Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

Tema

Pas 24 vitesh martesë, u lind fëmija të cilit ia vënë emrin Flamur

29.11.2016 - Familja Kabashi nga Prizreni sot kanë festë të dyfishtë në shtëpinë e tyre.

Familja Kabashi nga Prizreni sot kanë festë të dyfishtë në shtëpinë e tyre, njofton Klan Kosova.

Pas 24 vitesh martesë, çifti kanë lindur një djalë të cilit i kanë vënë emrin Flamur, për nder të festës së 28 Nëntorit.

Shikoni më poshtë fotografinë e djaloshit i cili ka lindur në Spitalin Amerikan në Prishtinë.

Burimi: lajmi.net

Saritaaaaa (1 vite më parë)
Kjo oshy met vertet nje dhurat e shum pritu nga all-ahu ishalla ky djal rritet i shendosh e i hajrit e prinderit ti gezoj gjithmon .. e per ju nena qe jeni tu prit mos humbni shpresat sepse alla-hu nje dit do te ju gezoj edhe juve sikur ket qiftin .. e flamurit i uroj gjitha te mirat ne jet se bashku me prind e rujt alla-hu :)

/komuniteti