Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jam ne spital !
Nena jam ne spital me kontrollun dhe nuk pan gje mbrenda nuk e pane shtepine tha qe ndoshta jam 4-5 jave e nuk shihet. Pp tutna mos osht jasht mitres
Gashi Gashi (9 muaj më parë)
Gashi Gashi (9 muaj më parë)
Shum faleminderit te dashura ju puth fort
Lorna Emel (9 muaj më parë)
Po edhe une si suela mendoj se duhet te jesh shum pak javeshe prandaj nuk shikohet gje..varet kur ke ngelur..prandaj embrioni gjithmone ne eko del 1-2 jave me i madh ose me i vogel..Uroj me gjithe zemer te shkoje sa me mbare.
Suela 95 (9 muaj më parë)
Gashi gashi ndoshta ke mbetur shtatzan shume me mbrapa se data e ciklit dhe mund te jesh 3 javshe prandaj nuk duket asgje. Ne kete shtatzani une isha 3 javshe kur shkova tek doktorresha sepse testi me doli pozitiv dhe vetem pasi me beri eko transvaginale e pa dhomen e shtatzanise ama bebin jo e me tha se mbase nuk esht krijuar bebi fare. Ama isha shume heret kir shkova mbas 5 javesh pash dhe bebin i degjova dhe rrafjet e zemres tani jam ne javen e 22. Mos u shqeteso e dashur te shkofte mbare e ki pak durim e shko perseri pas dy- tre javesh.
Gashi Gashi (9 muaj më parë)
1 gusht , te lumte goja e dashur
Lorna Emel (9 muaj më parë)
Kur isha une shtatzane Floriana bera testin doli pozitiv..kur vajta tek doktoresha me tha nuk shikoj asgje.. U merzita mendova se nuk kam ngelur beja teste me dilnin pozitiv.. mua doktoresha me tha hajde mbas dy javeve.. kur vajta isha shtatzane 5 javeshe.. mos u merzit nese do ishte jashta mitres do kishe dhimbje te pakten une keshtu kam degjuar.. po ciklin e fundit kur ke pasur ne cilen date..eshte kryesore kjo gje pasi ashtu llogarit sa javesh je..??

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?