Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Heqja e çamçakëzit nga rrobat

Pershendetje te nderuara nena, mbreme pa dashje mu kap qamqakezi ne trenerka, kam degjuar qe duhet me gazete dhe hekur, por a dini ju ndonje metode tjeter, i kam shuuuume per merak dhe nuk kam deshire qe t'ii hudhi, Cdo te mire :))

Eda 1 (6 vite më parë)
Lejla_ (6 vite më parë)
Pershendejte Eda, merre gazeten vere mbi qamqkezin e ngjitur dhe hekurose dhe hiqet menjehere.
Eda 1 (6 vite më parë)
Faleminderit shume Louise, a duhet ta marrim akullin dhe t'ja bejme asaj pjese qe eshte me qamqakez apo si? :)
(6 vite më parë)
Me gazete e hekur une e di se largohet qiriu, kurse qamqakezi me akull, sepse ngrihet e largohet plotesisht

/komuniteti

/anketa

Si e ndjeni trupin tuaj pas lindjes?