Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pershendetje nena
Une jam nje nen e re ne kete portal sapo u regjistrova. Kam nje vit qe ju ndjeki dhe mar shum keshilla nja ju. Jam nje nen e nje djali 3 muaj e gjysme dhe kam nje pytje? Djalit i behet nganjeher gjuha e bardh nuk e di pse? A ju ka ndodh juve dhe si te veproj? E ushqej me qumsht aptamil 1.
L . Z (11 muaj më parë)
L . Z (11 muaj më parë)
Lorna emel....Flm shum. Po e shoh se tash djalit kadale po i heket vet hala pa i qit kurgjo. Flm per ndihmen tone.
Lora ° (11 muaj më parë)
Degoje te mjeku se mundemt me qene lloj myku , e gelin daktarin ose daktal ketu ne gjermani nuk ta japin pa recept. Gjithe te mirat.
Lorna Emel (11 muaj më parë)
Si fillim te uroj mireseardhjen ketu ne portal.. sa per gjuhen e bardhe te gjithe bebeve u behet nga qumshti eshte normale.. une vajzes i kam perdor daktarin gel esht sh e mire mjafton ta lyesh gjuhen me te.. eshte edhe soda e bukes e mire per kte problem.. me nje nape te paster nuk e di se si i thua ti napes ose lecke ndryshe te jete sterile e paster hidh dhe pak sode ne nje filxhan caji holloje me uje dhe pastroja gjuhen.. edhe bebin mbaje anash jo drejte se i vjen per te vjelle kur ia ferkon gjuhen.. shpresoj te kem ndihmuar sado pak..
L . Z (11 muaj më parë)
Ok flm shum amra
(11 muaj më parë)
Liridona nks daktanol i thojn e ne gjermani daktarin
L . Z (11 muaj më parë)
Blerina xh. Flm shum kom ni per daktanol por une jetoj ne gjermani e nuk e di a ka ktu
Ttoole1 ... (11 muaj më parë)
Valla blerina kur e kom dit gati jom tranu po nana jem e ka bo se i ka than nana vet me te ktyneher grat qe kan bo kso sene ama beso meniher ju hek se uune kurr sja kisha bo
Blerina Xh. (11 muaj më parë)
Liridona myku i gojes osht blej krem daktanol ja hjek meniher un ndy fmijt e kom perdor. Oj lona mfal pa keqe va llahi ama qysh te qeni a ke guxu a mju ngjit naj sen
L . Z (11 muaj më parë)
Ahaa flm shum.
Ttoole1 ... (11 muaj më parë)
Bari zemer qysh me ta spjegu ntok qe del bari ku rrim qeni nqat ven e mer
L . Z (11 muaj më parë)
Qfar bari te qeni? Spot kuptoj mfal
Ttoole1 ... (11 muaj më parë)
Po ndodh me ju bo bebeve gjuha e bardh nana jem kur e kam pas djalin e vogel ja kam bo me ni bari te qeni ku rrin mrena dites ju ka hek ka edhe tjera zgjidhje ama so kurgjo i heket mos u bo merak

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?