Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

VIP dhe fëmijët

E emocionuar nga e bija, Aurela Gaçe thyen premtimin që i kishte bërë vetes
10.06.2016 - Ajo i kishte bërë premtim vetes se vajzën e saj nuk do e shfaqte publikisht deri sa ajo...
Prezantuesja shqiptare është shtatzënë?
10.06.2016 - Prezantuesja e emisionit “Fiks Fare”, Fiori Dardha në një foto të publikuar...
Vjen në jetë djali i Vesa Lumës, ja dedikim prekës i Big Bastës
30.05.2016 - Pak minuta më parë këngëtarja kosovare Vesa Luma ka sjellë në jetë fëmijën e saj...
Andrra dhe Sinani publikojnë foton e parë të djalit, Ansit
30.05.2016 - Pa mbushur ende një javë nga ardhja e tij në jetë, Ansi i vogël, djali i këngëtarit...
Gent Zenelaj prezanton vajzën
23.05.2016 - Aktori i njohur Gentian Zenelaj, i cili është gjithashtu edhe moderatori i emisionit “Stop”...
Reperi Loco bëhet sërish baba
23.05.2016 - Reperi i njohur Loco para disa ditësh është bërë sërish baba. Bashkëshortja e reperit,...
Kledi Kadiu ka sy vetëm për Lean
23.05.2016 - Balerini i njohur shqiptar Kledi Kadiu i cili aktualisht vijon karrierën në Itali, duket...
Vogëlushja e Salsano Rrapit, bashkëshortja publikon foton e parë
19.05.2016 - Prej pak kohësh çifti i aktorëve Erjona Kakeli dhe Salsano Rrapi janë bërë prindër...
Ja si duket Vesa Luma në ditët e fundit të shtatzënisë
19.05.2016 - Atë e ndajnë vetëm pak ditë nga sjellja në jetë e djalit të saj, e mesa duket Vesa...
Dr. Flori rilind, Alban Kondi bëhet baba për herë të parë
17.05.2016 - Pak muaj pasi përlotën të gjithë publikun me ceremoninë e martesës së tyre, vëllai...
Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës feston një vjetorin e lindjes
16.05.2016 - Vajza e Norës e Robertit, Renee ka mbushur një vit. Ditëlindjen e saj e festuan në...
Këngëtarja shqiptare, pritet të bëhet nënë për herë të dytë
12.05.2016 - Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe është shtatëzënë, ku pritet të bëhet nënë për...
Eddie Murphy sërish baba – ja për të satën herë!
06.05.2016 - Eddie Murphy bëhet baba për herë të nëntë! Aktori dhe komediani 55-vjeçar, Eddie...
Milaim Zeka sërish bëhet baba
04.05.2016 - Gazetari Milaim Zeka këtë mëngjes është bërë sërish baba i një vajze. Këtë e...
Kështu do të duket dhoma e bebes së Sinanit dhe Andrrës
22.04.2016 - Ata ende nuk janë bërë prindër, por këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij...
Uliks Emra bëhet baba
22.04.2016 - Vitin e kaluar i pati dhënë fund beqarisë, ndërsa sot është një ditë shumë e rëndësishme...
Alban Skënderaj feston një ditëlindje ndryshe nga të tjerat
22.04.2016 - Kantautori Alban Skënderaj duket se ka festuar këtë herë një ditëlindje ndryshe nga...
Surprizat e Ledina Çelos për 5-vjetorin e djalit
22.04.2016 - Këngëtarja Ledina Çelo e cila aktualisht jeton në Gjermani ka postuar foto nga 5-vjetori...
Chrissy Teigen prezanton vajzën e saj
20.04.2016 -  Chrissy Teigen ndau me ndjekësit në Instagram foton e parë të vajzës së saj...
Meti prezanton vajzën e sapolindur
18.04.2016 - Meti Alshiqi është model, por edhe gazetar. Ai, u bë i njohur për publikun falë pjesëmarrjes...
Miriam Cani publikon një tjetër foto të vajzës
12.04.2016 - Këngëtarja Miriam Cani është tërhequr nga muzika e ekranet, dhe i është përkushtuar...
Meti i Big Brother së shpejti baba, rrëfen eksperiencën
13.04.2016 - E filloi me Big brother ku mori famën dhe e vazhdoi në televizion ku akoma qëndron fortë...
Ja kujt nuk i thotë dot "mireupafshim" Arbana
01.04.2016 - Ndonëse tashmë djali është rritur, Arbana Osmani e ka shumë të vështirë që të...
Resul Sinani bëhet baba për herë të tretë
31.03.2016 - Moderatori i njohur Resul Sinani është bërë baba për herë të tretë. Gruaja e tij...
Kur do të lindë gruaja e Sinan Hoxhës? A kanë vendosur për emër?
31.03.2016 - Fillimisht e mbajtën të fshehtë për publikun marrëdhënien e tyre dhe sapo e bënë...
Bëhet nënë Emina Cunmulaj
29.03.2016 - Emina Cunmulaj bëhet nënë, ajo minuta më parë ka postuar foton me vajzën dhe bashkëshortin...
Rama një fundjavë ndryshe me djalin e tij
29.03.2016 - Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që ditën e diel ta kalojë me familjen në bregdet....
Beckham, babai që bën gjithcka për bijën e tij
29.03.2016 - Që David Beckham bën gjithçka për të bijën tashmë nuk është ndonjë sekret, por...
Një yll si Martini që nuk e bën mamin xheloze
21.03.2016 - Që Martini, (ose Çuçu, siç e thërrisnin prindërit kur ishte pak më i vogël) me gjithë...
Teuta sërish shtatëzënë
17.03.2016 - Aktorja e mirënjohur, Teuta Krasniqi ka konfirmuar shtatzëninë e vet. Pas shumë thashë...
Çunmulaj modelon në skulpturë barkun shtatzënë
16.03.2016 - Supermodelja shqiptare Emina Çunmulaj është duke kaluar javët e fundit të shtatzënisë,...
Ja si do e quajnë djalin e tyre Vesa Luma dhe Big Basta
16.03.2016 - Lidhja e tyre ka përshkuar një rrugëtim në përputhje me të gjitha rendet. Një lidhje...
Prinslo e Levine në pritje të fëmijës së parë
11.03.2016 - Modelja Behati Prinslo është shtatzënë dhe pret fëmijën e parë me këngëtarin Adam...
Spiropali: vit nënë, bijë, pagjumësi, magji
04.03.2016 - Ndjesia e të qënit nënë, nuk ka të krahasuar me asgjë. Emocionet që ka përjetuar...
Edona Llalloshi lind djalë
02.03.2016 - Këngëtarja Edona Llalloshi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjell në...
Kim Kardashian publikon foton e parë të djalit të saj
23.02.2016 - Ky është djali i Kim Kardashian dhe kjo është foto e tij e parë. Kim deri...
Madonna, dedikim djalit të saj Rocco
23.02.2016 - Madonna ka bërë një tjetër dedikim për djalin e saj 15-vjeç, Rocco, përmes një postimi...
Ja dedikimi i ndjerë i Ema Andreas për vajzën
29.01.2016 - Aktorja e njohur Ema Andrea, ka bërë një dedikim të ndjerë në rrjetet sociale, kjo...
Anëtari i “One Direction” prezanton djalin e vogël
29.01.2016 - Anëtari i bandës “One Direction”, Louis Tomlinson, ka ndarë me të gjithë...
Salsano Rrapi bëhet baba për herë të parë
12.01.2016 - Moderatori i spektaklit “Portokalli” është bërë babai i në vajze nga ditën...
Kledi Kadiu bëhet baba për herë të parë
12.01.2016 - Balerini i njohur shqiptarë me famë edhe në Itali, Kledi Kadiu këtë mëngjes është...
Një foto familjare nga Vedat Ademi në 3 vjetorin e djalit
17.12.2015 - Në 3 vjetorin e djalit, këngëtari Vedat Ademi ka ndarë me të gjithë ndjekësit në...
Kim dhe Kanye mirëpresin djalin e tyre të posalindur
07.12.2015 - Kim Kardashian dhe Kanye West kanë njoftuar së fundi se orët e para të së shtunës...
Nga djepi në krevat
07.12.2015 - Jessica Alba ka shndërruar komplet dhomën e gjumit të vajzave të saj të vogla, Honor,...

/komuniteti