse une e kam vene spiralen ama po tutna qe prape kam mbet shtatzene  se di ashtu po ndi shume raste qe kane mbet shtatzene edhe me spirale! Phiiiiiiiii!
 • Mimoza (3 vite më parë)
  Lindita, pasha djalin edhe une e kom bo testin kur mu vonun 3 dite edhe me ka dale negativ mirepo sot kur isha tek mjekja u bon 8 dite qe nuk i kom periodat dhe pi tregoj mjekes me kontrolloj me ultraza nuk mund te shihte jam apo jo shtatzene. Dhe pastaj me tha qe te bej testin aty ne ordinance qe te kuptojme me mire dhe dul pozitiv. Hehehhe, te pershendes.
 • Luis Luis (3 vite më parë)
  po a mos dalin edhe tesetet gabim e bera nja sot po doli negativ...
 • Mimoza (3 vite më parë)
  Hehheehe urime per shtatzenine e dyte. Hmmm edhe une i kom pas menstruacionet e fundit me 10 shtator po tash si kom, sot isha ne kontrolle gjinekologjike dhe me tha qe jam shtatzene kurse djalin e kom 5 muajsh. Tschüss.

kthehu
www.facebook.com/hippkosovo
Kontakt
© Beba Ime 2010. Kjo uebfaqe përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative. Nëse keni shqetësime për shëndetin tuaj apo për shëndetin e fëmiut tuaj, duhet gjithmonë të konsultoheni me mjekun apo me personel tjetër profesional medicinal.