Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

shes 4 goma te kerrit te veres jane

Shes gomat e veres jane dimenzioni 175/65-14 LASA , vjet i kam ble veres e sivjet po i shes i kam perdor vetem nje vit ne kerr cors 1.7 gomat jane pa fellne nr kontaktues 044/364-956 edhe vaiber +38344364956

Çmimi: 100.00 €
E publikuar: 3 javë më parë (02/05/2018)
Lokacioni: Kosovë / Prishtinë
E preferuar për: djem dhe vajza
Dafina Syla
tel: 044/364-956
Ju duhet të jeni te kyqur për të bërë komente te produktet

/komuniteti