Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urgjent
Nena motra eshte shtatzan javen e 5 po sot tmbrendahmet jukishin bo pak kaft ubonen marak aeshte rrezik ajo
Sumeja .... (1 vite më parë)
Linda Lea (1 vite më parë)
Patjeter nje konstroll te mjeku se smujm me dit a ka diqka a jo. Shumica grave kan ashtu dhe nuk esht asgje por prap se prap kontrolla esht e domosdoshme. Uroj mos te jet diqka serioze
Sumeja .... (1 vite më parë)
Flm nena amin insh a llah si ndodh dishka
Dinna Dinna (1 vite më parë)
Lw te drejtohet menjehere tek gjinegologu isaj..
Sumeja ^-^ (1 vite më parë)
Veq shtrrit let rrin ka lloj lloj raste inshaaA llah si ndodh kurgjo veq le ti tregon mjekut ndoshta i jep utrogwstan ose ndonje bar tjeter per ta mbrojt shtatzanin

/komuniteti

/anketa

Çfarë bën fëmija juaj pas orarit të shkollës?