Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjidhenia gjate nates
Pershendetje nena e kam djalin 6 muajsh dhe qe 1 muaj vetem naten ja jepi gjinin por qe nje jave me duket qe spo kam gji se 2 minuta pin dhe qan.mos pakohet gjini nese jepet vetem naten .
Adelina12345 (10 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Cilin faktor mbrojtës kundër diellit e përdorni për bebin tuaj?