Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Mirëseardhje bebeve!

Aris Llugaliu

Aris Llugaliu

Lindur më: 2020-04-12 | ora: 00:20
Pesha: 3.8 kg
Gjatësia: 53 cm
Emri i nënës: Ymrane Llugaliu
Emri i babait: Nderim Llugaliu
Vendi: Prishtinë
Xida (2 vite më parë)
A keni numer te telefonit. A bon me tregu si keni hyr ne kontakt me hoxhen. Se po du me shku për djal. Ju faleminderit per pergjigjet dhe ndimen tuaj.
Aurora dine (2 vite më parë)
Persh
Aurora Dine (2 vite më parë)
Persh dua ndihem kam 9 muj pa cikli skam donje problem u vizitov ne greq me thane qe ste kane ikur cikli un jam 41 vjece skam lindur as edhe njerhere ne jeten tim dua te bej nje femij ju lutm me ndihmoni
Toke (2 vite më parë)
A esht e vertet qe dr melaj rrotullon mitrn
Rose Blue (4 vite më parë)
Pershendetje vogelush ,nese deshironi qe femija juaj te beje nje gjum te rehatshem zgjidhja e vetme eshte muzika atehere kjo muzik eshte bere enkas per bebet qfar duhet te beni eshte ta beni copy linkun dhe me pas e beni paste ne google ,degjim te kendshem dhe sweet dreams little Aris. Ky eshte linku https://www.youtube.com/watch?v=75ouyjWX6hg&t=423s
Burbuqe Gubetini (4 vite më parë)
Djali me i miri arisi

/komuniteti