Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vonesa e ciklit
Perahendetje nena deshta te bej nje pytje un kam lind me 15 shkurt mestracionet e para mkan ardh 2 muaj pasi kam lind ama nuk i kam pas nrregull muj per muj niher kom perdor hapa per mem ardh edhe mkan ardh heren e fundit i kam pas nfund tngushtit para 1 jave e kam ba testin mka dal megativ tash jam du perdor apet hapa mem ardh a i ka ndodh najkujt kjo se pk friksona mls po mbes shtatzan se i kam dy fmi vajza 2 vket djali 8 muj flm shum kaloni mir
Anita anita (11 muaj më parë)
Ana Lina (11 muaj më parë)
Anita me pas fe iun ne gji normal eshte 1 vit mos mw arsh hiq.Ose ne menyr te qrregull vin.
(11 muaj më parë)
mos pij hapa kot se eshte normale mos me t ardh nga qumshti gjirit.
Ajan Ajan (11 muaj më parë)
Anita nese e ki femijen ne gji ndodh me u vonu. Edhe mu mka ndodh kshtu ka dy muj nuk me vishin.

/komuniteti

/anketa

Cilin faktor mbrojtës kundër diellit e përdorni për bebin tuaj?