Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Albina Binaku

gjith diten orë/ditë 20 vite eksperiencë

Mirdita Jam ne kerkes te nje grua per kujdesin e dy vajzave te mia 5 edhe 1 vjet po ashtu edhe per nevoja shtepiake. Jetoj ne zvicerr ne canton te vaudit. Te ket me shum se 10 vite pervojë. E interesuar ? Me kontakto 078 683 42 43.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Egzona Morina (26)

6/7ore orë/ditë

Jam e interesuar per pune si kujdestare e femijeve !

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Flurije Taraj

Ter diten orë/ditë

Kerkoj je kujdestare prej mujit nentor dhjetor ne thun zvicer.te kujdeset per fmit emi.ddhe. Nese mundet te pastron diqka dhe ti ban fmive ushqimin.po me pastru sasht patjeter me rendsi asht ti kqyr fmit asgje sdu me. Shum.jemi familje kuptushme dhe respektshem.dado do ket edhe dit tlir te pushoj nese ka nevoj gjitjash ndonjeher munt te largohet ne vikend nese ka ndonje tr afert ne zvicer .

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arben Osman

6 orë/ditë

kerkoj puntore shtepie zvicer sa ma shpejt rroga 1000 euro shkruni what's ap 0041788410200

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Tija Th...... (24)

8 orë orë/ditë 6 vite eksperiencë

Jam nene e pa pune kam pervoj per pastrim te shtepive banesave ne prishtinë Numri 043355481

Shiko profilin

Gjilan Jam kujdestare

Ortis Banda GROUP (50)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

agjemci punesimi ka nje babysitter ne Gjilan, kush familje eshte e interesuar, na kontaktoni

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

adisa diar

7/8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

hallo jem tu lyp urgjent ni babysitter per 2 fmi 2vjet edhe 1 vjet ish kan mir me ndodh ne zvicer 0765299972

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lindita Babatinca

07:45 - 17:00 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj nje Kujdestare per nje Vajz 2 vjeq me pun te shpis. Jemi ne St. Gallen. Rroga CHF 800.--.

Shiko profilin

Bujanoc Jam kujdestare

Edita avdiu (24)

orë/ditë

kerkoj pune si kujdestare femijesh jam ne gjendje te bej edhe pastrimin e shtepise te jete vetem ne bujanoc te interesuarat te lajmerohen 0638779871

Shiko profilin

Gostivar Jam kujdestare

M M (3)

5dit orë/ditë 4 vite eksperiencë

kerkoj te punsoem si kujdestare fmijsh Winterthur ose Zurich per ma shum me kontakoni neprmjet komentit ju shkruj personalish jam 29 vjet jam nga maqedonia .kam 4vite provoj pune familje serioze ju lutem ... familje serioze ... per momentin jam Zvicrr Detale Profili Femër 4 vite eksperiencë orë / ditë Pagesa: 500 frg 600 frg Transporti nga ana juaj Nuk e pi duhanin Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë ose 2 femi , Wikend te lir Përkujdesje për fëmijët

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

A . (24)

orë/ditë

Kerkoj pune si babysitter ne zvicer ose gjermani.Jam 23 vjec,kam eksperience pune te meparshme.Me kontaktoni

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

A. Jahiu

. orë/ditë

URGJENT, kerkoj nje kujdestare qe gjendet ne zvicerr ose nga ana e presheves ose maqedonis. Nese gjendeni per momentin ne gjemrani ose zvicerr esht shum me mir! Te interesuarat ju lutem me kontaktoni ne numrin: +41791737517

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Albulena Kasumi

02 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per djalin tim 3 vjeqar me provoj pune Te parku i Qytetit

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Rina A (3)

8-17 orë/ditë 3 vite eksperiencë

kerkoj pune si kujdestare femijesh jam ne gjendje te bej edhe pastrimin e shtepise te jete vetem ne bujanoc te interesuarat te lajmerohen 049-346-977

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Z E

24/7 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje Kerkoj Kujddestare per dy vajzat 4 vjec dhe 1 e gjys. Mosha te jet mbi 30 dhe nga Shqipria ose Kosova. Ne jetojm ne Bern te zvicres dhe jemi familje serioze. Kujdestares i mbulojme shpenzimet udhtimit (vetem me autobus puna pandemis)dhe akomodimit ne shtepine tone. Do ta ket dhomen dhe banjon nveti. Pagesa 600 franga dhe nuk mund te ndryshohet. Kujdestarja me duhet prej dates 28.09.2020. Nese keni interes dhe deshironite punoni, jeni buzeqeshur si e dashur me femije mundeni te me kontaktni ne nr. 0041795527354.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Vjosa M

Orari me marreveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje kujdestare per djalin 4 muajsh. Kujdestarja te jete me pervoje pune ne kujdesin e femijeve

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Naza Beqiri (13)

8 ore orë/ditë 10 vite eksperiencë

Pershendetje jam kujdestare me femine te vegje kam pervoje pune 10 vite , jam e dashure me femijet , jetoje ne prishtin, jam e interesuad te filloj nga 1 shtatori punen. Nr per kontakt 044543852.

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

Bashkim Salai

10 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Te jet e sjellshme

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Arbnora Osmani

Sipas marrveshjes orë/ditë

Kerkoj kujdestare qe osht e kujdeshme me femije dhe e singjert. Kerkoj prej 1 Tetor vetem nga presheva sipas situates shkak corones. Ju pershendes me lajmroni ne nr 0791943898

Shiko profilin

Shkup Jam kujdestare

Rinea Krasniqi (52)

Varet nga marveshja orë/ditë 1 vit eksperiencë

Do ishte mir nese me kontaktoni Se kam nevoj per pun ju faliminderit

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ela Ela (24)

8 orë/ditë 10 vite eksperiencë

Pershendetje une kerkoj pun si kukdestare e fmijve jetoj ne zvicer kryesisht ne (Gjeneve) muj me pune kam prevoj me fmij pasi kam fmij edhe vet nese jeni te interesune me shkruni ne imell ju pershendes

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

A M

8-10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, kekrojme nje kujdestare, gjegjesisht ndihmese per mirembajtjen e shtepise ne Gjermani, me mundesi per fillim te menjehershem te punes. Perparesi ka dikush qe ndodhet ne Gjermani ose Zvicer. Detajet i bisedojme kur te kontaktojme.

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

T M

Mas marveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm dado per 3fmit te ton dado le te gjindet per momentin ne zvicer puna e pandemis per ma shum informata, me kontaktoni ju lutem ne ket nummer 0041765005280 ju falenderoj.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

E. B.

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje,jemi nje Familje nga zvicera dhe kerkojm nje dado per dy femijet ton vajza 4 vjeq dhe djali 5 vjeq dado le te gjindet per momentin ne zvicer puna e pandemis per ma shum informata, me kontaktoni ju lutem ne ket nummer 0041766906840 ju falenderoj.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dezera Berisha

I diskutueshem orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje, jam duke kerkuar kujdestare per djalin tim 1 vjecar. I'u lus te me kontaktojne vetem femra te cilat kane pervoje ne perkujdesjen per femije. Orari eshte i diskutueshem dhe paga eshte mjaft konkurruese.

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Dona Dona

24 orë/ditë 4 vite eksperiencë

kerkoj pune ne germany ose itali

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ardita Kastrati (12)

orë/ditë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Muçiqi Muçiqi

Plot orë/ditë

Kerkojm dado per vajzat tana binjake te moshes 3 vjeqare dado duhet te ket eksperinc me femijet te jete e dashur te ket mendjen te Puna higjenike e moralshme . Dado duhet ti boj Edhe punet e shtepis .perparsi kan dado nga Lugina Kosova dhe Maqedonia.per Ma shum Info na kontaktoni 004917662387487! Ju lutem ato qe nuk Jan kujdes kurre per femijet mos shkruani hiq ose qe nuk Jan te moralshme !!

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Shqipe Sh

6 or orë/ditë

Kerkoj kujdestare qe gjendet ne Zvicer( per shkak Pandemis) Me duhet Dado per dy femij , detajet e tjera mundemi me i fol permes nr tem +41766528371 , te interesuarat le te lajmrohen.

Shiko profilin

Prizren Jam kujdestare

Mela Gj (24)

5-8 orë/ditë

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

... ... (4)

15 orë/ditë 8 vite eksperiencë

Uroj te jeni shendosh e mire. Jam Linda, e interesuar per punesim si dado nga muaji Nentor. Ndodhem ne Zvicer. Jam praktikante e fese islame, me mbules. Mund te kujdesem deri ne 3 femije pa problem mosha. Nuk preferoj ne banesa me kafshe shtepiake. +355676880653

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

M M

Plot orë/ditë

Prsh kerkojm nje dado nga kosova Lugina apo Maqedonia per kujdesjen e vajzave tana binjake te moshes 3 vjeqare dhe per punet e shpis . Dado duhet te ket eksperinc per femijet dhe te jete e dashur me femijet higjenike e moralshme . Per Ma shum Info na kontaktoni ne nr 004917662387487

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Manuela Mema (24)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

Musa sinani

00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Tina Z Tina Z

24 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kêrkoj kujdestare nga rethina e Presheves ju lutem vetem ata qe ekan serioz per më gjindemi në St.Gallen për shum më kontaktoni 0762675628

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nadire Asllani

9-10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Un jam ni nan e 3 qikave te mija kerkoj sa ma shpet nje dado se me nhimon me thmi edhe pun shtepije un vet nuk punoj po me vyn dim prej nje dado serjose dhe famijare dado duhet te gjendet ne zvicerr puna pandemije por me shum info me kontakon ne ket nr.0792115973 sa me shpejt ju mir pres nadirja

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Margarita Tomorri

8 ore orë/ditë 3 vite eksperiencë

Përshëndetje,jemi të interesuar për një kujdestare,(preferohet të ketë studiuar fizioterapi ose inferemieri) per një vajzë 6 vjec e gjysmë,në Zurich.Duhet të dijë një nga gjuhët:italisht,gjermanisht,anglisht,frengjisht.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Tane Berisha

24/7 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkojm nje dado(25-45vjet) per dy femi ton 8 dhe 3vjeqare ne banojm ne katonin e fribourgit te zvicres per mas mirti ish kan dado te jesh ne zvicer se pse problemet me kufi pagesa si pas marrveshjes mbi 600fr na kontoktoni vetum femra e gra serioze ne tel 0041 76 690 2614

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Linda Shala

24 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per tre femijet e mijë ne Zvicerr tel 0763450159

Shiko profilin

Fier Jam kujdestare

Er Cj (27)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jam e interesuar per te punuar babysitter ne gjermani kam 3 vite eksperienc me mosha e femijeve nga 6 muajsh deri ne 6 vjec ndodhem ne shqiperi

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dafina Berisha

8 -15:30 orë/ditë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Rina G. .

. orë/ditë

URGJENT ME DUHET NJE KUJDESTARE PER DJALIN! JU LUTEM VETEM FEMRA SERIOZE DHE QE GJENDEN PER MOMENTIN NE ZVICERR APO GJERMANI! +41 79 850 04 47

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Dona K.

8-18.00 orë/ditë

Pershendetje, jemi duke kerku nje dado per djalin tim 4 vjeqar. Ne jetojm ne Zvicerr (Zürich) Kushtet: • rroga CHF 500.- • orari prej ores 8.00 - 18.00 • free weekend (fundjava e lir) Detyrat: • perkujdesje e djalit • mirmbajtja e baneses • nuk lejohet duhani Numri kontaktus: +41 79 708 66 11 apo ne E-Mail liridona.kuka@outlook.com

Shiko profilin

Fushë Kosovë Kërkoj kujdestare

Flora Flora

8:30-16:30 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per vajzen 1 vjece. Kujdestarja duhet te jete e dashur, e perkushtuar dhe aktive me femijen. Kreative ne loje dhe me gjuhe te paster shqipe. Kujdestaret me pervoje kane perparesi. Per cdo info shtese lajmerohuni ne viber ne +38344234941.

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Fatime Dervodeli

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare urgjent per vsjzen 4 vj , jetojm ne zvicerr Te intersuarat Te me lajm ne email Flm

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Xhorda Selmani (24)

4 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje, jam e interesuar te punoj si kujdestare femijesh. Kam eksperience 3 vjecare me nje bebe te porsalindur deri ne 3 vjec. Jam e dashur me femijet dhe e durueshme

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Albulena Kryezi

Sipas marrveshjes orë/ditë

Kerkoj Kujdestare per dy femij ju lutem me shkruani kush ka drejt te udhtoj per ne zvicerr ju lutem Me Shkruani ne nr 0041 76 371 14 16 viber ose watsapp

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mirlinda Krasniqi

08:00-17:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per 3 femi, mosha e femive 8.3.11 muajsh, mosha mbi 27 vjet-50 vjet. te interesuarit te me kontaktojn ne numrin e telefonit 044611633

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

lume lume

me marveshje orë/ditë

Ju Prsh kerkoj ne kujdestare vendi ne Zvicer per 2 femi 2 vjeq dhe 7 veq per ma shum me shkruani ne whats up ju prsh nga lumja

Shiko profilin

Durrës Jam kujdestare

Stelina Bushi (24)

marreveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

jemi dy vajza mosha 20vjece kerkojm pune per perkujdesjen e femijeve dhe pastrim

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Shkodran Shala

24 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per tre femijet e mije qe nga data 15 gusht ne Zvicerr +41767174242

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Linda k...

.... orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje.. Jem ni Familje serioze kem ni Vajs 3 vjet dhe ni djal 1 vjet. kem nevoj per ni kujdestaret te jet e dashur, higjenike, sinqert dhe te ket provoj 2 vite (mosha te jet 25-55) per me shum mun te me kontaktoni ne ket nr. 0041783042230 ju mir pres kem nevoj tani

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Jeta Llonçari

7-15 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Nuk lejohet pirja e duhanit

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Valbona Selmani

6 or ne dit orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femijet e mi ne zvizer ju lutem le te jet me pasaport te Serbis

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Vlora Fejzullahu

8 ore orë/ditë

Kerkoj kundestare per femije cmimi me.marrveshje Nr. 045692608 prishtine mati 1

Shiko profilin

Strugë Kërkoj kujdestare

Zilfiret Istrefi

9 deri 10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jam e interesuar per nje babysitter,kam 2 femij (vajza esht 12 vjet)djali 5vjet qe duhet te qohet ne shkoll,punojm 5 dit ne jav,nese dikush ndodhet momentalisht ne Zvicer per me shum detaje me kontaktoni

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Mira Alliu (24)

6-7 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Punesim si bebysiter

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Arijeta B (7)

6-7 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Gjithqka qe i nevoitet femijes eshte dashuria dhe kujdesi,gjera te cilat mund te ja ofroj pa probelm

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

A Z

7:30-17:15 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj urgjent Babysitter kush esht per momenten ne zvicer?Kush ka interes let lajmrohet +41763670827

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Faton Taraj

8-10 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj nje Dado per 2 Femij 0041789199053

Shiko profilin

Viti Kërkoj kujdestare

Lavdije S.

8-5 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jemi nje familje serioze jetojm ne zürich. Kerkojm nje babysitter urgjend per vajzat e mija qe esht per momentin ne svicerr. Nje Vajz 7 vjeqare shkon ne shkoll vajza dyt esht ne Kindergarte dhe dmth jeni vetem me vajzen e vogel ne shtepi 3 mujsh. Orari punes 5 dit ne jav wikendit je e lir. Me duhet dikush vetem per vajza nuk jeni obligume per pastrimin e baneses. Te jeni interessum me kontaktoni ne nr +41791272028 sa ma shpejt nisja e punes asht sa ma shpejt

Shiko profilin

Gostivar Jam kujdestare

Mueser Memeti (33)

5dit orë/ditë 4 vite eksperiencë

kerkoj te punsoem si kujdestare fmijsh Winterthur per ma shum me kontakoni neprmjet komentit ju shkruj personalish jam 28 vjet jam nga maqedonia .kam 4vite provoj pune familje serioze ju lutem ... familje serioze ... Detale Profili Femër 4 vite eksperiencë orë / ditë Pagesa: 500 frg 600 frg Transporti nga ana juaj Nuk e pi duhanin Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë ose 2 femi Përkujdesje për fëmijët

Shiko profilin

Lipjan Jam kujdestare

Arlinda Rexhepi (24)

6 deri 7 ore ne dite orë/ditë 2 vite eksperiencë

Une jam e interesuar, une kam punuar edhe me pare me femije me dy femije, per njerin jam kujdes 2 vite dhe per tjetrin 7 muaj.Po ashtu jam edhe studente per perkujdesje te femijeve kam perfunduar viti e dyte tani.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Argjira Grapci

8:00-16:30 orë/ditë 4 vite eksperiencë

8:00-16:30 orë/ditë 4 vite eksperiencë Kerkojme Ndihmese per mirembajtjen e shtepise (punet e shtepise), tri here ne jave(e Hene, Merkuren dhe e Premte), si dhe kujdes 3 oresh per nje femiun brenda ketij orari. Vetem grat serioze te lajmerohen ne nr. 044-111-454. Vendi i Punes: Lagjja Qershia-Prishtine(Veternik) Orari: Tri here ne jave (nga 8:00-16:30) Paga: Mujore /Marrveshje Preferohen grat nga Prishtina dhe Lipjani per shkak te lokacionit te vendit te punes!

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Milena Shehu (31)

10 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam nje vajz 28 vjece me pervoje pune jam e dashur e sjelllshme dhe serioze ?+49 163 0435974? me shkruani ne whatsap

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Noza Noza

— orë/ditë

Me duhet urgjent nje Dado qe ndodhet ne Zvicerr ju lutem lajmrohuni nese gjindeni ne Zvicerr.. 0041762061233 Flm

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ahdyl Zumeri

6 orë/ditë

kerkoj puntore shpije rroga 1200 Euro what's ap 0041788410200

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Blerta Hoxha

8-16 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Duhet te kete pervoje te punes,shume e pergjegjshme dhe serioze

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Alda L

Percaktojm orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje , jam e interesuar per pune ne zvicer si babysiter. Kam 1 vite eksperienc dhe gjithashtu ndihmoj ne punet e shtepis. Mund te me kontaktoni. +355696812097 Whatsupp

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Nadire Asllani

8-10 orë/ditë

Kekoj dado por ndim thmive edhe por shtepije un vet nuk punoj dado me duet utgjetn se Gjendet ne zvicerr por ma shum iformat me kotaktoni ne ket nr.0792115973 ju mir presim

Shiko profilin

Durrës Jam kujdestare

E K (24)

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj te punoj pastruese ne ambjentin e shtepise ose ne restorant. Teper Serioze dhe korrekte ne pune , nese keni interes me kontaktoni, ju faleminderit

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ana Ana ana

... orë/ditë

Urgjend kerkoj kujdestare per ne zvicer 1 femi 600 frang te interesuarit lajm. Ne tel.0786972180

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Noza Noza

—- orë/ditë

Pershendetje.. Kerkoj Dado serioze dhe e dashur me femij.. Te kujdeset per vajzen dhe pastrimi i baneses.. nje Dado qe gjendet ne Zvicerr Se ktu jetoj dhe un me burrin e vajzen.. pagesa 600 franga..mosha 25 - 50

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

B A

7-6 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jemi nje familje ne zvicerr kerkojm nje kujdestare per 3 vajzat tona 11 9 dhe 7 vjeqare munsisht prej fundit muajit korrik tel 0041764708847

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Lola G

pa orar orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jemi nje familje e rregullt ne Gjeneve. Kerkojme nje zonje qe ndodhet ne Zvicer ose ne BE qe te kujdeset per djalin tone e per punet e shtepise. Duhet te jete nje zonje punetore, e ndershme, pa fjale, e duruar dhe shume e kujdesshme me djalin. Te interesuarat te me kontaktojne ne +41796179784

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Uendi Shahinlli (26)

6 orë/ditë

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Lume Lume (24)

8 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Kerkojm pune si kujdestare apo per perkujdesjen e femijeve jemi dy vajza punojm se bashku me te njejten pag , jemi studente te fakultetit te edukimit ne vitin e 3 , kemi pervoj 2 vjeqare jemi shume te dashura me femijet dhe ndihmojm edhe ne disa nga punet e shtepis . Te interesuarit te kontaktojn ne numrin 049-636-265

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Mjellma Berisha (25)

Gysem ose orar te plote orë/ditë

Pershendetje une jam Mjellma, 21 vjeqare nga Prishtina. Pasi pash kerkesen tuaj per kujdestare e ndjejta veten te afte per kete pune. Jam person shum i dashur me femijet e seciles moshe, nuk pi duhan dhe kam te perfunduar pediatrin te mesmen dhe tani infermierin fakultetin. Keto drejtime me kan mesuar gjithqka qe duhet te dihet per femijet kujdesin, ushqimin etj.Duke bere praktika te vazhdueshme e ndjej veten mese te afte per qdo sfid qe me vjen perpara. Nese jeni te interesuara me lajmroni(vetem brenda Prishtines).

Shiko profilin

Prizren Jam kujdestare

Edona Limani (24)

8 orë/ditë

Jam shume e dashur me femijet kam pervoje kam shum nevoj per pune mund te beje edhe ndonje pune shtepise.

Shiko profilin

Viti Kërkoj kujdestare

Nebi Selimi

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj nje kujdestare serioze prej gushtit per 3 Vajzat e mija (6vjet, 4 vjet dhe 3 muj) Duhet te jesh per momentin ne svicerr sebse pandemies nuk munesh te udhtoj. Jetojm ne zürich. rroga me marrveshje. Te lutem me kontaktoni nese je e lir prej gushtit per me punu. Me kontakto : +41791272028

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Selxhije Vitija

8-9 ohr orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kërkoj Babysitter në Zvicer, Zürich për dy Fëmi 2 vjeqare dhe 7 muajsh dado të ket Eksperiencë dhe të jet e dashur me Fëmi mosha e dados 35-58 preferohet dhe mos e pin Duhanin nisja me 10 Gusht dhe roga 750 franga në muaj dhe ndihm puneve shpis për interesim më kontaktoni në viber ose wazap 0041762166523

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

arlinda le

ska orë/ditë

keroj urgjentisht nje dado ose qe ndoshet ne zvicer!! kam 3 femij mirpo kujdesi duhet te jet vetem per dy femij me kontaktoni ne kete numer 0041768220472

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Tila Les

8 or nje dit (e hene - enjete punoj) orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, jemi ne kerkim te nje dadoe qe gjindet per momentin ne zvicerr. ju lutem, qe keni interes te me kontaktoni. flm shum!

Shiko profilin

Pejë Jam kujdestare

rose oss (23)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam nga Peja Kerkoje pune ne zvicerr ose gjermani si babysitter jam 20 vjeqare e kujdeshme e gatshme te punoje me femije, nuk pi duhan.Per kontakt viber :045869873

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Tila Le

8 or nje dit (e hene - enjete punoj) orë/ditë 1 vit eksperiencë

kerkojm nje dado/babysitter urgjend qe gjindet ne zvicerr ose mund te udhetoj urgjend.

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Tina Z TinaZ

24 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj një kujdestare Urgjent pêr më shum më kontaktoni Të jet lugina Preshev Maqenoni mosha 45-50 0762675628

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

E . (24)

orë/ditë

Pershendetje.Jam e interesuar per pune ne zvicer ose gjermani si kujdestare.Jam 22 vjec dhe kam eksperienc .Jam e lir qe tani.Me kontaktoni

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Adisa Diar

9 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje a ka naj dado qe asht e interessume per me punu ne zvicer ekam 2 femij 2 vjet edhe 1 vjet let um shkrun 0765299972 nisija sa ma shpejt mosha e dados tej 30 Vjet

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Pranvera P

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per nje bebe(3 muaj).Orari 8 ore ne dite. Kujdestarja duhet te kete pervoje pune,te mos e pin duhanin

Shiko profilin

Vlorë Jam kujdestare

Elona Caushllari (24)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A ...

08-18 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Prsh.Kerkoj të punoj si dado nga fillimi i gushtit.Kam përvojë me fëmijët dhe kërkoj të punoj në Zurich.flm

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nehad Bellaqa

07h00 deri me 18h00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jam nga Kosova jetoj ne Zvicer,shoqen e kam nga Struga.Kemi nevoj per nje dado deri ne moshen 45 vjet,duhet te qoj djalin ne shkoll,te pergatis ushqimin femijeve te ndihmoj ne punt e shtepis.Prej me 10.08.2020 ja nisim punes,nese jeni e interesuar me lajmroni ne ket num 0791943935 dhe bisedojm per kushtet dhe rroga

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Meli Isufi

prej 7.30 deri pa caktim orë/ditë 3 vite eksperiencë

kerkoj baby siter per femijet r mij te jet serioze dhe me pervoj pune duhet te punoj pjes pjes jo gjothmon banimin tek une

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Suela Ramaj (24)

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Dije Kallabaku

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare ne Prizren prej muajit Gusht

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Selvete Jashari (24)

8 orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkoj pune me pastru nje ose dy her ne jave kam punu edhe me heret jam me pervoj

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Albert Hasi

10 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkohen 2 puntore ne svicer

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ondina Uka

10 ore orë/ditë 5 vite eksperiencë

pastrim i shtepise

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Bela Bela (29)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

Me kontaktoni

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Ardijan Sacipi

8 orë/ditë

Kerkoj ni puntore per ne zvicer me kshir 3 vajz 5 vjet 2 vjet e gjys edhe 9 muj Qmimi sipas marveshjes kush ka interes mund te me kontaktoj n ket nr +41775303204

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Laura Rrahmani

Xxxx orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje jam e interesume per nje dado nga presheva me duhet prej dates 1 korrik ,per djalin tim 3 vjeq kush esht e interesume mundet mem kontaktu vetem dadot nga presheva faleminderit .. 0041766070902

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Alban Baleci

Qdo dit orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoi kujdestare per djalin tim 6 vjeqar ne gjenev te zvicres personat e intersum te lajmrohen preferohet femer. 0041793416790

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Diana V

8:00 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Me duhet nje ndihmese per shtepi ne Bregun e Diellit. Per me shume informata te lutem me kontaktoni ne numrin 049744255

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Ki Ak

me orë/ditë

Pershendetja me duhet nje kujdestare per mbajtjen e baneses edhe per 1 femi 9 vjet . jemi familje serioze paga si pas marveshtjes ju lumtem me kontaktoni ne nr e tele 0041796190645 Ne zvicer Ne St gallen

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Albulena S.

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Mirdita, jemi nje Familje nga zvicera, kerkojm prej muajt gusht nje kujdestare per dy femit ton. Nese jeni te interesume mundeni te me kontaktoni ne whatsapp. Numri esht 0041798556642 Flm

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Eleonora Muçiqi

Plot orë/ditë

Prsh kerkojm nje Dado per vajzat tana binjake te moshes 3 vjeqe ne gjermani . Dado duhet te ket eksperinc me femijet dhe ti doje femijet te jet e moralshme dhe higjenike .dado duhet ti Boje edhe kujdesjen e femive dhe punet e shtepis .perparsi kan ato qe spaku e kan kryer kursin per Babysitter .ju lutem ato qe nuk Jan kujdes kurre per fmi mos shkruani Nese jeni e interesuar shkurani ne numrin +4917687552718 .

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Erizona Haziraj (5)

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam e interesuar te punoj si ndihmese ne punet e shtepise, te interesaurat mund te me kontaktojn ne: 049530739

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mirmbajtese kerkoj

8 ore ne dit orë/ditë 20 vite eksperiencë

kerkoj pun ndimse ose kujdestare e fmive

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Aleksa Cani

8 ore orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kam 3 vite qe punoj ne zvicer edhe do doja te punoja perseri sa te hapen kufij . Vendi qe jame e interesuar eshte Genev .

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Idriz Shala

9-19 orë/ditë 2 vite eksperiencë

JU LUTEM LEXONI KERKESEN PASTAJ NA KONTAKTO!! Kujdestare ne SUEDI Kerkojm nje kujdestare per pun me suedi. Puna esht vetem kujdestare shtepise. Me pastru shtepin, me la rroba, me hekuros dhe me gatu. Dmth me femijet nuk keni pun. PAGA 500euro Bileten ta pagujm ne, normal edhe banim dhe ushqimin falas. Jemi familje serioze qe kemi pas pastruese qe shum vite dhe kerkojm nje zonj serioze nga mosha 35-45 vjet VIZ NUK JU DERGOJM!! Na kontakto ne whatsapp apo viber 0046766440611

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Pimi Gashi

- orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj Beibysiter Ne Luzern te Zvicrres nr Kontaktues +41 79 555 16 73 ,jemj qift i ri kemi nje qup .

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Rozarta Spahiu (24)

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam e interesuar te punoj ne familje muslimane

Shiko profilin

Malishevë Kërkoj kujdestare

Naime Krasniqi

Si pas orarit te punes orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kontaktoni ne Telefon 0041 76 731 74 86

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sebahate Bashoza

Sioas marrveshjes orë/ditë

Pershendetje Kerkoj urgjent ni kujdestare per dy femijet e mi ne solothurn ne svicer. Ju lutem lajmrohu ne nummrin 0041792877374

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

H M

Diten orë/ditë

Pershendetje kerkojm kujdestare per femi te interesuarit te lamrohen ne what sapp 00491756979560 flm

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

A Z

6 ore ne dit orë/ditë 3 vite eksperiencë

Persh kerkoj nje zonje serioze te me ndimoje me femijen 1 muajshe, preferoj te ket eksperienc me femijet 1 muajsh+ paga 200mije 6 ore ne dit puna me jave i pari edhe i dyti oraret i caktojm nr 0688793094 me shkruani ne whatsapp flm.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ulkina Canolli (23)

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Nuk pi duhan , marr femijet nga shkolla , kursi

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

A K

sipas marreveshjes orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje! Kerkojme ndihmese kryesisht per mirembajtjen e shtepise si dhe kohe pas kohe perkujdesje per femijet. Akomodimi do te jete tek ne. Fillimi i punes sa me pare.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

misini misini

111111 orë/ditë 5 vite eksperiencë

jam ty lyp babysitter per zvicer kanton aargau sa ma shpejt per 2 fmi 2 vjez edhe 1 vjet 0765299972

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Drenusha Zeneli Rexha

08:00 - 12:30 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkojm kujdestare per femi me gjysme orari te interesuarit te lamrohen ne 044 245 760. Pagesa sipas marrveshjes.

Shiko profilin

Durrës Kërkoj kujdestare

Meri topalli

10 ore pune orë/ditë 3 vite eksperiencë

pastroj shtepine kujdesin e femijes pergatis ushqimin e femijes te kontaktoj ne numer telefoni 0682161550

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Jeta V.

- orë/ditë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

S P

8 orë/ditë

Kerkoj Kujdestare per Djalin 6 Vjet ne jetojm ne Zvicerr Kanton Aargau me kontakto ne Nr 076 577 39 97

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

Armend Jonuzi

8 or orë/ditë

Kemi nevoj për një kujdestare prej moshës 19 vjeçe deri 35 vjeçe , jetojm në Thurgau zvicer , pagesa 600 fr ne muaj ,flejtja ushqimi dhe ruga prej neve , te mos pi duhanin . Tel 0041789497575. Me respekt Familja Jonuzi.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Agnesa Halilaj

10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj Kujdestare per ni djal 3 vjeq ne zvicer jena shum familje e mir qe kuptojm jemi te qet Me duhet prej 15.06 kujdestarja Nese keni interess me lajmroni 0041762330592

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Lisa M

Diten orë/ditë

Pershendetje kerkojm kujdestare per femi te interesuarit te lamrohen what sapp 00491756970560 flm

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Bahtije Musliu (4)

8 orë/ditë 5 vite eksperiencë

kerkoj pun si pastruse tshtepis 5 dit tjaves ose kujtestare tfmive 046169839

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

G. B.

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje,kerkojm nje Dado te sinqert dhe si ka durim me femi. per dy femijet ton prej dates 16.6.2020. Jetojm ne zvicer Kanton Bern Nese jeni te interesume ju lutem me kontaktoni ne viber ose whatsapp numri esht 0041789485131 zu falenderoj.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

krenare kadriu

- orë/ditë

Kerkoj dado per 2 femijet e mi, banoj ne Prishtine .. te interesuarat per me shume detaje me lajmroni ne kete numer 044831112

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Labinot Gjocaj

sipas marrveshjes orë/ditë

Pershendetje kerkojm babysitter ne zvicerr per kujdesjen e 2 femijeve si dhe pastrim , pagesa dhe kushtet sipas marrveshjes .

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Sonja Matohiti (24)

orë/ditë 3 vite eksperiencë

Ndodhem ne zvicer me duhet nje pune deri 15 qershor .+355684478448

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Adelina Kastrati (24)

Nga ora 07:00 -16:00 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jom shum e dashur me femijë kam pervoj pune 3 vite,Te gjitha te interesuarat te me kontaktoni ne viber/whatcapp ne numrin +38349331193

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

Nurten Shkodra

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per djalin tim 6.5 vjecar! Mundesisht e shkolluar dhe pervoje me femije.Jo duhanpirese! Jetoj ne Zvicerr

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Mena Latifi (27)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje nena,une punoj si mesuese ndihmese per femijet nga klasa 1-5 (ndihme dhe ushtrime rreth detyrave te ndryshme). Kam te perfunduar Fakultetin e Edukimit- Programi Fillor, kam njohuri shume te mira ne Gjuhe Angleze dhe Gjuhe Gjermane keshtuqe une mundem te ju ofroj ndihme edhe ne keto dy lende. Kam qene bursiste 3 vite ne Fakultet, kam pervoje pune dhe jam e perkushtuar per punen qe beje. Per me shume kontaktoni ne nr: 043-836-306 ose ne viber +38343836306

Shiko profilin

Preshevë Jam kujdestare

Erë H (24)

Bisedojme orë/ditë 6 vite eksperiencë

Pershendetje, jam e interesuar te punoj si babysitter nga qe jam shume e dashur edhe e durueshme me femije. Vetem ne GJERMANI. Te interesuarat te me kontaktojne ne numrin tim personal +381637550836 Ju falemnderit !

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

Vihade Z

Sipas marreveshjes orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, kerkoj nje dado te rregullt e serioze ne fund te muajit qershor,kujdesi per 2 femijet e mi si edhe ndihmese ne punet e shtepise,vendi zurich zvicer, dado te jete e pergjegjshme dhe e sjellshme, nga ana jone cdo gje me seriozitet e rregull,per me teper me shkruani ne whatssap +41786932923,ju falenderoj

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kaltrina B.

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jemi nje Familje serioze nga zvicera Kanton Bern. Na duhet nje kujdestare prej dates 8.6. Per 2 femijet ton. Nese jeni te interesume mundesi mem kontaktu ne ket nummer viber ose whatsapp 0041766906840 zu falenderoj

Shiko profilin

Bujanoc Kërkoj kujdestare

umaira S

iplot orë/ditë

pershendetje zonja nese per momentin gjendeni ne zvicer kerkojm nje ndihmese me afat deri ne fund korrit 2020. Femijt i kemi te rritur na vyn vetem per: pregaditjen e ushqimit hekurosje pastrimin e baneses Rroga e diskutueshme

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Ardita Rrudhani

Sipas marveshjes orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj Babysitter ne zürich per gjdo informacion kontaktoni ne viber

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Leta Ramushi

Marveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kërkoj kundestare për fëmijen tim, mundet edhe të banoj me mua po deshi rrogen e ka të sigurt sipas marveshjes jetoj në Komoran, Dadot e interesuara të më lajmrohen 048202024

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Noza Noza

— orë/ditë

Kujdesi i Fmijes Pastrimi i Baneses Jo duhanpirese

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Flurije Taraj

8 or orë/ditë

Kerkoj kujdestare nje dado te kujdeshme me fmit ti doj.ti kqyr nga muji nentor apo dhjetor kerkoj dado .

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Amina Berisha

. orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje kerkoj kujdestare prej 15 qershorit ne zvicerr per dy vajza 6-4 vjet te interesuarit le te me lajmrohen ne 0041 76 732 88 26

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Arbesa Krreki (24)

8orë orë/ditë 4 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj pun si kujdestare , me shkruani vetem ne whatessap.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Liridona Uka

8 or orë/ditë 4 vite eksperiencë

po kerkoj kujdestare per femiun tim shum informata na kontaktoni ne +38345201444 kontakt vetem ne whats app

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

K D (24)

16 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje Jam e interesuar te punoj si dado ne kosove full time. jam e dashur me femijet puntore dhe e paster. Vetem familjet serioze le tme kontaktojne ne email.

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

Laura Rrahmani

Xxx orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje zonja jam laura jetoj ne zvicer dhe si te hapen kufit kam nevoj per dado per djalin tim Dadot i preferoj na maqedonia me shum mosha e dados permi 35 vjeq .. 0041766070902

Shiko profilin

Fier Jam kujdestare

Jona Jona (34)

8 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje interesohem te punoj babysitter ne zvicer mundesisht ne qytetet luzern ose montreux pasi aty kam edhe familjar te mi.Jam 30 vjece kam 5 vite eksperience pune. Mundesisht preferoj te kujdesem për 1 femij.nr Whatsapp 00355695656211

Shiko profilin

Suhareke Kërkoj kujdestare

Luan Basha

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare prr nje vajz 3 vjet te ket provoj per femijente jet serioze pagesa 600 fr ne muajt dhe rruga ime me duhet urgjentisht te interesuarit mund te lajmrohen +41796366788

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

B P (32)

8-10 orë/ditë 7 vite eksperiencë

Jam kujdestare e dashur me femije kam pervoje pune po mirrem edhe pastrim dhe hekurosje te intersuarat mund te kontaktojm.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Linda Dervishi

8-10 ore orë/ditë 3 vite eksperiencë

3-4 vite eksperiencë Pershendetje zonja! Jam e interesuar per kujdestare per dy femijet e mi dhe banesen. Kerkojme qe zonja ta konsideroje veten si ne shtepine e saj qe kujdeset per femijet dhe shtepine dhe te jet e dashur me femijet. Pres aplikimet tuaja dhe te biem dakord. Periudha qershor korrik pagesa 600 franga. Ju faleminderit.. Esht urgjente 076 741 27 23

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A S

Pa orar orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje zonja! Jam e interesuar per kujdestare per dy femijet e mi dhe banesen. Kerkojme qe zonja ta konsideroje veten si ne shtepine e saj qe kujdeset per femijet dhe shtepine, te njejtin respekt do te merrni dhe nga ne. Une jam infermiere dhe kam nevoje per nje njeri te kuptueshem per oraret e mia dhe te dashur me femijet. Per me gjate pres aplikimet tuaja dhe te biem dakord. Periudha qershor, pagesa 600 franga. Ju faleminderit????

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Naza Beqiri (4)

8 ore orë/ditë 10 vite eksperiencë

Pershendetje jam kujdestare me femine te vegje kam pervoje pune 10 vite , jam e dashure me femijet , jetoje ne prishtin. Nr per kontakt 044543852 Faleminderit

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Doarsa Kica

7:30 - 16:30 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Eni H (24)

- orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje ! Interesohem per pune pastrim ne restorant ose kujdestare per femije . Momentalisht ndodhem ne Gjermani ! Per Kontakt ne wp nr; +39 380 215 4385 . Faleminderit !

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Iris H

Part time orë/ditë

Kerkoj nje kujdestare femijesh part time ne tirane.kanm dy vajza te vogla dhe kerkoj nje kujdestare part time kur te kem nevoje.per me teper naten. Theksoj qe nuk e dua perdit ndoshta njeher ne jav ndoshta dy here ne jave. E rendesishme esht te jet e dashur dhe e durueshme. Ju mirepres. Flm

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Merita Mustafa

1400-1700 orë/ditë 1 vit eksperiencë

me duhet nje kujdestare per pune te shpise, i kam dy femije te moshes 11 dhe 13. Orari 3 ore ne dite(nga ora 2-5), punet dreka dhe pastrimi i shtepise. nga e hena ne te premten. Paga 130 euro. Femijet jane momentalisht me burrin, sepse une punoj jashte vendit. Banesa ne qender ne pejton.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arbri Gjeva

6ore orë/ditë

kerkoj puntore shpije mirbatje ose dado WhatsApp 0041788410200 viber 0041791577847 rroga 1100 euro

Shiko profilin

Deçan Kërkoj kujdestare

Gentijana Beqiraj

diten orë/ditë 2 vite eksperiencë

kerkojm nje dado per dy femi.. duhet te jesh e dashur shum dhe puntore.. mosha mund te jet 20 -30 vjet

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ba1le Prizreni

8-17 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, kerkojm nje kujdestare per dy femije qe ndodhet ne zvicerr per momentin. Nese keni interes apo per informata te tjera Ju lutem kontaktoni ne numrin +41786898829. Pagesa me marrveshje

Shiko profilin

Shkodër Jam kujdestare

E M (25)

orë/ditë

Pershendetje, jam 21 vjec dhe deshiroj shum te kujdesem per bebet,femijet, nuk kam rendesi oret e punes. Jam e qet dhe e dashur dhe me shum vullnet.

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Drita Leka (49)

sipas marveshjes orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje, Jam ni zonje nga tirana dhe kerkoj pune si kujdestare n gjermani apo zvicerr. Jam shum e dashur me femit dhe kam pervoj shum vitesh. Po gjithashtu kam edhe referenza te familjes ku kam punu shum te mira. Per momentin shkaku kufireve kam ngel n gjermani, kshtu çi jam e gatshme meniher t nisi punen n gjermani. Po ne diten çi hapen kufit per n zvicerr muj te udhtoj meniher. Familjet e interesuar mund te me kontaktojn direkt ne nummer: +355 68 587 1636 Dite te mbare!

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Besa Sopjani

07:00 - 17:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per 2 femijet e mi. Mosha e femijeve 4 vjec dhe 1 vjec. Paga sipas marrveshjes. Mosha e kujdestares e preferushme mbi 30 vjec si dhe te jete banore e Hajvalise. Nr. kontaktues: 044 416 868.

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Lola G

Pa orar/ gjithe diten orë/ditë 3 vite eksperiencë

Ne jemi nje familje e rregullt qe jetojme ne Gjeneve. Kerkoj nje zonje te perkushtuar (42-55 vjec) te shkathet, shume punetore e pa fjale, e cila per momentin ndodhet ne Zvicer ose ne bashkimin europian e te jete e gatshme te filloje menjehere.- qe te merret me vajzen time (shume aktive). Duhet te luaje me te, ta shetise, ti lexoje e ti pergatise ushqimin. Zonja duhet te merret edhe me punet e shtepise, te hekurose dhe te gatuaje. Preferoj nje zonje nga Shqiperia e mesme ose e jugut. Te interesuarat te me kontaktojne ne +41796179784

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Familja Berisha

5-16 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje Jam nje zonje nga Kosova Kerkoj dado per 2 femijet e mi , djali 8 vjecar dhe vajza 3 vjece. Jetoj vetem me femijet. Ndodhem ne Fribourg Zvicer. Me nevojitet sa me shpejt. Per cdo interes serioz me tel ne nr tim 0041766902614

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Labinot Gj

8 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per femijë ne zvicerr , per hollesi do ishte ma mir sikur te bisedonim nr +41764363403

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Tina Idrizi

Mengjes deri ne mbramje orë/ditë

kerkoj kujdestare per femij ta pashtroje shtepin dhe Te gatuaj Te mer fmijen nga kopshti jetojm ne ZVICER ne zürich jemi familje e dashur dhe kem nevoj per njez serioz mundsisht Te jet dado prej 40 deri 50 vjec me kontaktoni nqovse keni interes

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fam Qupeva

3 dit ne jave orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per nje femije 5 muajsh ne aarau Zvicerr. Un punoj vetem 3 dite ne jave dhe ato tri dit do duhej te kujdest per beben, tjera dit do tbehen pastrimi dhe gatim . Kerkoj qe nga tash nese ka mundsi apo nga i 13 mai . Kujdestarja te ket provoj pune ,te don punen me bebe , dhe tjet e sinqert dhe e kuptushme. Ju lutem lajmrohenu ne nr +41764133349 .. jetojm ne Aarau ne Zvicerr

Shiko profilin

Lezhë Jam kujdestare

Gentjana Daullxhiu (24)

orë/ditë 10 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sami A

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojm nje zonje deri 45 vjeqare te jet e paster mundsishte te jet ne zvicer ose te vij vet, nga ne mund te pret bilet kthyese, ushqimi, fjetja. vetem te mirmbaj banesen te pregadis ushqim receta e nenes mjafton nuk nevojitet te jet profesionale, pastrimin dhe hekurosjen. te interesuarat le te lajmrohen

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Zvicer Berisha

8h orë/ditë 5 vite eksperiencë

MIR DITA KERKOJ DADO URGJENT PER 2 FEMI (8 & 3 VJET) NE ZVICER (DADO TE JESH 25-35 VJET DHE PA PIJE DUHANI,ME KONTAKTONI VETUM NJERZI SERIOZ NE IMEL BOX APO NE WHAT SAPP FLM JU MIR PRES

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

M. F.

8 orë/ditë

Prsh. Me duhet urgjentisht nje kujdestare per vajzen time. Kujdestarja te jet mbi moshen 35. Te preferuarat nga maqedonia. Ju mir pres 0765668089

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Dorinela Gjoka (30)

6 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj te punesohem per perkujdesjen e 1 femije ose per mirembajtjen e ndonje ambienti , kontaktoni ne adresen e emailit doridorinela13@gmail.co. bdodhem ne gjermani per momentin ne zonen karow te berlinit .

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Enkeleda Gazi

Gjithe diten orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje. Kerkoj Babysitter per djemt te ciilet jan 15 muajsh, Dhe 11 vjec gjithashtu zonja qe do Te vij Te me ndihmoj Dhe me punet e shtepis . Ne Gjermani Stuttgart.Ofroj 500€ pages mujore biletat kthyese Dhe komodim. Qe ne 10 Maj vendi eshte i lir. Mund Te me kontaktoni ne WhatsApp 004915255420738

Shiko profilin

Bujanoc Kërkoj kujdestare

Ardijan Sacipi

8 orë/ditë

Kerkoje kujdestare me eksperienc qe momentalisht nodhet ne Zvicer per perkujdesje te 3 vajzave. Te interesuarat te lajmerohen ne: 0775303204( Viber, WhatsApp).

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

vaiola A

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

kerkoj nje pastruese per banes ne Aarau Bileta, ushqimi dhe fjetja te ne. Rroga sipas marveshjes

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

A ..

08-18 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Prsh.kerkoj punë urgjente.per momentin gjindem në Zvicër.flm

Shiko profilin

Fier Jam kujdestare

Ledina Lamaj (24)

8 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Jam ledina 21 vjec , studente e gjuhe-letersise , kam eksperience 3 vjecare , ne Zvicer dhe Greqi si kujdestare femijesh.

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Zana -Zvicer

- orë/ditë

Kerkoje kujdestare me eksperienc qe momentalisht nodhet ne Zvicer per perkujdesje te dy vajzave. Te interesuarat te lajmerohen ne: 0766804062( Viber, WhatsApp).

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

gena stana (4)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

prsh jam ne gjermani jam 28 vjeqare e dashur serioze dhe punetore vetem per ato ce kan nevoj ketu ne deutchland 00355682535023 vetem whatsap

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Sonja Matohiti (24)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam kujdestare per femij 50vjece jam ne zvicer me kontaktoni ne kete nr 0765274450 familjet serioze

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Era S (4)

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje Jam Era kerkoj te punesohem ne Gjermani apo zvicer si dado. Jam e dashur e paster dhe me moral te mire. Do deshiroja nje familje qe ka nevoje per dike me teper se 3 muaj. Familja te jete e rregullt dhe korrekt. Pres vetem raste serioze.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

E M (27)

max 7 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Ndodhem ne luzern te zvicer.jam interesuar per punuar dado ,kam 2 vite eksperienc Per me tej me kontaktoni

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Privat L.

4 orë/ditë 2 vite eksperiencë

pershendetje kerkoj nje puntore per pune te shtepis ne zürich

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mirjeta Rexhepa

Tan diten orë/ditë

Kerkoj kujdestare qe gjinet ne zviccer momentalisht prej 1maj

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Nigi G

- orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje!Jam e interesuar per pune si babysitter ose ne restorant . Momentalisht ndodhem ne Gjermani . Faleminderit !

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

H C (28)

orë/ditë 5 vite eksperiencë

Ndodhem ne geneve kerkoj pune si babysitter Nuk kam nevoj per strehim pasi kam shtepine time. 0041779487333

Shiko profilin

Pogradec Jam kujdestare

Nexhmie Dulellari (4)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam nexhmia nga shqiperia. Jam e interesuar per dado kush ka mundësi te me telefonoje

Shiko profilin

Lezhë Jam kujdestare

... ... (24)

8 orë/ditë

Kerkoj punë në Zvicër rreth përkujdesjes së fëmijeve..është urgjente. Më kontaktoni në ketë nr në WhatsApp/Viber +355697554099

Shiko profilin

Preshevë Jam kujdestare

Linda Salihi (4)

orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje jam e interesume si kujdestare me punu Per momentin jam ne ch jam nga kosova lindore i kam te vazhdume Edhe 3 muaj

Shiko profilin

Durrës Jam kujdestare

E Kk (24)

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Miredita nena shqiptare. Kerkoj te punoj si kujdestare per femijet , ku kam punuar 1 vit ne zvicer ose pastruese , jam 24 vjece nga quteti i durresit. ME RENEDSI te jeni korrekt dhe familje e RREGULLT Nese keni interes me shkruani ne redaksi , faleminderit

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Ti Na

Me marveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojm Urgjent nje Kujdestare per dy vajza tona binjake me Gjermani. Ju lutem kontaktoni ne WhatsApp viber +491744527905

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Vojsava Hoti (4)

8 ore pune orë/ditë

Une jam Vojsava,jam nga tirana per momentin ndodhem ne zvicer diku afer Luzern,kerkoje pune si kujdestare kam te disponushme dhe 2 muaj qendrimi!jam shum tip i qete! Eksperience pune kam mbi 5 vite!

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

K Leta

? orë/ditë

Jam e interessuar per Kujdestare per Se me shpejti per 3 Goca ne Zvicer Te interessuarit Te me kontaktojn per Mes E-mail leta-kameri@hotmail.com

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

H C (24)

orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj te punesohem si babysitter ne Geneve , Zvicer Nuk kam nevoje per strehim pasi kam shtepine time

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Valbona Nuredini

09:00 -13:00 orë/ditë

Me duhet nje ndihmese/kujdestare ne banese ne Bregun e Diellit, orari i punes nga ora 09:00 deri ne ora 13:00 . per me shume informata te lutem me kontaktoni ne numrin 045 334 212

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

arlinda leskovica

ska orë/ditë

duhet te jet vajz serioze te mer pune me seriozitet duhet te kujdeste per djalin evogel dhe vajzen te pregadit per ne shkoll drek duhet te bej femijev , kam 3 femij mirpo kujdesi duhet per dy femeij per me shum me kontaktoni ne numer tel 0798220472

Shiko profilin

Durrës Kërkoj kujdestare

Veton Ramaj

0 orë/ditë

Kerkoj puntore per 2 femij , nje djal dhe nje vajz mosha e tyre 3dhe 1 vjeqare Nr-+41797594537 Qmimi me marreveshje

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ana Ana ana

... orë/ditë

Kerkoj urgjend kujdestare per 1 femi 4 vjet paga 500 frang te interesuart net lajmrohen 004178 697 21 80

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Zana Gaxha

08:00-17:30 orë/ditë

Kujdestarja te jete e moshes mesatare 40-50 vjet dhe me pervoje me femije. Te jete e besueshme dhe me referenca te mira.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sami K

24 orë/ditë 1 vit eksperiencë

kerkoj Kujdestare nga prilli per 3 muj ose me gjat lajmrohuni ne email

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lule U.

5 dit orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jetoj vetem me vajzen.. Per mashum.informata me konkaktoni ne whatsap.

Shiko profilin

Malishevë Kërkoj kujdestare

Arlinda Krasniqi

Sipas marrëveshjes orë/ditë

Kërkoj një Kujdestare për dy Fëmijët e mi kam një Djalë 4 vjeqar dhe një Vajzë 2 vjeqare per me shum informacione ju lutem të më Kontaktoni ne numrin 0762046427

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Marjeta Gjeci (53)

8 Ore orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje! Jam nje zonje 48 vjece ndodhem ne Gjeneve ,jam e interesuar per te punuar si babysitter mund te mbaj deri ne 3 femije,ose per pune shtepie.flm 0764836227

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

A M (46)

Gjithe diten orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje,  une jam nje babysitter nga Shqiperia dhe jam e interesuar per tu punesuar si dado nga 24 marsi. Pagesa 800-1000 fr. Kam eksperience 5 vjecare dhe gjithashtu jam edhe nene vete dhe e kuptoj mjaft mire se cfare do te thote te perkujdesesh per femijet te cilet gjate rritjes kane nevoje per perkujdesje dhe dashuri. Mund te perkujdesem per 3 femije , te pergatis ushqimin, dergoj dhe marr femiun nga shkolla, te ndihmoj ne mbarevajtjen e baneses te hekuros etj. Kam Pervec se nje pune perkujdesjen vegjlit e konsideroj dhe nje pasion qe me jep kenaqesi. ????

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

angela . (46)

Gjithe diten orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje,  une jam nje babysitter nga Shqiperia dhe jam e interesuar per tu punesuar si dado nga 24 marsi. Pagesa 800-1000 fr. Kam eksperience 5 vjecare dhe gjithashtu jam edhe nene vete dhe e kuptoj mjaft mire se cfare do te thote te perkujdesesh per femijet te cilet gjate rritjes kane nevoje per perkujdesje dhe dashuri. Mund te perkujdesem per 3 femije , te pergatis ushqimin, dergoj dhe marr femiun nga shkolla, te ndihmoj ne mbarevajtjen e baneses te hekuros etj. Pervec se nje pune perkujdesjen vegjlit e konsideroj dhe nje pasion qe me jep kenaqesi. ????

Shiko profilin

Shkup Jam kujdestare

A M (4)

10 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kujdesem per femi nga lindja e tyre. Tel 0038268663941 Viber ose wh app.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Rona Berisha

. orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femij per 2 vajza prej dates 25 mars. Te interesuarit le te lajmrohen 076/732.88.26

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Laura Rrahmani

. orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per djalin time 2 vjeqar prej dates 20 mars Munsisht te jen nga maqedonia ose kosova te interesuarit te lajmrohen ne 041766070902

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Egzona Arifi

24h orë/ditë 2 vite eksperiencë

Me duhet Puntore per pun shpije gatim dhe sherbim ,, nuk kam fmi te vegjel te gjith punojn ,, jan te mdhej ,, rroga 800.- dhom per gjum ,, dhe veshmbathje qka duhet sa eshte tek un,, per gjdo pytje me lajmroni. me shkruani ,, 079 763 69 05 ,, Harrova ta ceki me duhet nga 15mars ,, Ju pershendes Mery Zvicer Katon SZ

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Bardha Tola

8-9 orë/ditë 10 vite eksperiencë

Pershendetje. Kerkojm nje Kujdestare se osht vet Nene e ja din vleren e fmjis. Kujdestarja duhet me kon nga Mosha 45-50 vjeqe. Kerkojm vetem Kujdestare nga Presheva / Bujanovc ose Kumanov/Shkup. Ne jemi nje familje nga Kosova dhe jetojm ne Zvicer, Kantonit Cyrih. Nese jeni te interesune ju lutem kontaktoni per whatsapp ose viber ne ket nummer: 0041796528085 Faliminderit.

Shiko profilin

Berat Jam kujdestare

Lusinda B (24)

Me marrveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam nje vajz 19 vjec dua nje pun per babysitter ne gjermani gjuhen baz e di se bej kurs di te gatuaj te pastroj shtepin edhe te kujdesem per femijet kam 1 vit eksperienc jam vajz serioze edhe korrekte jam e dashur e mirkuptueshme kush deshiron babysitter per n gjermani te me kontaktoj ne WhatsApp nr 0682367409

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Mehreme Morina (24)

7-8 ore orë/ditë

Kerkoj pune si kujdestare e femijve ,kam pervoj pune

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mirjeta Rexhepaj

- orë/ditë

Prsh kerkoj kujdestare per ne biel-bienne ne zviccer per daten 1pril me kontaktoni ne numer 0041775301448

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

B P (32)

7-3 orë/ditë 8 vite eksperiencë

Kerkoj pune vetem me dite per pastrimin e shtepis ose baneses,pastrim generall apo ditore po ashtu edhe hekurojse te interesuart me shkruani ne emil.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Adi Adi (4)

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

kerkoj pun si kujdestare per femijet. jam e dashur e qete dhe i dua ato. mund te ndihmoj ne punet e shtepis por jo ti kem obligim. mund te punoj 8 or por nese familja kan nevoj i ndihmoj dhe me shum. te me kontaktojne familjet serioze dhe te jen te kuptueshem me mua sikur un me ato.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lirigxona Pacolli

(09:00-16:00) orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj puntore per pastrimin e shtepisë , nga e hene deri te shtunen.

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Amanda Rizvani (24)

Ore te plote orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam 20 vjec dhe jetoj ne Tirane jam e interesuar te punoj si babysitter ne gjermani plus dhe punet e shtepise nuk e kam problem . Do deshiroja shume nese po kerkoni nje dado per femijen tuaj te me kontaktoni.

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Bajram Morina

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jemi nje Familje serioze nga Zvicra (lausanne)kerkojm nje kujdestare per dy femijet ton vajza 4 vjeq dhe djali 6 vjeq. Kujdestarja duhet te ket durim me Femijet dhe me qen e sinqert. Kemi nevoj prej Muajt Prill. Nese jeni te interesume,me kontaktoni ne ket Numer 0041792601744 ne viber ose whatsapp.Ju falenderoj.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

ardi hasi

6ore orë/ditë

kerkoj urgjent nji dado per svicer rroga 1100 euro mujore what's ap apo viber 0041788410200

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

A S

Flasim orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj Dado per Gocen time. Me 01.04.20 nisja. punt e shtepis nuk jan obligim. Per ma shum me kontaktoni.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

kena k (4)

9 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Jam 30 vjec dhe jam nene e nje vajze . Jam e interesuar te punoj si babysiter ne Zvicer Interesohem per nga fillimi i Marsit. Njoh gjuhen Frenge , Angleze dhe Italiane Ju lutem kontaktoni ne e-mail sildasilda85@gmail.com

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

hatmane goli (24)

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

jam e perkushtuar ne pune dhe te kem pergjegjsi ne pune qe bej

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Mia Dragjoshi (29)

10 ose 12 orë/ditë

Pershendetje Ndodhem ne zvicer dhe kerkoj te punesohem urgjetisht vetem per dy muaj kam eksperience me femijet ...dhe jam e qete dhe e kujdesshme . jam 25 vjece Kush eshte i interesuar te me kontaktoje faleminderit nr ne wtsap 0676155707

Shiko profilin

Fushë Kosovë Kërkoj kujdestare

Nera Musta

4 apo 8 ore orë/ditë 12 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj pune si kujdestare per femije. Kam cilsi te lart ne pune fjalorte paster dhe edukat te mirfillt.gje e cila eshte primare !!me kintaktoni ne tel 045 914 710 ose 045 914 708 viber.

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Lidie Berisha

24 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje me vyn nje bebistier per 15.mars 2020 te kujdeset per 3 dijem dy dijem jan ne shkoll. Faliminderit per interesen e juaj

Shiko profilin

Fushë Kosovë Kërkoj kujdestare

Linda K

08:00-13:30 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per nje femije 9 muajshe per tre muaj mars-qeshor ne orarin 08:00-13:30

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fati Hylaj

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojm babysiter ne Basel te interesuatit te lajmrohen ne numrin 0041765588723

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Mena Latifi (4)

orë/ditë

Pershendetje, ofroj pune si mesuese ndihmese per femijet nga klasa 1-5 ne Prishtine ose Podujeve. Jam e sapodiplomuar ne Universitetin e Prishtines Fakulteti i Edukimit - Drejtimi Fillor. Kam pervoje pune me nxenes, dhe gjithashtu kam te perfunduar kurset e gjuhes Angleze dhe Gjermane niveli A2 keshtuqe mundem me ju ofru ndihme edhe per gjuhet e huaja. Çmimi sipas marreveshjes! Kontaktoni ne nr: viber +38343836306 ose 043-836-306

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

arlinda leskovica

ska orë/ditë

kerkoj kujdestare mosha prej 20-35 vjeq kujdesi do te jet vetem per dy femijet me shum dthm per djalin e vogel qe gjindet ne shtepi dy femijen ato jan te mdhenje gjindemi ne zvicer kontakt tel 0041798220472

Shiko profilin

Prizren Jam kujdestare

Ana Baftijaj (24)

8 ore orë/ditë

Jam kujdestare me pervoje pune ,mund te kujdesem per femijen tuaj ne shtepin time , theksoje qe kam dhe un 1 femije 8 muajsh.Jetoj ne prizren afer shadervanit .Per me shume informata nr im 044 118 374

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Jet. Zeka

8:30-15:30 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per femije, orari i punes nga e hena deri te premten (7 ore ne dite). Ndodhemi afer gjimnazit Sami Frasheri. Pagesa me marreveshje. Nr. i kontaktit +38344484763

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

arlinda leskovica

pa kufi orë/ditë

te jet vajz serioze te dij me femijet tesillet

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Besa Berisha

08:00 - 16:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme nje kujdestare per vajzen gati 4 vjeç. Te jete e besueshme, e vemendshme, serioze dhe e dashur me femijet. Te interesuarat te na kontaktojne ne nr.045577999.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ilire D.

08.00-16.00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Përshëndetje, Kërkoj punëtore - mirëmbajtëse të shtëpisë e cila duhet te jete nje grua serioze dhe shkathet për punë për tri herë në javë (marte, enjte dhe premte). Orari i punës 08-16. Banojmë në Prishtinë Marigona Residence. Të interesuarat të paraqiten në nr. 045978880 ose në viber: 0037745509001. Pagesa është me pagë mujore.

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Lorin B

8 -12 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Përshëndetje Kërkoj një kujdestare për vajzën tim 2 vjeq, dhe ndim për punt e shpis, në Zvicer Nisja për sa ma shpejt. Nëse jeni e interesuar me kontaktoni +41792644182

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kiza Kiza

6/10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Persh kerkoj nje dado per djalin 9 muj poashtu edhe per punt e shtepis.dado duhet ta di gjuhen angleze apo gjermane per me shum info me kontaktpni ne tel 0795066114 dado me duhet pi dates 21 shkurt

Shiko profilin

Bujanoc Kërkoj kujdestare

Besir Emini

00000 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Elena Zymeri

07:00-16:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Mirdita Kerkoj kujdestare per 3 femijet e mi, 5 vjeq,7vjeq edhe 12 vjeqe. Tre femijet e mi shkoj ne shkoll dmth te hanen, te merkuren edhe te premten jan prej 7 deri ne 12 ne shkoll e te marten edhe te ejten jan ter diten dmth prej 7:00 deri ne 16:00. kujdestarja e ka edhe gjdo djelle pushim. Kujdestarja duhet me qen e kujdezshme edhe duhet te ket pervoj me femij mosha e preferume kish me qen 40-50 vjeqe.

Shiko profilin

Pogradec Jam kujdestare

Vera Pambuku (14)

orë/ditë 4 vite eksperiencë

pershendetje jam Vera kam punuar ne zvicer si kujdestare per femijet per punet e shtepise nuk e pi duhan in per me shum informacione me kontaktoni

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mirjeta Zeka

8-12 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj ndihmese te puneve te shtepise hane-enjte nga 4 ore ne dite, per banesen 80m 2

Shiko profilin

Pogradec Kërkoj kujdestare

Vera Pambuku

10ore orë/ditë 4 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Donika S.A.

9-13 orë/ditë

Kërkoj kujdestare/ndihmese per punes e shtepise. Vajza eshte 10 vjeqare ne ora 13 shkon ne shkolle. Orari prej ores 9 deri ne 13. Te jete e kujdesshme dhe e perpikt ne orar. Mosha mbi 30 vjet.

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Vera H

10 ore max orë/ditë 4 vite eksperiencë

Pershendetje, Isha e interesuar te punoj si babysitter ne Gjermani, jam 25vjecare kam pervoje 4 vjecare me femije, jam e perkushtuar ne pune dhe e dashur me femije. Te interesuarat te me kontaktojne, falemnderit paraprakisht !

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lila Krasnici

8-10 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per Djalin tim 7 mujsh nisja sa me shpejt qe te jet e munder te intersuarit me konktatoni nket numer +41764750809

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Bina Muqaj

6 ore orë/ditë 3 vite eksperiencë

kerkoj kujdetare per femije dhe mirembajtjen e shtepis, te interesuarat te kontaktojne ne 044 808 666 nga ora 09:00 deri 17:00

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Donika B

7-16 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femije 1.5 vjeq ne Prishtine. Te mos pije duhan, Orari 7-16. te kete pervoje me bebe.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Allmira M

10:00 - 18:00 orë/ditë

urgjent kerkoj Mirmbajtese per Banes nje grua serioze qe e don punen dhe esht serioze ne punen e vet te jet e sakt dhe e perpikt ne pun...te jet e dashur me Femi dhe e sjellshme te jet ne gjendje te kujdeset per bebe nga 0-moshe te femis dhe te dij te pregadis ushqimin per bebe kur esht e nevojshme ...jemi familje serioze ku jam e interesuar per pun afatgjate per personin qe dot jet i perpikt ... dhe e gatshme te punoj mbas orarit kur eshte e nevojshme me pages shtese ...e interesuar te me kontaktoj ne nr apo viber +383 49 576 221

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

M Memeti (4)

orë/ditë 4 vite eksperiencë

kerkoj te punsoem si kujdestare fmijsh Winterthur per ma shum me kontakoni neprmjet komentit ju shkruj personalish jam 28 vjet jam nga maqedonia .kam 4vite provoj pune familje serioze ju lutem ... familje serioze ... Detale Profili Femër 4 vite eksperiencë orë / ditë Pagesa: 500 frg 600 frg Transporti nga ana juaj Nuk e pi duhanin Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë ose 2 femi Përkujdesje për fëmijët

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Shkurte Gj

8-4:30 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoje kujdestare per femije dhe per pune te shtepise. Te me lajmerohen vetem ato femna te cilat nuk e pijne duhanin. Nr. Kontaktues +38345577618

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Lina Gashi

- orë/ditë

Kerkoj kujdestare per vajzen time ,jemi wift i ri jetojm ne Luzern per informata ju lutem lajnrohuni ne ket nr 0795551673

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Familie U

diten orë/ditë

Pershendetje kerkjm kudestare er femi gjndemi n gjermoi kujdestare jo te jet mbi 40 vjeq te jet serioz numer kntakt 004915115525543 flm

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Doreta Krasniqi

8-10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Mosha 24-50

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

Sonja Matohiti (24)

orë/ditë

Pershendetje jam Sonja Matohiti nga Elbasani kerkoj pune si kujdestare per femi 00355684478448

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Fatbardha Badha (4)

orë/ditë 3 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Bardha Berisha

10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje kujdestare Te me ndihmoj rreth puneve ne shtepi dhe femijeve jetoj ne gjermani Nese eshte e interesuar dikush te me lajm tel Viber Watsapp

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lutfiu Vlora

- orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje kerkoj nje kujdestare per dy femije 2vjet edhe 3 vjet, edhe per pastrim stepije. Jetojm ne zvicer, Kujdestraja te ket provoj me femije dhe mosha preferuar permi 25 vjet. Per mashum informatione lajmrohuni ne wathsapp ose viber ne +41 76 424 80 44.

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

Teuta Kadriu

8 orë/ditë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A A

- orë/ditë

Pershendetje kerkojm urgjent nje kukdestare ne zvicer kanton luzern per vajzen 3vjet egjys, kujdestarja te jet nga maqedonia ose presheva bujanovci (lugina) Qmimi me marveshje Tel, +41791952657

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Argjira Grapci

8:00-16:30 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Kerkojme Ndihmese per mirembajtjen e shtepise (punet e shtepise), tri here ne jave(e Hene, Merkuren dhe e Premte), si dhe kujdes 4 oresh per nje femiun brenda ketij orari. Vetem grat serioze te lajmerohen ne nr. 044-111-454. Vendi i Punes: Lagjja Qershia-Prishtine(Veternik) Orari: Tri here ne jave (nga 8:00-16:30) Paga: Mujore Preferohen grat nga Prishtina dhe Lipjani per shkak te lokacionit te vendit te punes!

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Elma Krasniqi (24)

8 ore orë/ditë 12 vite eksperiencë

Krkoj pune ne pastrim banesa kujdes ndaj femive

Shiko profilin

Fushë Kosovë Kërkoj kujdestare

Lulzim Haziri

9:00 deri 20:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje. Kerkoj nje kujdestare per vajzen time 3 vjet e gjysm . Kerkoj nje kujdestare qe ka vullnet te miret me vajzen time por edhe per disa pun ne shtepi. Tlutem me lajmroni ne nr +41762448373Ju pershendes

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Besa Besa (24)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj pune si mirmbajtese e banesave , kam pervoj pune 2 vjeqare te interesuarit te me kontaktojn ne nr . 043-796-752

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

Lumturie Hasa Lala (4)

orë/ditë

Prsh. Jom Lumturie nga Elbasani jom 45 vjeç dhe kerkoj pun. Kam qene kujdestare ne zvicerr dhe mundem me ardh nga marsi 2020. kujdesem per themij dhe pastroj shpin. Numri eshte 069 269 96 96.

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Bekim dhe Iris Nuhiu

09:00-20:00 orë/ditë

Ne jemi duke kërkuar URGJENTISHT një grua apo vajzë të besueshme dhe të përgjegjshme përgjegjëse për vajzen tone dhe si një ndihmë shtëpiake, nga 1 shkurti deri në prill. Rruga, strehimi dhe ushqimi janë siguruar. Pages 700 €. Afroni një përshkrim të shkurtër dhe ajo që është e rëndësishme është që ju te dini gjermanishten dhe që ju mund të bëni puntshtepiake: Pastrim, Gatim. Për më shumë informacion, ju lutemi kontaktoni numrin e telefonit me WhatsApp ose Viber. +41765007909

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Blerina Musa (29)

9 ore pune orë/ditë 1 vit eksperiencë

Per me shume me kontaktoni

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

Vahide Ziberi

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje,jam e intresuar per Babysitter prej fillim marsit,jemi familije e regullt dhe serioze gjithashtu gerkojm nje dado te regullt dhe serioze.per me shum informata me kontaktoni ne numrin +41786932923

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Leonardo Gorvokaj

I pa caktuar orë/ditë

Pershendetje Zonja te nderuara.. Jemi nje Familja dhe kemi nevoj per nje kujdestare qe din te pregadis ushqim te fshij te hekuros dhe te kujdeset per femij.. kemi dy vajza njera eshte 4 vjec kurse tjetra 7 vjec .. Transporti , sigurimi behen nga ana jon dhe Rroga eshte 500 franga ne muaj .. ju lutem nese jeni te interesuara me lajmroni viber, watsapp ne numrin +41 79 917 04 40

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Kiza Rüeg

6/12 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Persh kerkoj nje dado per djalin e vogel poashtu edhe per punt e shtepis.dado duhet ta di gjuhen angleze apo gjermane per me shum info me kontaktpni ne tel 0795066114 dado me duhet pi dates 19 shkurt

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Selina Mav17

Qfare do ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kush ka nevoj per kujdestare ne franc Mulhouse ? Selina-18@outlook.com

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Ganimete Malici

00-24 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj dado per vajzen e vogel 2 vjeqare se shpejti. Dadoja duhet te fle me vajzen . Dhe si mbas mundesis ndihm ne punet e shtepis. Dadoj mos ta pi cigaren dhe te jet mysimane

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arife Kamberaj

8h orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj kujdestare per 2 fmit mosha 4vjeq dhe 3 vjeqe. Per me shum me konraktoni ne nr 0041792223979

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Rukije Hoti Hoti

12or orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, kerkoj nje dado per 2 femit e mi te moshes 3 dhe 2 vjeq. Personi duhet te jet nga mosha+25 dhe jo duhanpirese. Te interesuar me kontaktoni ne ket numer 0041791047837

Shiko profilin

Prizren Jam kujdestare

Ela Morina (32)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj pune si kujdestare per femije. Apo edhe si mirembajtese per shtepi

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

gash i

10 orë/ditë 5 vite eksperiencë

kerkojm kujdedstare 30-45 udhtimi nga ana vet vendodhja zvicer 2 femi 2 vjeq dhe 1 vjeq pagesa 600fr nisja meniren 0765299972

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Flakrina Shala (4)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj pun per perkujdesjen e femijeve Jam studente ne fakultetin per perkujdesje te femijeve shkenca sociale

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

jetmir Beluli

10:00-18:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj Kujdestare ne Zvicer. 2 Femije djal dhe qik. Mundet me ja fillu meniher punes.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A A

- orë/ditë

Kerkojm kujdestare ne zvicer, vendi Luzern 1femije 3vjet. Kujdestarja te jet nag maqedonia ose kosova lindore, Pagesa si pas marveshjes Tel.+41791952657

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Sara Kola (25)

Me kohe te plote orë/ditë 1 vit eksperiencë

jam nje vajze serioze, e komunikueshme dhe korrekte.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Rina Sejdiu

08-16:30 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per nje femije 14 muajsh ne Prishtine. Preferohet mosha mbi 25 vjec dhe te kete pervoje pune me femije.

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

H.beqiri Beqiri

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje kerkoj nje babysitterin per 2 vajzat tona me kenraktoni ne nr 0793625698

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mire H.

mbas marveshje orë/ditë

Kerkoj nje kujdestare per dy femin 4 dhe 6 vjeqar ne zvicerr. Kujdesen per ushqim dhe pun shtepie. Mosha e preferuar 30-45 Ju lutem lajmrohni ne e-mail: mire_ch@hotmail.com

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

S Sh

7-6 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jemi nje familje jetojm ne zvicerr keni nevoj per kujdestare per 3 femije mosha 11, 7 dhe 8 vjet per pastrim shtepie pergaditje ushqim per femijet paga 600 fr udhetimi dhe ne qofse i ploteson kushtet mundet te ket diqka per pag ma shum 0041764708847

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Gjyle Syla

8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje babysitter per nje djal 3 vjeqar paguajm rrugen fjetja te ne, dhe 500 chf muaji

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Blerand Syla

08:00-17:00 orë/ditë

Kerkoj kujdestare per nje djal 3 vjeqar rrugen e paguaj une vendbanimi tek une ushqimi dhe fjetja po ashtu tek une dhe 500 chf ne muaj per ma shum kontaktoni ne numrin +41791579775 per whatsapp

Shiko profilin

Pejë Jam kujdestare

Besa Besa (6)

8 ore, 12ore, 24ore.. orë/ditë 6 vite eksperiencë

Jam infermiere kerkoj pune ne kosove por edhe jasht kosove si kujdestare pleqsh ose kujdestare per femije me kontaktoni ne nr 045939504

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Alba Musliu

6 Dit mengjes mbramje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj nje femer/grua serioze per kujdesjen e nje femiut ju faliminder

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

S. Sadiku

Normal orë/ditë

Kërkojmë kujdestare për 3 fëmijë dhe punë te shtëpisë . Vendi i punes Zürich në Zvicërr , të jetë e moshês 30- 50 vjeçe e sinqert e drejtê e dashur per fëmijë , përkushtim serioz .Na kontakti në watsapp 0041 79 279 49 80 . Me nderim , Sadiku

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ardita Bytyqi Bytyqi

07.00-19.00 orë/ditë

Kerkoj nje Dado per dy femije te moshes 10 vjeqar dhe 4 vjeqar. Jetojm ne zvicerr (luzern). Mosha e preferuar 45 - 55, pagesa 600 Frang ne muaj + udhetimi dhe akomodimi ne banesen time. Nisja e punes: sa me shpejt ( jo vetem per 3 muaj por per nje koh te gjat... dmth qdo 3 muaj). Preferenca: Te jet e dashur me femijet, e durueshme, dhe gjithashtu te din te gatuaj (ne rend te par per femijet).

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nora. Krasniqi

Me marrveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje kujdestsre per 2 f?mit ton.të jet e sinqert dhe t? ket pervoj pune per me shum detaje me kontaktoni.

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Klea Gjeka (4)

4 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Përshendetje! Kam mbaruar studimet për mësuesi dhe nje semester kam studiuar psikologji femije. Kam pak eksperienc si dado. Interesohem të punoj gjatë orarit të mbremjes dhe fundjavave. Faleminderit

Shiko profilin

Mitrovicë Kërkoj kujdestare

Arlinda l

folim orë/ditë 2 vite eksperiencë

pershendetje po kerkoj ni vajz serioze se ka durime me femi dhe punt te shpijes pagesa asht 650 fr edhe rruga asht ka ana jon

Shiko profilin

Tetovë Jam kujdestare

Egzona Arifi (24)

12 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lola Lola

7:30-5:30 orë/ditë

Kush eshte e interesuar dhe qe jeton ne Prishtine te me kontaktoje.

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Ajshe ZH

8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojm nje Dado URGJENT ne Zürich, vetem per mbikqyrjen e dy djemve ton ( 3 vjeqar dhe 1 vjeqar) per tash deri ne mes marsit. Dados ja ofrom nje dhom nveti. Paga 550 deri ne 600 euro.

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Rina Sertolli

- orë/ditë

Kerkoj nje kujdestare per kujdesjen e nje vajze 3 vjeqare ne basel. Te interesuarat te lajmrohen ne +41764843996 Lu lutem moshe te jet 25-35 vjeq.

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Hamide Lecaj

5 dejri 4 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj nje kujdestare per dy femit 7 dhe 1 e gjys t3 jet e sjellshme e kujdesur ndaj tyre te jube ushqim kush ka interes lete jamrohet numrin 0762134068 viber mosha mbi 30 vite.ne jetojm ne zvicerr kanton argaus paga fr 500 dejri fr 600

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

A. Krasniqi

24 orë/ditë

Kerkoj kujdestare te moshes 45-55 vjeq per kujdesje te binjakve 3 vjeq, kam edhe nje djal 8 vjeq edhe nje vajz 10 vjeq qe shkojn vet ne shkoll.Jetojm ne zvicerr kanton Zürich. Pagesa esht 700 Fr. Pjer dates 12 janar +41764710827 ose+41763329338

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Migena Dervishi (27)

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

0692100702

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Drita Drita

? orë/ditë

Përshendetje kërkojm Dado të moshes ( 20 deri 40 vjeq ) për dy vajzat tona 9 dhe 3 vjeq. Jetojm në Zvicerr në Kanton Baselland. Dado duhet të ket eksperienc me fëmijë dhe të na ndihmoj me punt e shtëpis nga pak. Për detajet e pageses dhe daten e fillimt flasim privat. Ju Faleminderit +41763292228

Shiko profilin

Fier Jam kujdestare

Lesarda Basha (24)

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kam mbaruar studimet per Psikologji klinike. Kam punuar nje vote edukatore. Punoj vullnetare tek femijet me aftesi te vecanta. Punoj si praktikante si Psikologe tek nne shkolle me Qytetin e Patosit. Jam shume e dashur me femijet e durushme . Di te gatuaj .

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Vlora Osmani

07:00 - 18:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj nje Kujdestare per dy Femit e mi Vajza 8 dhe Djali 3 Vjet. Mosha prej 25-40.

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

Flora Zvicer

7-18 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj nje kujdestare per 2 femit e mi dhe per ndim per shpi, jemi ne zvicer dhe kerkoj nje qik nga kumanova, mosha 18-25 ju lutem me kontaktoni ne numrin +41787689115

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Genta M

Nga ora 09:00 deri 14:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, kerkoje kujdestare per djalin 2 vjeq nga ora 09:00 deri 14:00. Jetoj ne lagje te spitalit - prishtine. Rroga eshte 120€ duke perfshir disa pune shtepije. Te interesuarat te lajmrohen ne nr 044167223

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Ardiana Ramadani

Diten orë/ditë

041799430532 Duhani vetem ne Ballkon Te pastron dhe te ben Buk Dhe te kujdeset per djalin 1 Vjeqar

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Ganimete Maliqi

0-24 orë/ditë 5 vite eksperiencë

E dashur me femi te mos pi duhan mosha ideale 40 - 55 vjeqe

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Azize Kovani - Osmani

2 dite jav tlir. Sipas orarit tpunes tem orë/ditë

Pershendetje. Kerkoj nje kujdestare per vajzen time 4 Mujsh. Kerkoj nje kujdestare qe osht e dashne me femij qe ka vullnet te miret me vajzen time por edhe per disa pun ne shtepi. Tlutem me lajmroni ne nr +41768180052 Ju pershendes Azizja

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ben Doda

0 orë/ditë 10 vite eksperiencë

puna behet ne zvicer per periudhen Janar Mars whatsapp viber +41763465497 te jet e sjellshme, ka disa pune shtepiake,

Shiko profilin

Gjilan Jam kujdestare

Kaltrina Foniqi (32)

6-10 orë/ditë 10 vite eksperiencë

Jam Kaltrina Jetoj Me Zvicer Dietikon Kanton Zürich kam pervoj me Femi Kerkoj Pune Jam e lir kush ka Inters me kontaktoni ju Faliminderit. Me Respekt Kaltrina

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

B. Krasniqi

24/dite orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj Dado per femij pun shtepie dhe pregaditje te ushqimit. Dado te jet e moshes 40-50 vjet Jetojm ne Zürich Per me shum informata na kontaktoni ne viber +41763329338

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

Resmie Mjeshtri (53)

orë/ditë

Jom Kujdestare ne Zvicerr per momentin. Kujdesem per themjie dhe pastroj dhe hekurosi. Nese keni interess me Kontaktonj ne nr: +355674460663

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Edonita B

Sipas orarit tim te punes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, nga 15 janari 2020, kerkojm ne Zvicerr nje kujdestare per dy femije 3 dhe 4 vjece. Po ashtu edhe nihmes per punt e shtepis. Pagesa mujore 600€. Per me shum, na kontaktoni ne nr 0041792640798

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

P Lim

4 orë/ditë

Kerkojmë një babysitter nga muaji 15 Janari 2020 per 3 muaj me mundesi vazhdimi edhe per 2 vite te tjera.Prioritet kan vajzat nga Presheva / Medvegja / Bujanoci por edhe nga Kumanova. Mosha mesatare 20 deri 35 te jet e sinqert dhe e dashur me femijet ! Bashkjetesa e garantuar per 3 muaj sigurisht dhe udhtimi vajtje ardhje ! Pagesa ne muaj 700 sfr ! Gjindemi ne Zvicer per qdo info me shum na kontaktoni viber / whatsapp +41799460285

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Qikatemija Simon

24 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkohet nje Kujdestare per dy Vajzat tona, 1 vjeqare dhe 6 Vjeqare ne Zviver ne Zuerich. Mosha juaj max 45 Vjeqare.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Elizabet Simonaj

Bisedojm orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje po kerkoj per fund shkurtit ni babysitter se asht e interessume me ardh gjdo tre muj dhe se asht e dashur me fmi e durushme dhe se spriton me nreq buken fmive dhe punt te shpijes ju lutem vetem femnat se kan provoj 079 786 78 14

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Elizabet Simonaj

folim orë/ditë 3 vite eksperiencë

pershendetje po kerkoj ni babysitt se asht shum e durushme per femij dhe se nuk priton me nre buken femive dhe me pastru ! per ne fund shkurtit

Shiko profilin

Suhareke Kërkoj kujdestare

Fidaet Basha

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kërkoj kijdestare për Vajzen time në Zvicër qe i ka 6 vjet, dhe që me ndihmon ne punët e shtëpis. Që neni e imteresuar ju lutem kontaktoni ne Nr. 076 549 14 66.

Shiko profilin

Viti Kërkoj kujdestare

Ledion Leci

6 dejri 5 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj kujdestare per dy femit 7 vite dhe 2 vite duhet te jet e kujdesur ndaj femive te ju pregadit mengjes njeri shkon ne shkoll vetem njeri esht ne shpi.mosha te jet 30 dejri 45 per me shum me shkruani ne imell sepse me duhet prej dates 26.12.19 paga esht fr 500 ju lutem me lajmroni vetem ato qe kan lexu mesazhin tim un jetoj ne zvicerr.

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Es Uy (28)

orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj te punesohem si babysitter ose pastruese ne geneve Kam 3 vite ekperience flas anglisht frengjisht Nr tel : 00355674033014

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Fatjona D... (24)

8-9 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje.kerkoj pune si kujdestare per 1 femije 3 vjec e lart.pagesa 600 euro.ndihmoj dhe ne punet e shtepise por jo qe ti kem obligim.9-10 ore pune ne dite.1 dit ne jave pushim.jam shum e dashur me femijet.ju lutem vetem familje serioze.e gatshme pas 26 tetor.nr kontakti 0685808474.flm

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Fadile Hima (14)

orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj te punesohem si kujdestare per femije. Kam eksperience pune. Jam e kukdesshme

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Perle A

24 orë/ditë 7 vite eksperiencë

kerkojm nje kujdestare e preferuar te jet me pervoj pune ne spital dhe me aftesi te vozit automjetin Kat B. Automatik. ndihma na vyn per nje grau te moshuar 77 vjq. te ciles i nevojitet: pregaditjen e ushqimit, ndihm ne pastrim, Perkujdesje per Tableta, Kushtet jan keto lexone me vemendje, dhom te perbashkt me klienten, udhtimi dhe ushqimi nga an jone. kush kerkon dhomen e vet dhe nuk i ploteson kushtet mos te lajmrohen qe mos te humbim koh. Ju falimnderit per mirkuptim

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Yllka Shabani

9.00-16.30 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj ndihmese per shtepi dhe kam dy femije qe duhet ti pres kur te vin nga shkolla (femijet jane me qendrim ditore).

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Midi Lecaj

5 dejei 3 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj nje kujdestare per dy femi 7 dhe 1 e gjys te jet e kujdeshme ndaj tyre ku imadhe esht ne shkoll un punoj vetem 3 dit ne jav jetoj ne zvicerr nese ke interes mund te takohemi ne kosov ku dot jem ne pushime prej 20.12 per me shum me shkruaj ne viber paga fr 500

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Zyrafete K

07.30 - 16.30 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femije 044 172 468

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

L.U L.U

— orë/ditë 1 vit eksperiencë

kerkoj kujdestare per gocen 10 vjece , ne muajin janar me kontakto ne nr : +41 78 961 76 02

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Agnesa Seferaj

6.30-19.00 orë/ditë

Pershendetje, kerkojme ni Dado serioze nga shqiperia per kujdesjen e dy djemve ton, dhe kujdesen e Baneses.Na duhen dy dado qe duan te punsohen gjo tre muaj. Pagesa eshte 550.-/muaj. Me kontaktoni nqofse jeni te interesuar. +41792190508

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Bekim Nuhiu

9:00 - 20:30 orë/ditë

Kerkojmë nje Kujdestaee me pervoje prej Gushtit gjer ne Prill Por nese mundesine keni edhe per me shum se vetem 3 Muaj. E dolosdoshme qe te dijni edhe gjuhen Gjermane se paku 50%. Puna juaj kryesore eshte kujdesi per Vjazen ne vend te pare. Kurse tjeter Pune per te pastruar, dhe per te bere gjellerat. Banimi dhe harja eshte Tek ne natyrisht falas. Dhe ju lutemi qe prej tash qe te merrni kete gje seriozisht.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lura R

08:30-16:30 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femiun 7 muajsh. Adresa ne taukbashqe, pagesa mujore 200 euro, 8 ore ne dite, per 5 dite te javes.

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

Mustafa Saliu

8 or orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jemi nje familje nga shkupi qe jetojm ne zvicer na nevoitet nje dado per tre vajzat tona qe jan 9vjet 6 vjet dhe 2 vjet. Nqoft se ke knteres ju lutem lajmerojuni

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Sara S. (27)

7/7 orë/ditë 6 vite eksperiencë

Pershendetje. Me kenaqesi dhe perkushtim do pranoja nje oferte pune si Dado ne Zvicer. Kam lindur ne tirane dhe rritur prane nje familjeje shume te madhe plot me femije te vegjel. Arrij te kuptoj femije te moshave te ndryshme dhe me qetesine qe me karakterizon mundohem ti pershtatem dhe ti edukoj ne maksimum. Mund te gatuaj, pastroj ushqej femijet. Gjithashtu dhe ti ndihmoj ne ecurine edukative ne rast nevoje. Mund te me kontakoni ne What's app +355696362553 per me shume detaje. Faleminderit

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lole U.

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Persh. Jemi nje Familje serioze nga Gjermanija. Kerkojm nje Kujdestare te sinqert dhe te dashur me femi. Ju lutemi nese jeni te interesume me lajmroni ne whatapp. Numri esht 00491751585981

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Linda Berisha Berisha

10 orë/ditë 11 vite eksperiencë

Kerkoj pastruese dhe kujdestare per femi per 3 muaj. Fillimi eshte 3 Januar deri 3 April 2020 2 bileta të paguar 0041795952921 Flm

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nita Macula

8:30-2:30 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femiun time 7muajsh, te jete banore e Prishties te mos pi duhan dhe te kete pervoj me femije te vegjel. Te interesuarst mund te me kontaktojn ne viber +38344358113

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Kamela Xhafa (24)

8 orë/ditë

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

V L (24)

orë/ditë 10 vite eksperiencë

Jam kujdestare per femijet, jam vet prind dhe kam punuar dhe me perpara me femijet. Kam eksperinec ne kujdesin e tyre prandaj jam e interesuar per tu punesuar vetem si kujdestare . Me kontaktoni ne 0692913747- viber/wp

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Magrib Muqiqi

Plot orë/ditë

Prsh kerkojm.urgjent nje dado per vajzat tana binjake te moshes dy vjeq e gjys dado duhet te ket eksperienc me femijet ti doje femijet te jet e paster higjenike mos ti ket problem as punet e shtepis te jet e moralshme !!!.ju lutem.ato qe nuk jon kujdesur kurre per fmi mos shkruani hiq Per ma shum.info shkruani ne numrin 004916090367047 ne viber apo whatsapp

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Alberta Musliu

6 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jem nje familie e vogel nga zvicrra,me duhet nje kujdestare per nje Femi kujdeset dhe punt te shpijes flm junmirpresim

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Eleonora Halitaj

0000 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje jemi nje familje serioze nga zvicerra.Kerkojm nje kujdestare per tre femijet ton edhe pastrim shtepije. Kujdestare duhet te jet serioze , duhe te ket durim me femijet. Kujdestare duhet te ket moshen 25 vjet deri moshen 40 vjet. Kujdestare na duhet prej dates 2 dhjetor. Na kontaktoni ne viber ose ne Whatsapp ne numerin 0041767001132 falemenderit.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Anna Gashi

24/24, 7/7 orë/ditë 11 vite eksperiencë

Hallo Kerkoj 1 Person per pastrim te shptis, pergadit buken 5 her ne dite, pastron rrobat, hekuros rrobat, kujdeset per femi Mosha: 40 Kerkoj puntore, qe ka interes per pun! 700 Franken qdo muj Fillimi i punes: 3. Januar 2020 deri 2. Mars 2020 Flm 0041797324550

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

K G

9-4 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj nje punetore te kujdeset per vajzen nje vite e gjyse dhe ta mirembja banesen, perparsi kan te prishtines

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Fadile H (-41)

24 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jam me eksperience, kam punuar 3 vite ne zvicer per kujdesin e vemijeve. Jam e perkushtuar dhe korekte ne pune, Kam certifikime te ndryshme per te ofruar kete sherbim, certifikimet njihen edhe ne europe.

Shiko profilin

Suhareke Kërkoj kujdestare

Nakije Kabashi

Sipas marrëveshjes orë/ditë

Kërkoj një Kujdestare për dy Fëmijët e mi kam 2 vajza njera është 5 vjet dhe tjetra 2 vjet ju lutem të më Kontaktoni ne numrin 0765656234

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arlinda Krasniqi

Sipas marrëveshjes orë/ditë

Kërkoj një Kujdestare për dy Fëmijët e mi kam një Djalë 4 vjeqar dhe një Vajzë 2 vjeqare per me shum informacione ju lutem të më Kontaktoni ne numrin 0762381742

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Lindita Th.

Si pas nevojes orë/ditë

Te kujdeset per femijun te pastroj shtepin. Te gjitha kur jam ne shtepi i bejm bashk. Se punoj vetem 50%

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

Vahide Z

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jam e interesuar per babysiter urgjent, jemi familje e rregullt dhe serioze gjithashtu kerkojme nje dado te rregullt dhe serioze, lutem me kontaktoni ne nr 0041786932923

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

Azize Kovani

2 dit ne jav tlira orë/ditë

Pershendetje kerkoj nje kujdestare serioze dhe e dashme me femij. Kerkoj per vajzen time 4 mujsh dhe per disa pun ne shtepi. Udhtimin dhe ujshimin eka tpagum nga ne. Me kontaktoni ne nr 0041768180052. Ju pershendes Azizja

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

V. Halimi

6 dit ne jav orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje ne kerkojm nje kujdestare per dy engjujt tan ne zvicerr.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

H. Mo (2)

8 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Kerkoj pun te punoj si pastruese mundesisht te shunav dhe te djelav ju lutem te me kontaktojn vetem ato qe kerkojn puntore jam e pergjegjshme dhe e sjellshme .faleminderit 044844916

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

Beqiri hafije hafije

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Prshendetje kerkoj nje babysitterin per 2 vajzat tona nga muaj dhjetor

Shiko profilin

Gjilan Jam kujdestare

Blerina Rr (24)

8 orë/ditë

Mund te kujdesem edhe per te moshuar

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Jeta Llonçari

7-15 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Flora Zuka

Simbas nevojes orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare simbas nevojes te qendroj me femijet kur ne prinderit udhtojm jasht apo kudo p.sh gjat vikendit apo edhe ndonjeher gjat javes

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Betja Ukaj

diskutohet orë/ditë 2 vite eksperiencë

kerkoj kujdestare qe te kujdeset vetem per femijet +4179 786 78 14

Shiko profilin

Viti Kërkoj kujdestare

Nebi Selimi

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje kujdestare per vajzat e mija. Duhesh mu kan e singjert e kujdeshme per fmi dhe vajz serioze. Me vyn per momentin dikush orej 15 Nentor deri me 20 Dhjetor pastaj prej Janarit. Me kontaktoni me SMS ne nr +4179 127 20 28

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A A

- orë/ditë

Pershendetje kerkojm kujdestare per nje vajz 3 vjet,vendi Luzern zvicrr, kukdestarja te jet nga maqedonia ose nga kosova lindore(serbia) tel. +41791952657

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

Ida Haxhaj

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Cmimi sipas marveshjes

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kiza Rüegsegger

5 dit orë/ditë

Kerkoj nje dado per 2 femit poashtu qe ti kryen edhe punt e shtepis qe e din gjuhen anglisht apo gjermanisht me daten 3 dhjetor te fillon punen ne zvicer bern kush ka interesa me lajmroni lutem ne ket numer 0795066114

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Selmani Liridon

7 orë/ditë

Kerkojm kujdestare per 2 femij te moshes 7 dhe 8 vjeqar. Pregaditja e ushqimit per femijet dhe ndihmes rreth punve te shtepis. Per info, 004176 706 51 43

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Egzona Thaqi (24)

sa te jet e nevojshem orë/ditë 3 vite eksperiencë

jom shum interesune per femij edhe mirrna me punet e shtepis

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kaltrina K.

Gjat kohes kur jam ne pun orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jemi nje Familje serioze nga zvicra ne Kanton Bern. Po kerkojm nje kujdestare prej moshesh 22 deri ne moshen 35 vjeq per dy femijet ton dhe per pastrim shtepije. Kujdestarja duhet te ket durim me femi, dhe do esht e qeshur me femi. Kerkojm prej dates 7.12.2019. Nese jeni te interesume me kontaktoni ju lutem ne ket Nummer Viber ose Whatsapp 0041766906840. Ju falenderoj.

Shiko profilin

Shkup Jam kujdestare

Mirvet Cani (24)

10 orë/ditë 8 vite eksperiencë

Nje person i perkushtuar punes..me nje pervoj shume vjeqare..dhe shume pergjegjese

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

ilda iiii (4)

max 7 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje Jam 26vjec jetoj ne Ch Bellinzona, jam e interesuar te punoj si babysiter Kush ka interes te me kontaktoje ne e-mail

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mina Abdullahi

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, kerkoj kujdestare ne Zürich. te sjellshme familjare dhe qe eshte nëne, nga fillimi i janarit.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ardi Ardian

6ore orë/ditë

kerkoj dado 900euro rroga WhatsApp viber 0041791577847

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Yllka Mustafa

8-4 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj nje dado per djalin tim 9 muaj, nga ora 8-4, e hene- e shtune, paga 200 euro, dhe te me ndihmoj pak ne punet e shtepise, femija eshte i qete dhe ha pa naze. Tel kontaktues: +38345399692

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Ana Ana

... orë/ditë

Urgjend kerkoj kujdestare per 1 femi paga 500 frang jetojm ne zvicer te interesuart net lajmrohen +4178 697 21 80

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

B R (4)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje nena kerkoje te punsohem si kujdestare per femije kam pervoj pune , jam shume e dashur dhe e qet me femijet . Nr kontaktues : +38349603039

Shiko profilin

Viti Kërkoj kujdestare

Liridona Ibrahimi

8 or orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje Kujdestare per vajzen time. Jetojm ne Bern te svizrres. Duhet mu kan e singjert dhe e kujdesme. Me Kontaktoni ne nr +41 76 416 9312

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Lediana Balashi (26)

6-8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam e dashur dhe e sjellshme me femijet

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Lena Musliu (47)

8 numri im 043537293 orë/ditë 15 vite eksperiencë

Jam nene.Kam pervoje pune i dua femijet ,punen time e kryej me pergjegjesi.Tip e qeshur jam gazmore,rreespekte nga lena numri im 043537293..

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

vlorjana elezaj

24 orë/ditë

kam.nevoj per.nja kujdestare per 2 fmi prej mosches

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Leo Luna

24 ore orë/ditë

Kerkohet nje dado nga data 8 ose 9 nentor. Per me shum info me kontaktoni ne ket nr0799137315

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Ide Halimi

E hene deri e premte orë/ditë 2 vite eksperiencë

Ne po kerkojm nje kujdestare per 4 femi.. Kush ka interes te lutem te lajmrohet ne telefon...

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Kaltrine Sertolli

- orë/ditë

Kerkoj kujdestare per vajzen 3 vjeq ne basel. Puna te filloj nga fundi i tetorit deri nga fillimi i janarit. Mosha te jet 25-35 vjeq. Te interesuarat te lajmrohen ne nr +41764843996. Me respekt kaltrina

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Anila Vezi (26)

8 ore orë/ditë

Shiko profilin

Fushë Kosovë Jam kujdestare

Selvije Bajraliu (4)

Gjys orari orë/ditë

Përshndetje...jom entrsuar te punoj.dikuh familje serijoze .po te jon ne islam un jom me mbules..jom nëne .te punoj gjysmu orari dy her ne jav apo 3 her ne jav..permbatje shtepis..

Shiko profilin

Kaçanik Jam kujdestare

Lebibe K. (28)

6-8 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Veona Curri

24/7 orë/ditë

Kerkoj urgjent nje grua nga maqedonia qe kam biseduar per kujdestare ka pas me ardh por mu me asht bllokuar telefoni dhe me kan hup mumrat. Ajo gru ka qen afer 40 vjeq nga tetova me doket e devorcuar dhe dy vajza. Me ka pelqyar dhe doja te bi prap ne kontakt. Nese e lexon te lutem kontakto prap.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lijana Miftari

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jetoj ne bern te zvicrres Te interesuarat te kontaktojn ne numri 0764169312

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Kaltrin Sertolli

- orë/ditë

Kerkoj nje kujdestare per vajzen time 3 vjeq ne basel, mosha te jet nga 25-35 vjeq. Te intresuaret te lajmrohen ne nr. +41764843996

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Arlinda Ajvazi (30)

4/8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Ofroj mësim për fëmijet nga klasa 1 deri ne klasen 5,Jam apsolvente e fakultetit te edukimit.Për me shum rreth mësimit bisedojm privatisht.

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Ola Nela

I diskutueshem orë/ditë

Kerkojme kujdestare per djalin 2 vjec. E rendesishme eshte qe te jete serioze dhe e pergjeshme nuk ka rendesi mosha. Te iteresuarat te kontaktojn ne numrin e telefonit +383 49 828 616

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

L M

7-17 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojdado@mail.ch Kerkojm 2 Kujdestare qe do te ndrohen gjdo 2-3 muj nga Shqiperia ose Maqedonia. ( 38-55 vjet) Jemi nje familje me nje djal 18 muj. Na jemi ne pun ka 10 ne dit do me thon kemi nevoj per nje kujdestare qe jo vetem rrin me djal deri sa te kthehem po me gjith zemer e kqyr dhe e mson qysh te kishin msu te vetin. Nuk dua me ndru personin per djalin tim ma shum se ka nevoj. Une pe lypi dikon qe munet mu adaptu me punu deri 5-6 vite me ardh gjdo 3 muj ne zvicer me kqyr djalin tim. Une jam nje nane e rre, nuk do ti persina personit qe ma kqyr djalin. Une kam qef nje person qe muna me ja fal besimin teme dhe ka besim ne mua qe une mundona kujdestarja e djalit tim mu kan e knaqt dhe kam qef ajo mu ndi mir ne shtepijen time. Kam qef mu ndi si ne shtepijen tende. Une nuk do tju shoh si puntore por shpresoj per dikon qe muna me pas si shoqe ose familje - perse ju do tma ritni djalin! Kush do te sheh veten ne gjendje me punu deri ne 5-6 vite (ose ma shum) dhe gjdo 3 muj me ardh ne zvicer - lajmroheni. Faleminderit per juve.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Leonora Leo (4)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Mirdita jam Leonora 20 vjet, jam momentalisht ne Svizer (Zürich) e kerkoj pun si babysitter kam dhe 2 muj drejt me nejt ktu kush ka intress let tum shkrun me viber +49 173 6194580

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sara A

8 deri 13 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme kujdestare per djalin 7 vjec dhe gjithashtu duhet te kujdeset per mirembajtjen e shtepise. Duhet te jete serioze dhe qe e respekton punen. Orari i punes 5 ore ne dite nga ora 8 deri 13. Jetojme ne Çagllavice, nr i telefonit +38344601448

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

Fatjona Bora (4)

Part-time orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam vajze serioze dhe shum e perkushtuar ndaj femijeve Per m teper me kontaktoni ne whatsap.

Shiko profilin

Elbasan Jam kujdestare

Ona Hoxha (4)

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Te interesuarit te me kontaktojn

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Bibi Z

24 oj orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kërkoj kujdestare jetoj në CH per nëntorit tëjen nga ana Preshev Maqedoni kush ka interses serioz lajmrohuni 076 2675628

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Tiana T

07:00-16:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

**Kërkohet një kujdestare për dy fëmijë të moshave 3 dhe 6 vjecare. Vetëm ato që kanë vërtetë nevojë për të punuar dhe ato të cilat punën e bëjnë me përkushtim të lartë, ato të cilat familjarizohen shpejt një familje të huaj dhe punën me fëmijë e kryejnë me pasion. Të qeta, serioze dhe te edukuara para se gjithash.. Mosha e preferuar deri ne 50 vjeç. Per kushtet e pageses dhe detaje te tjera na kontaktoni ne viber dhe whatsapp : +4176 409 97 89**

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

nurije Abdiji

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

kerkoj urgjentisht kujdestare per ne zvicerw saktsisht zürich me kontaktoni ne nr 0041763362311

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

D D

me marreveshje orë/ditë

Pershendetje ,,Na vyen urgjent nje kujdestare per femije ,ju lutem na kontakt ne watsp ose viber 0041797900973 faleminderit ,ju mirepresim

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Familja S.

- orë/ditë

Pershendetje, kerkojme nje Kujdestare per perkujdesjen e nje vajze 2 vjeq e gjysem dhe dy femije te medhenj (8, 10 vjeq). Femijet e medhenj jan ne shkolle tere diten. Pastrimi dhe gatimi kerkohet. Nje vajze te moralshme dhe te ndershme. Flm. Numri 0041762160500

Shiko profilin

Istog Jam kujdestare

Diellza H. (25)

gjysme orari orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dita Bajrami

0800-1600 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kërkoj kujdestare për një fëmijë Orari: Nga e hëna në të premte Pagesa : 200 euro / muaj Adresa : Komuna e Re, Dragodan, Prishtinë Për informacione shtesë tel/viber: +38349115019

Shiko profilin

Preshevë Jam kujdestare

Valbona Ismaili (24)

5 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Përshendetje,jam nje vajz e serioze,e besueshme dhe e dashur me fëmijet.Kam eksperienc me fëmijet.Dua nje familje qe te jet korrekt ne oraret e punes.Te kujdesem per fëmijet ne nje orar te konsiderueshem kur prinderit nuk jan ne shtepi.Punë te vogla ne shtepi bej por jo te zevendesoj pastruesen.Ndoshta eshte nje favor nese ju tregoj qe e flas gjuhen gjermane.Nese jeni nje familje serioze dhe doni nje njeri te besueshem ne shtepi me kontaktoni.

Shiko profilin

Vushtrri Jam kujdestare

Selvete Jashari (24)

8 orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkoj pune si mirmbajtse dy ose tri her ne jave, jam me pervoj, kam punu edhe me heret.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Jeta Llonçari

7-14 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Arlinda Saiti

Me ndrime orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kem nevoj per nje kujdestare serioze

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Anisa Vogli (4)

10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Hyra Abdullahu (24)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

E bej punen me deshire dhe vullnet

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Saranda Abazi (30)

3 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Nese deshironi me e mesu femine matematike ne shtepi atehere me kontaktoni.Kam te perfunduar fakultetin e shkencave matematiko-natyore dhe tash jam ne specializim ne matematike.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dafii Dafii

07.00 -17.00 orë/ditë

Kerkoj nje Dado per dy femije te moshes 5 vjeqar dhe 1, 5 vjeqar. Jetojm ne zvicerr (luzern). Mosha e preferuar 45 - 55, pagesa 600 Frang ne muaj + udhetimi dhe akomodimi ne banesen time. Nisja e punes: sa me shpejt ( jo vetem per 3 muaj por per nje koh te gjat... dmth qdo 3 muaj). Preferenca: Te jet e dashur me femijet, e durueshme, dhe gjithashtu te din te gatuaj (ne rend te par per femijet).

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Lediana Balashi (26)

6-8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jam nje person i qete dhe i dashur me femijet

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Majlinda Bajrami

7:30-13:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, Kerkoj kujdestare per femije. Femijet jane te mohses 8 vjec dhe 5 vjec. Me gjysem orar nga ora 07:30 deri ora 13:00. Femijet shkojn ne shkoll nga ora 13:00. Kujdestarja duhet te kete pervoje pune , te mos e pij duhanin dhe te jete e dashur me femijet. Per me shume info kontaktoni ne 049252535. Prishtine.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dije Ramabaja

8 or orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kërkoj kujdestare për femij të jetë e qetë dhe e dashur per femij

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

E E

me marreveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje ,,jam e interesuar per nje babyssiter nga fundi i muajit tetor ,ne jetojme ne Zvicer ,ju lutem per informacione me te detajuara kontakt watsp 0698211263,ju mirepresim ,faleminderit

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Avdullahi Lumni

. orë/ditë 5 vite eksperiencë

Mosha e kujdestares 50 deri 55

Shiko profilin

Kërçovë Kërkoj kujdestare

Perparime Vejseli

Deri 10 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Te kujdeset per Fëmijet / ta qoj ta marri Fëmin nga shkolla Punt e Shtëpis Te pregatis Ushqim

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Jeton Kabashi

Sipas marrëveshjes orë/ditë

Kërkoj një Kujdestare për dy Fëmijët e mi kam 2 vajza njera është në shkoll tjetra në shtëpi për më shumë informacion ju lutem te me kontaktoni ne numrin 00 4176 565 62 34

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fetah B

07 deri ne 16 orë/ditë 15 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare te moshes se mesme per tu kujdesur per nje grua te moshes 70 vjeqare,duke perfshire pregatitjene ushqimit dhe pastrimin Pagesa caktohet sipas marreveshjes. Te interesuarat te paraqiten ne numrin 044 127 441

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Gane Gabi

10 or orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkoj 1 Person per (PASTRUESE+ BABYSITTER) Fillimi i punes: 4. Oktober 2019 per 3 muaj 0041797324550 700 Schweizer Franken ne muaj + 2 bileta per 0041797324550

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Pranvera Kuspa (29)

8 deri ne 10 ore orë/ditë

Me kontaktoni

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dafii Dafii

07.00-19.00 orë/ditë

Kerkoj nje Dado per dy femije te moshes 5 vjeqar dhe 1, 5 vjeqar. Jetojm ne zvicerr (luzern). Mosha e preferuar 45 - 55, pagesa 600 Frang ne muaj + udhetimi dhe akomodimi ne banesen time. Nisja e punes: 01. Tetor 2019 ( jo vetem per 3 muaj por per nje koh te gjat... dmth qdo 3 muaj). Preferenca: Te jet e dashur me femijet, e durueshme, dhe gjithashtu te din te gatuaj (ne rend te par per femijet). Me shkruani whatsapp apo viber

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Dita Bajrami

E hene/E premte orë/ditë 5 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Genta M

5 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, jam e interesuar per nje kujdestare dhe mirebajtese te shtepis (ne gjerat elementare te shtepis per pastrim) per 5 ore nga ora 09:00 deri ne 14:00. Te interesuarat te lajmrohen nga ora 10 deri ne 6 mbasdite, nuk pranoj telefonata mbas ores 6 asesi. Viber 044167223

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Ibgalle Berisha (24)

08:00 16:00 orë/ditë 18 vite eksperiencë

Urgjentisht kerkoj pun si kujdestare e femive ose ndoni plak qe ka nevoj per kujdestare prr punt e shtepis jam nan e dy femive kam prevoj me femijam 44 vjeqare 044713389

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Hamide Gashi

7:45-16:30 orë/ditë

Te kete Eksperienc me femije, preferohet nene te jete.

Shiko profilin

Fushë Kosovë Jam kujdestare

Kije B (63)

8 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje, Jame kujdestare femijesh me me shume se 5 vite pervoje prej te sapolindurve deri 7 vjec. Banoje ne Fushe Kosove, me marreveshje per femijen mund te kujdesem ne shtepin time apo te juajen me lokacion ne fushe Kosove apo sipas marreveshjes edhe ne Prishtine.

Shiko profilin

Gjakovë Jam kujdestare

Egzona Sylaj (4)

8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kam perfunduar fakultetin e edukimit dhe jam e interesuar per pune si kujdestare. Kam punuar ne kopesht me femije te moshave te ndryshme. I dua shume femijet.

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Lindita Mur

7 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Mirdita kujdestaret, Kerkoj kurdestare per djalin tim. Osht djal shum i gjal dhe aktivizum. Kerkojm per ne zvicer teeth Baselit per mas pakti edhe 4 vite.. kemi nevoj 2 zoja +35 vjet qe ndrohen gjdo 2 muj Flm per messaga

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Marjeta Al

8-10 ore ne dite orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jam e interesuar per te punuar si babysitter ne Geneve nga fillimi i muajit tetor,kam eksperience 3 vite gjithashtu dhe si nene me 3 fwmije.flm

Shiko profilin

Bujanoc Kërkoj kujdestare

Redife Asani

9 /10 or sioas nevojes dhe më shum orë/ditë

Fillimi i punës Nëntor 2019,përkujdesja për fëmijët tê jet obligim.pastrim ska nevoj mjafton të merret me fêmij dhe ta jap maximumin për ta.jetojm në zvicerr

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arife Kamberaj

12or orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje korkoj nje dado per 2 femej 4 vjeq dhe 2 vjeq. Jetoj ne friburg te zvicrres te interesuar te me kontaktojn ne WhatsApp ne numrin 0041792223979

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Argjira Kadriu GRAPCI

8:00 -14:30 orë/ditë 2 vite eksperiencë

8:00 -14:00 orë/ditë Kerkojme punetore/ndihmese per mirembajtje rreth puneve te baneses dhe kujdes per djalin 9 vjeq! Kandidatet qe jetojne ne Prishtine kane perparesi. Vetem te interesuarat serioze per pune te lajmerohen ne kete numer: 044111454

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Remzije Deliaj (49)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Liljana Brazhda (52)

14 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Pershendetje. Ndodhem ne Zvicer dhe jam e interesuar per pune si Babysitter. Nese keni interes me kontaktoni ne nr Whatsapp +355699453386

Shiko profilin

Bujanoc Kërkoj kujdestare

Donika Destani

6.30-19.00 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Shiko profilin

Malishevë Kërkoj kujdestare

Arlinda Krasniqi

Sipas marrëveshjes orë/ditë

Kërkoj një Kujdestare për dy Fëmijët e mi kam një Djalë 3 vjeqar dhe një Vajzë 2 vjeqare per me shum informacione ju lutem të më Kontaktoni ne numrin +41 76 238 17 42

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Bleona Jashari (12)

4 or deri n8 or nditje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje jam e interesuar per kujdesje te femijeve çdo gje qe është ne lidhje me femijet jam e gatshme te bej po ashtu jam ne fakultetin e psikologjis i dua femijet shum .049 556 519

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Z E

24/7 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje Kerkoj Kujdestare per 2 vajzat si edhe ndihmes per punte e shtepis. Zonja duhet te ket pervoj me femij. Mosha te jet mbi 35 vjet dhe na Shqiperia ose Maqedonia (Kosova, viz nuk dergoj). Ne jetojm ne Bern te zvicres dhe jemi familje 4 antarsh dhe serioze. Kujdestares i mbulojme shpenzimet e udhtimit dhe te akomodimit ne shtepine tone. Do ta ket dhomen dhe banjon nveti. Pagesa 600 franga dhe nuk mund te ndryshohet. Kujdestarja me duhet prej dates 01.10.2019. Nese keni interes dhe deshironi te punoni, jeni buzeqeshur si e dashur me femije mundeni te me kontaktoni ne nr. 0041795527354

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

zana me

7-21 orë/ditë 38 vite eksperiencë

pershendetje. lypim Babyssiter per 2 femi 6 vjet dhe 3 vjet, nisja me 16 Shtator pagesa 600 fr ne muj dhe ticketen e paguit ka one jon, puna e Dados esht, ta dergojn femijen ne kindergarten, te kujdeset per dy yllat ton punt e shpis dhe pregaditjen e ishqimit. mosha 40-55

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Meriton Idrizi

00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje kerkoj kujdestare per 1 femij te interesuarat te ne kontaktojn ne viber 0041793226998

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arlinda Linda

6 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkojm Urgjent nje dado per 2 fmi te mi ( Qika 2 vjet e qys, Djali 3 muj )Pagesa 600Fr plus rrugat. Dado duhet te ket eksperienc ne kujdesjen e fmive dhe punet e shtepis duhet ti doje fmijet te jet higjenike e sinqert dhe e moralshme .ju Lutem ato qe nuk Jan kujdesur asnjehere per femijet mos te lajmrohen !!! Per Ma shum Info lajmrohuni +41795117497

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Saranda A

8 deri 13 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme kujdestare per djalin 7 vjec dhe gjithashtu duhet te kujdeset per mirembajtjen e shtepise. Duhet te jete serioze dhe qe e respekton punen. Orari i punes 5 ore ne dite nga ora 8 deri 13. Jetojme ne Çagllavice, nr i telefonit +38344601448

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

D Qorraj

? orë/ditë

Kerkoi nje puntore per pune shtepie Puna gjendet ne Zvicer. Fjetja dhe ushqimi jan ink. Punet jan pastrim shtepie, rrobash. Pagesa 500.fr muaji.neto. Ju lutem te lajmrohem ato qe kan drejt udhtimi per 3 muaj. 0041792880279

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Antigona Frokaj

07.00-17.00 orë/ditë

Kerkoj nje dado per djalin tim 8 vjeqar. Jetoj ne Zvicerr Luzern. Te interesuarat ju lutem me kontaktoni ne whatsapp viber apo me Email. antigona.frokaj@gmail.com numri telefonit esht 0041 79 593 77 92

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

V Curri

7 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per 3 femi ne kanton Solothurn. kam 3 femi (5 vjet 2 vjet dhe 5 muj).Vajza 5vjet asht en kopsht edhe djali 2 vjet shkon 2-3 her ne javet ne kopsht per beba. Une punoj vetem Paradite prej ora 6 mengjes deri 12 kshtu qe kujdestarja duhet me dit gatimin sepse per drek duhet te kujdeset vet. Kujdestarja duhet te jet ne form mi perballu te tre femit e qet dhe me sinqeritet dhe moral te lart. Pagesa asht 600Franga. Ju lutem lexoni shpalljen mir bisedoni me famuljart dhe tani lajmrohuni. Nese jeni te interesuar lajmrohuni ne ket numer +41789763300

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Meriton Idrizi

00:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per nje femije

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Zeqije Ismaili

7:30 :17:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jam duke kerkuar kujdestare per dy femi ju lutem lajmrohuni +41765096550

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Idriz Shala

12 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kujdestare ne SUEDI Kerkojm ni kujdestare ne suedi. Puna esht vetem kujdestare shtepise. Me pastru shtepin, me la rroba me gatu. Dmth me femijet NUK KA pun. PAGA 500euro Bileten ta pagujm ne Normal edhe banim dhe ushqimin falas Jemi familje serioze qe kemi pas pastruese qe shum vite dhe kerkojm nje zonj serioze nga mosha 30-48vjet Na kontakto ne whatsapp apo viber 0046766440611 VIZA NUK QOJM!!!

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Laura Bajgora

9:00-17:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Urgjentisht kerkoj ndihmese per mirembajtjen e shtepise ! Punetorja duhet kryesisht te mirret me punet e shtepise dhe ne kohe te shkurt te kujdeset per femijet pasi qe kthehen nga shkolla.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

F K (24)

7 - 20 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Albulena L

4 ore ne dite orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Mevlide . (4)

4-8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

kerkoj pune per pastrim shtepie 2-3here ne javte jam 45 vjec ju lutem te me kontaktojn familjet serioze .

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Albulena Murati

7:30-15:30 orë/ditë

Kerkojme kujdestare per femijet 3 vjet dhe 2 vjet. Te kete pervoje pune. Ne banojme te lagjia e spitalit Mati 1 afer marketit super viva

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nora Muciqi

Plot orë/ditë

Pershendetje kerkojm Urgjent nje dado per Vajzat tana binjake te moshes 2 vjeq e gjys gati .Dado duhet te ket eksperienc ne kujdesjen e fmive dhe punet e shtepis duhet ti doje fmijet te jet higjenike e sinqert dhe e moralshme .ju Lutem ato qe nuk Jan kujdesur asnjehere per femijet mos te lajmrohen !!! Per Ma shum Info lajmrohuni ne viber apo WhatsApp 004917677590443

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Se Vi

5-10 ohr orë/ditë

Kërkoj kujdestare për vajzen time 1 vjeqare në zyri udhetimi dhe jetesa janë nga une të paguar paga ësht 500 franga mujore të jeni e qet dhe e dashur më fëmi të jeni 35-50 vjeqare për interesim me kontaktoni në numrin 0041762166523 Viber ose wazap e kërkoj kujdestare sa ma shpejt

Shiko profilin

Kumanove Kërkoj kujdestare

E D

1deri 3 muaj orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm urgjent kujdestare per djalin dhe mirmbajtje te baneses. Ju lutem na kontaktoni ne +41763782904

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Fatjona D... (24)

9-10 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje.kerkoj pune si kujdestare per 1 femije 3 vjec e lart.pagesa 600 euro.ndihmoj dhe ne punet e shtepise por jo qe ti kem obligim.9-10 ore pune ne dite.1 dit ne jave pushim.jam shum e dashur me femijet.ju lutem vetem familje serioze.e gatshme pas 26 tetor.nr kontakti 0685808474.flm

Shiko profilin

Bujanoc Kërkoj kujdestare

Alban Ao

7/19 orë/ditë

Te jet serioze ne pune.

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Lume Zenuni

7/19 orë/ditë

Vajze Serioze mosha 23/40 vjeqe.Nr 0041764247787

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A&H Tahiri

E hene - E premte orë/ditë

Jemi te interesuar urgjentisht per nje babysitter per nje femije 6 vjecare . Rroga € sipas marreveshjes . Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp ju lutem ! Faleminderit! +41 78 845 22 13 +41 76 211 85 79

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

D M (46)

Gjithe diten orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje. Une jam nje Kujdestare nga Shqiperia. Kam punuar edhe shume here te tjera si kujdestare ne Zvicer. I dua shume femijet dhe me pelqen te perkujdesem per ta, pasi jam edhe vete nene e dy femijeve. Mund te perkujdesem per femiun, te gatuaj per femijet, te bej punet e shtepise, hekurosje etj. Nga puna mundem me ia fillu menjehere me 2 Tetor. Pagesa duke filluar nga 800 fr.

Shiko profilin

Pejë Kërkoj kujdestare

Diellza Hyseni

8h deri 10h orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoje Kujdestate mosha 35-55 per tre muaj ne Zvicerr Rruga, fjejta dhe ushqimi falas

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nexhmie Veliu

08:00-16:00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj puntore per vetem per pune te shtepis fshati Prugofc komune e Prishtines orari 08:00 deri 16:00

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nora B.

12 or ne dit orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, kerkoj nje dado nga data 13. Shtator ose 14. Shtator per tre muaj. Per me shum info ju lutem me shkruani ne whatsapp ose viber +41764203325

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Anduena Tola (30)

8 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Kerkoj pune per Dado, E dashur , provoje pune e sinqerte ndihmuese me femijet ne gjdo aspekt 045802269

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fjolla Dobruna

8-16 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Te me kontaktojne vetem te moshes 30-50 vjeq, ajo do te jete sikur une ne shtepi. Te kujdeset per vajzen, te pastroj kur te ka mundesi.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Granit Ajeti

gjithe diten orë/ditë 2 vite eksperiencë

Te kujdeset per femije 6 muajshe

Shiko profilin

Gostivar Kërkoj kujdestare

Hafije Beqiri

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj nje dado per di vajzat 8 dhe 3 vjece dujet te kujdeset per fmijt dhe shpin paga 600 fr ne muaj dhe bakshishet me duhet nje dado urgjent

Shiko profilin

Kamenicë Kërkoj kujdestare

Lena Berisha

Si pas marveshjes orë/ditë

Jemi ni familje jetojm ne zvicer e kerkojm ni kujdestare per 2 femijte e tan Te jen ni gru ne mosh 49-... vjet Jemi ni familje shum serioze, mundsisht te jet Dado nga Presheva, Bujanovci etc Prej 4 shtator 2019

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Donika B

8-16 orë/ditë

Kerkoj urgjent kujdestare per vajzen nga data 1 Shtator. Jetoj ne Prishtine ne lagjen Mati 1. Tel. 049760919 Viber 38345200977

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Jeta Llonçari

7-15 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Per çdo gje ju lutem me kontaktoni! Falemnderit

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Vesa Pajaziti

32 ore orë/ditë 3 vite eksperiencë

Ne kerkojme, nje vajze prej moshes 25 deri 45 per 5 dit ne javt 30 ore punu per mu dergu femit ne shkoll dhe ne aktiviteti dhe ne mbramje. Duhet me fshi dhe me pergadit ushqim. Jetojme ne zvicer dhe i ofrojm kushte te volitshme.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Laura Hoti

08:00 - 16:00 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per vajzen 14 muajshe, preferoj me pervoj ne kujdes te femijeve, mosha deri 45 vjeçe. Njekohesisht te me ndihmoj rreth puneve te shtepis.

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Fitore Hoxha

8 orë/ditë 5 vite eksperiencë

0789717907 me shum informacione

Shiko profilin

Strugë Kërkoj kujdestare

Zilfiret Istrefi

9 deri 10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

deri 10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë Jemi nje familje shqiptare jetojm ne Zvicer,Biel afer Bernit.Kerkojm babysitter per 2 femijet 10 vjet vajza dhe 4 vjet djali,te dy ne shkoll.Mosha e preferuar e dados prej 25 deri 50,ndihme ne punet e shtepis,te dy femijet ne shkoll,djali ka nevoj per me qu ne shkoll 5min,duhani nuk preferohet.Punojm 5 dit ne jav,nga data 24gusht,transporti dhe jetesa nga ana jon,num kontaktit 0041791369668

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Siel N (6)

9-10 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Prsh! Jam 29 vj, e arsimuar ne nivel master ne mesuesi dhe nene e nje femije 2 vjec. Pervoja, arsimimi dhe memesia jane pikat kyçe mbi karakterin tim. Kerkesa ime eshte qe familja te me pranoje me femijen( e pavarur). Ju faleminderit????

Shiko profilin

Shkup Kërkoj kujdestare

Zana Zana

6.00-20.00 orë/ditë

Pershendetje. Kerkoj ni kujdestare per 2 fmi. Dado duhet me pas 30-50 vjet edhe me kan prej maqedonis ose te presheves. Pagesa 600 franka. Udhtimi edhe ushqimi paguhet prej neve

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Gane B (4)

10 ore orë/ditë 9 vite eksperiencë

Kerkojm nje pastruese dhe Babysitter ne zvicer Pagesa:600€ Jetesa + 2 bileta Mosha:30-40 Eperience me pastrim dhe me Babysitter +41797324550 Thank U, Ganja

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Viola E.

10+ orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kerkoj pastruese dhe Babysitter ne zvicer prej Fund August per 3 muaj 0041795952921 Viola

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

mira mira (65)

marreveshje orë/ditë

Pershenetje! Jam nje zonje 60 vjec, kerkoj nje pune si baby sitter ne Zvicer. Kam eksperience mbi 10 vjet si baby sitter. Jam e perkushtuar ndaj femijeve. Me proesion jam ekonomiste. Kerkese per punedhenesin eshte qe dua te vi bashke me burrin tim, eshte i afte te bej pune si shofer kopshtar, perkujdesje ndaj femijeve,punetor per cdo gje. Te interesuarit te me kontaktojne ne numrin 0699441902. Pervec rroges te jete e perfshire dhe transporti+akomodimi. Paga dhe orari sipas marreveshjes te te dy paleve.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nen Nen

Pergjithshme orë/ditë

Kerkoj urgjent nje Babysitter per nje femije dhe punet e shtepis. +41793519170

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Elisa Halitaj

0000 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje..jemi nje familje qe Jetojme ne zvicerr... i kemi 3 femije e na duhet nje zonje 30-50 vjece per perkurdejse femieljet dhe punt e shpies - hekurosje. Zonja duhet te jet serioze,korrekte dhe te ket prevoj me femije. Jemi te interisuar sa ma super.. kontaktoni ne numerin 0041767001132.

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Arberime Celiku

9 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Me kontaktoni

Shiko profilin

Viti Kërkoj kujdestare

Dita Sutaj

10 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare serioze per femi 1 vjecar edhe per punt e shtepis pagesa 600 franga per ma shum informata me kontaktoni ne watsapp Dita

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Norma Basha

7-15 orë/ditë

Kerkoj kujdestare kryesisht per mirembajtje te shtepise dhe pregatitje te ushqimit familjar. Me kontaktoni ne viber +38345266011, Prishtine.

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

A & H Tahiri

- orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme nje kujdestare urgjent per ne Zvicer..Dt 24 gusht duhet te jet ne Zvicer. Ju lutem lajmerohuni ne WhatsApp +41762118579

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Arbenita Destani

8ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jetojme afer Zürihut ne Zvicerr, punojn te dyt dhe kerkojme nje vajz apo grua qe kujdeset per djalin dhe ne kohen qe djali eshte ne shkolle per pastrim.

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Nina Fetinci

Me marrveshje orë/ditë 1 vit eksperiencë

Ne kemi dy quna jemi nga kosova njeri 8 vjeq tjetri 6 vjeq femijet jan te rritur dhe te kuptueshem ne shkollë shkojn vet vine vet vetem duhet pregaditur per shkoll dhe kur te vijne duhet te pregadis ushqim te beje punet e shtepisè si nje zojë shtepie e diela e lirë kurse paga eshte 600 fr ne muaj + bileta nga ana jonë. Nese je e interesuar na kontakto +41762007729

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sara A

8 deri 13 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme kujdestare per djalin 7 vjec dhe gjithashtu duhet te kujdeset per mirembajtjen e shtepise. Duhet te jete serioze dhe qe e respekton punen. Orari i punes 5 ore ne dite nga ora 8 deri 13. Jetojme ne Çagllavice, nr i telefonit +38344601448

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nora z.

12-16 orë/ditë 2 vite eksperiencë

kerkoj qe kujdestarja te jete nene vet.fillimisht gjysem orari pastaj nje kohe me te gjate me orar te plote

Shiko profilin

Shkodër Kërkoj kujdestare

Fatbardha Tolaj

70% orë/ditë

Mosha 40-55

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Aurora Aurora (36)

40 ore ne jave, fundjava pushim orë/ditë

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Familie P...

Afer 8h orë/ditë 1 vit eksperiencë

Te jet e perkushtuar per femijet e mi dhe ti ket dokumentet qe tvij te ne ne zvicerr

Shiko profilin

Durrës Jam kujdestare

Drita Durres (4)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Kena Sh (33)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Profesioni im eshte mesuese, jam edhe prind i nje femije. Kam arsimin e duhur dhe statusin e nje nene gje e cila me ben te afte te kuptoj nevojat dhe zhvillimin e femijeve. ????????

Shiko profilin

Lezhë Jam kujdestare

Davida Gjoni (24)

10 orë/ditë

Pershendetje! Jam e interesuar per pune ne Zvicer si babysitter nga dt 27 gusht. Me intereson nje familje e mire dhe e rregullt. Sepse dhe une jam serioze me punen Perinfo ju mirepres ne WhatsApp +355697554099 Faleminderit!

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

Kaltrine Brahaj

- orë/ditë

Kerkoj kujdestare per vajzen time 3 vjeqare nga fundi i shtatorit te interesuarat te lajmrohen ne nr.+41764843996

Shiko profilin

Strugë Kërkoj kujdestare

Zilfiret Istrefi

9 deri 10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jemi nje familje shqiptare jetojm ne Zvicer,Biel afer Bernit.Kerkojm babysitter per 2 femijet 10 vjet vajza dhe 4 vjet djali,te dy ne shkoll.Mosha e preferuar e dados prej 25 deri 50 vjet pastrim dhe hekurosje.Nisja me 15 gusht bashk me mua,jetesa dhe bileta nga ana jon

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

L l

me marreveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje ,Kerkoj kujdestare per perkujdesjen e femijeve perkatesisht 4 dhe 11 vjec ,pagesa 600 franga dhe biletat vajtje ardhje te paguara ,ju faleminderit ,,kontakt viber ose watsp 0041791369668

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Valbona Hoxha (55)

8-9 orë/ditë 6 vite eksperiencë

Shiko profilin

Ohër Kërkoj kujdestare

Nora Da

2 dite ne jave orë/ditë 3 vite eksperiencë

Dado duhet te jetoj ne zvicerr (Kanton Zürich) ne jetojm ne Horgen 8810 Rruga pagujet nga ana ime

Shiko profilin

Ohër Kërkoj kujdestare

Nora Zürich8810 Horgen

4dite ne jav orë/ditë 2 vite eksperiencë

25-35 vjeqe, mos te kete femije te vegjel Shkolle te mesme Jetoj ne zürich-horgen 8810-+41763910558 Kerrkoj per koh te gjate te vij cdo 3 muaj Cdo here qe vjen shtohet pagesa 50 euro mujore Jemi fam intelektuale.. jemi te qete. Ju lutem shkruani ca fjal personale ne aplikim

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Sadbere Jakupi

7-20 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Te jet serioze , familjare dhe te jet e dashur me femijet.

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Medina M.

diten orë/ditë

pershendetje kemi nevoj per kujdestare paga 700 euro gjindemi ne gjermoni freiburg mundeni tna kontaktoni viber what sapp nr 00491756071199

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Sadbere Jakupi

Tan diten orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje grua ose vajz per perkujdesjen e femijve te mi. Te jet serioze dhe e dashur me femijet. Kerkoj per ne ZvicerrTe interesuarat te kontaktojn ne viber ose whatsapp ne nr +41762122087

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Gimolli Vllasaliu

14.00 deri 18.00 orë/ditë

Kerkojm nje kujdestare per 3 vajzat to a kerkojm vetem kujdesje 5 or ne dit 5 dit pages a 600 franga ne muaj 0041762338704

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Fitore Hoxha

Pa caktuar orë/ditë

Te jet nga mosha 35 vjeqare

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Zeqir Recica

12or orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj kujdestare 20 deri 35 vjeqare. per 2 femijet qe jan 4 vjeqar dhe vajza 2 vjeqare nga 1 netori ne Friburg ne zvicerr te interesuar me kontaktoni ne numrin tim ne Whatsapp 0041792223979

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Jetmire Krasniqi

9 ore orë/ditë

Kerkoj nje babysitter 1 muj prej 4 gusht deri fund gushtit pagesa 600 frang

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Zamira B

Diten orë/ditë

Kush esht e interesume te lajmerohet ne whatsapp ose viber per gusht . 00495257046483 flm

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Valbona Hoxha (44)

8-9 orë/ditë 6 vite eksperiencë

Valbona Hoxha, 51 vjecare. Banoj ne Prishtine dhe kam 6 vite pervoje pune si kujdestare. Me pare kam rritur 3 femijet e mij.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sara A

8 deri 13 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme kujdestare per djalin 7 vjec dhe gjithashtu duhet te kujdeset per mirembajtjen e shtepise. Duhet te jete serioze dhe qe e respekton punen. Orari i punes 5 ore ne dite nga ora 8 deri 13. Jetojme ne Çagllavice, nr i telefonit +38344601448

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Mimi D (31)

8.30-14 orë/ditë

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Agnesa Aliu (24)

8 orë/ditë

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Anila Vezi (26)

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kam studiuar per Fizioterapi,eksperienc 2vjecare,praktiken e zhvilluar ne 2 nder me klinikat me te shquara ne shqiperi si FizartCenter dhe Klinika Halili.Vullnetare ne qendren Down syndrome albania. Eksperienc persa i perket femijeve me aftesi te kufizuar,gjithashtu di te trajtoj disa patologji ty ndryshme. Gjithashtu kam punuar masszhatore ne Dhermi tek Hotel Restorant Don Mare.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

V Alija

Sipas marrveshjes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje..jemi nje familje qe Jetojme ne zvicer...i kemi 2 Femije dhe na duhet nje zonje per pekujdesje te femijeve dhe punet e shtepise .. zonja duhet te jete serioze,korrekte dhe te kete pervoje me femije Tel.0041799217082...jemi te interesuar nga Data 01.08

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mizushe Hajdini

8 deri ne 16.30 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Ofroj pune per kujdestare dhe ndihmese ne punet e shtepise. Zonja (zonjusha) duhet te jete serioze,e paster, e pergjegjshme dhe e gatshme te respektoj rregullat e familjes si dhe t\\\'ju permbahet obligimeve qe merr!! Kandidatja duhet te jete e moshes 28-45 vjet, te jete nga Prishtina dhe te mos pij duhan! Orari i punes 8.00-4.30, çdo dite pune dhe ne raste edhe te shtunave. Te interesuarat le te lajmerohen ne nr. +38344403226 ( ne viber) Ju lutem te lajmerohen vetem ato qe vertete kane nevoj per pune dhe qe e vleresojne ate.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

L H

10 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkojm urgjent babysitter per 2 femijet tan te interesuarat te lajmrohen ne ket nr.0041799567840

Shiko profilin

Durrës Kërkoj kujdestare

Lindita Gjolaj

Sipas marrveshjes orë/ditë

Jemi nje familje qe jetojm ne zvicer ,kerkojm kujdestare per djalin tone 11 muajsh.Te jete korrekte dhe e sjellshme.Per me teper info kontaktoni ne nr.0041765960418

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Hatixhe Berisha

Sipas nevojes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj babysitter per binjake, dhe per femit 6 dhe 5 vjeqe, jan ne qerdhe dhe ne shkoll deri ora 6 qdo dit, per me shum informata kontakto ne numrin 0041764078980 vetem whatsapp

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Fatjona D... (24)

9-10 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje..kerkoj pune si kujdestare per 1 femije mbi 3 vjec.ndihmoj edhe ne punet e shtepise por jo qe ti kem oblikim.9 deri 10 ore pune. 1 dite ne jave pushim.mundesisht te jete puna ne gjermani.kush ka interes te me kontaktoje.flm

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Meliza K

12:00 deri 18:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per dy femijet e mi, mosha 6 dhe 7 vjet. Koha e kujdesit eshte mjafte e shkurte meqe ata shkojne ne shkolle. 2 ore i bie te kujdeset per femije dhe 4 te tjera te mirembaje shtepine. Te me kontaktojne ato qe vertete deshirojne te mbajne punen per nje kohe te gjate. 045 345 345

Shiko profilin

Gjilan Jam kujdestare

Alba B (4)

Sipas marrveshjes orë/ditë

Prsh kerkoj Bbs per vajzen time 6 muajshe... Perpos perkujdesjes se vajzes duhet te pergaditet ushqimi dhe pastrimin e baneses. Paga 500 chf dhe bileta kthyese nga ana jon... Ushqimi dhe akomodimi nga ne gjithashtu. Mosha e preferuar 30-45 Ju mirpresim.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

M B

Pasdite orë/ditë

Kerkoje kujdestare per femije si edhe te ndihmoje ne mirembajtjen e shtepise. Orari i parapare pasdite 6 ore si edhe te kete fleksibilitet per orare me te gjata sipas kerkeses dhe me pagese shtese. Mirepres te interesuara serioze.

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Franziska Shala

7.00 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje. Jemi nje familje seriose qe jetojme ne Zvicer. Kemi 2 vajza. Kerkojme prej fillimit Gushtit nje kujdestare te ndershme dhe korrekte per pekujdesjen e femijeve dhe punet e shtepise.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lina fe

8 orë/ditë 4 vite eksperiencë

pershendetje kerkoj pune per pastrim te shtepise 1 ose 2 here ne javte pagesa sipas marrveshjes sa osht shtepia ose banesa e madhe te interesuarat zerioze nr kontakt 044844916

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Antigona Lenjani

8ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

prsh jame e interesuar per nje kukdestare femijesh, kame 2 femije edhe jetoj ne zürich te Zvicrres ye interesuarit te me lajmerohen ne nr e tel.+41 76 450 62 06

Shiko profilin

Gostivar Kërkoj kujdestare

Zana ..

7:00-21:00 orë/ditë 3 vite eksperiencë

pershendetje. lypim Babyssiter per 2 femi 6 vjet dhe 3 vjet, nisja me 16 Gusht pagesa 600 fr ne muj dhe ticketen Kthyse, puna e Dados esht, ta dergojn femijen ne kindergarten, te kujdeset per dy yllat ton punt e shpis dhe pregaditjen e ishqimit. mosha 40-55

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sadije Gimolli

6:00-19:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jetoj ne Zürich

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mimoza Bunjaku

Ndrrime orë/ditë

KERKOJ NJE DADO PER 2 FEMI TE MI ME ZVICER KANTON AARGAU! URGJENT PER 27.7

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

sevdije B

. orë/ditë

kerkoj kujdestare ne zvicerr, zurich per 3 muaj. Mosha duhet te jete 35-45. Rruga dhe banimi jane te paguara. 0041765121918

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arbereshe Zogjani

8-4 orë/ditë

- Te jete nane; - Te kete mbi 35 vjet; - Te kete te pakten 1 vit pervoje pune si kujdestare e femijeve tjere; - Te mos jete duhanpirese; - T’a kete te pranueshem udhetimin (Prishtine Qender, Breg i Diellit, Fushe Kosove); - Te kete njohuri ne pergatitjen e ushqimit per femije. Kohezgjatja: 6 muaj, me mundesi vazhdimi. Fillimi i punes: Sa me pare. Pagesa: Sipas marreveshjes.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Loo Boo

Pergjithshem orë/ditë

Kerkoj Babysitter per kujdesje te nje femije si dhe punet e shtepis +41793519170

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sh P

Sipas punve orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jetojm ne gjermanidhe kerkojm nje person 35-45 vjece per pun te shtepis. Femijet jane te medhaj, por kerkojm nje person per pun te Pagesa 500€ mujore. Per me shum, kontaktoni nr 00 49 151 50745224

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Elda gega (29)

8 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Me pelqen puna e perkudjes per femijen . Nga ekseperinca me meparshme pershtatem edhe mundohem te futem te bota tyre edhe te behem personazhi kryesore ne boten e tyre .

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

naza beqiri (4)

orë/ditë 10 vite eksperiencë

Jam Naza jetoje ne Dardani , jam kujdestare afer 10 vite, jam shume e afert me femijet, jam e lire prej 1 shtatorit te filloj punen. Nr kontaktues 044543852.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

S.B S.B

5:30 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje, me duhet nje babysitter serjoze prej 19 Gusht 2019 per femijet e ton duhet vetem me i percjell ne mengjes per ne shkoll ta pastron bensen dhe babysitter esht e lir krejt diten. femijet vin ne ora 17:30 ne shtepi veten nje dit vin ne 15:30. ju mirpresim

Shiko profilin

Prizren Kërkoj kujdestare

sevdije Berisha

12:00-20:00 orë/ditë

kerkoj kujdestare per ne zvicerr per 3 muaj, rruga dhe banimi i siguruar. Te intrersuarit lajmrohuni ne tel:0041765121918

Shiko profilin

Gjakovë Kërkoj kujdestare

Lidie Berisha Berisha

24 orë/ditë

Pershendetje jam lidie berisha nga luzerni i kam 3 dijem me vyn nje dado me 30 gusht ne moshe 27-40 vjeqare.jam me fe katolike

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A A

- orë/ditë

Pershendetje kerkojm urgjentisht kujdestare per nje vajz 3 vjeq, kujdestarja te jet nga maqedonia ose kosova lindore, te i teresuar nr tel. +41791952657

Shiko profilin

Fier Jam kujdestare

Ledina Lamaj (24)

8 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jam 20 vjec , jam studente ne fakultetin e shkencave humane per gjuhe-letersi- mesuesi, di tre gjuhe te huaja . Kam 3 vite eksperienc dy ne Shqiperi dhe nje vit ne Greqi. Dua te punoj si kujdestare femijesh sepse e kam bere dhe me perpara nje pune te tille dhe e bej me shume qejf dhe dashuri dhe sepse profesioni qe do kem ne nje te ardhme ka te bej me femijet . Faleminderit !!!

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Birsene Zejnulahu

24 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kêrkoj ungjent nji Babysitter prej dates 12.8.2019 jetojm në CH të jet nga Presheva ose Maqedonia 0041762675628

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mimoza Bunjaku

Paradite dhe masdite orë/ditë

Kerkoj Dado per ne Zvicer te kujdeset per dy femijet e mi 5 dhe 3 vjeq dhe Ta pastroj banesen.

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Blerina Bela (929)

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Bibi Zej

24 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Me duhet urgjent nji babysitter prej dates 12.08.2019 te jet maqedoni Preshev

Shiko profilin

Tiranë Jam kujdestare

Julinda Delilaj (28)

orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje jam e interesuar per te punuar ai Dado ne gjermani. Kush eshte i interesuar mund te me kontaktoje . Faleminderit

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Fidan Isufi

Sipas marveshjes orë/ditë 3 vite eksperiencë

Përshendetje Kerkojm ndihmëse ( kujdestare) per familjen tonë. - zonja duhet të na ndihmoj ne punet shtepis dhe nganjeher edhe per çunin. - Duhet të jetë prej 40-50 vjeç dhe me pervoj pune e dashur , korrekte dhe puntore. 0041765821424 ( viber & whatsapp ) Faleminderit

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Elisa Halitaj

0000 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje..jemi nje familje qe Jetojme ne zvicer...i kemi 3 femije dhe na duhet nje zonje 30-45 vjece per pekujdesje te femijeve dhe punet e shtepise .. zonja duhet te jete serioze,korrekte dhe te kete pervoje me femije me heret ne zvicer.0041767001132...jemi te interesuar per mbas dates 20 gusht

Shiko profilin

Tetovë Kërkoj kujdestare

Ismaili Armin

12/12 orë/ditë

Puntorja mund te shkoj te punoj edhe pun tjera privat

Shiko profilin

Vlorë Jam kujdestare

Alarda Daupaj (24)

24/7 orë/ditë

Pershendetje jam Alarda Daupaj , 21 vjec nga Vlora . Jam studente e deges se biologjise dhe jam ne kerkim te nje pune si babysitter .. Jam shume e dashur me femijet dhe kam shume durim .. vij nga nje familje e e rregullt , mamaja ime eshte mesuese ndersa babai polic . Nisja urgjente ! Ju faleminderit !

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Angelica Prenaj perlalaj

7.00-18.00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Ekam shkru ni mesazh dje se jam tu lyp kujdestare per fmin e mi mkan ragu shum njerz ju lutna me shkruni ne numrin e telefonit kush ka interes se un po du mju dhan pergjigje po nuk di pse nuk esht ka ban Numri telefonit +41762138964 Ndaq me sms Viber dhe whatssapp mundem te kontaktojm

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Litafete Doci

Fjetja tek ne ushqimi e te gjitha orë/ditë

Te jete Serioze,sepse dhe ne jemi familjare

Shiko profilin

Suhareke Kërkoj kujdestare

Gita Gjeraj

7 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje po kerkoj kujdestare per 2 vajza ne zvicer.. mosha 40 deri 50 .. te lutem me kontaktoni 0041765192628

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Teuta KADRIU

3 deri 4 her ne jav orë/ditë

Pershendetje kerkoj nje kujdestare prej 04.08.19 per 3 femit dhe pastrim shtepije. Mosha duhet te jet prej 40 .... Keni interes lajmronu ne viber ode whatsapp 0041767608022

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Hana Islamaj

8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojme nje punetore per mirembajtje te shtepise. Rroga sipas marrveshtjes. Ju lutem te me lajmerohen vetem te interesuarat seriozisht 044 23 45 45. Po kerkoj dikend per 2 vite pune jo 2jave e 2 muaj.

Shiko profilin

Shkup Jam kujdestare

A A (4)

12 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kujdestare me disa vite pervoj kujdesem per fmi dhe disa pun shpie.Ne Zvicer ose Gjermani. tel 00389 77 702314 viber ose whatts app

Shiko profilin

Pogradec Kërkoj kujdestare

Tiara pacolli

× orë/ditë

Jemi nje familje serioze!deshirojm nje vajze per kujdesjen e vajzes ton 2 vjece! ne gjermani!mosha e mundeshme deri 35 vjece! mundesisht ardhja sa me e afert ,, rruga banimi etj i siguruar!!! FALEMINDERIT

Shiko profilin

Fushë Kosovë Jam kujdestare

Bardha Zh (24)

7-17:30 orë/ditë 5 vite eksperiencë

Pershendetje ofroj kujdestari per femijet tuaj ne shtepine time kam punuar edhe ne qerdhe jetoj ne fush kosove

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

M B

Me marrveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoje kujdestare per natën te interesuarat te lhnrohen 044 777 909

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

A Abazi

- orë/ditë

Kerkojm kukdestare per nje femije ( vajz 3 vjeq) ne luzern CH kujdestarja te jet nga maqedonia ose kosova lindore, te interesuar nr tel. +41791952657

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

ela ela

/ orë/ditë

persh! kerkoj nje vajz serioze per kujdesien e vajzes ton ! ne gjermani!flm

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Valbona Aliu

3 orë/ditë 15 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj pune si pastruese e hymjeve te banesave shkkallve te banesa pastrim te banesave ,shtepive dy ose nje here ne jave

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Teuta Paloja

08:00-14:00 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Per informata me te hollesishme mund te me kontaktoni.

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

geralda Shabani (30)

sipas marreveshjes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Prsh .jam geralda 26 vjece per momentin jam ne zv dhe me duhet urgjent nje vend pune si babysiter ne nje familje serioze per vetem 6 jave . Jam e dashur me femijet kam eksperienc ne kte pun . ju lutem me kontaktoni ne kte whtcp. ne kte nr 0697773905

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sadetja Ahmeti

07.00 -18.00 orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje, kerkoj urgjentisht kujdestare per 3 femijet e mi. Femijet jan tere diten ne shkolle. Punet e shtepis dhe ushqimi duhet te jene. Femijet e kan moshen 10, 12, 13. Te lutem vetem seroize. 0041787218399

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Aferdita M

08:30-17:30 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Te kujdeset per femijet dhe mirembajtje te baneses.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Hana Islamaj

8 ore orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje ndihmese ne shtepi me pervoje pune ne punet e shtepise dhe me raste kujdesjen e femijeve.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Nita Buja

8 oresh orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje, po ju shkruaj ne lidhje me gjetjen e nje kujdestare. Duke e ditur sa e veshtire edhte gjetja e kujdestares adekuate, kam nevoj per ndihmen tuaj ne kete qeshtje.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Donika B

7-16 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Shiko profilin

Preshevë Kërkoj kujdestare

Mina Shala

9 or orë/ditë

Mosha te jet 35-45 vjecare dhe te ket experienz me femi

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Florentina Lushaku

Xxx orë/ditë

Unë kam nevoj për pastrim jo për kujdestare dhe jetojm n? Lucern të Zvicrës.Roga sipas marvshjes.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Kaltirina Nuredini

Pergjithshme orë/ditë

Kerkoj Babysitter per nje femije si dhe punet e shtepis te interesuarat let kontaktojn +41793519170

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Fitore Hasi

8 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj punetore per mirembajtje te shtepise por jo kujdestare per femije.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Linda Linda

7-7 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Mirdita jam Linda jetojm ne Svizer St.Galle kam nevoj per ni Kujdestare urgjent per 4 jav ish kon mir njo qe osht momentalish ne svizer edhe kerkon ni familje tjeter apo familjes nuk i vihet mu. me kontaktoni +41765016792

Shiko profilin

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Laura Rrahmani

. orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per djalin tim 1 vit e gjys ne zvicerr te interesuarit te me lajmrohen +41766070902

Shiko profilin

Gjilan Kërkoj kujdestare

Vlora Osmani

07:00-18:00 orë/ditë

Nese ke interes mundesh me u lajmru ne Nr. +41766818783. Faliminderit per mirkuptim.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Besiana Surduli

3 muaj orë/ditë 2 vite eksperiencë

Jemi nje familje ne kanton Luzern te zviceres, po kerkojm nje kujdestare per 2 femijet ton prej dates 24.6.2019 Nese jeni te interesume ju lutem me kontaktoni ne ket numer 0041791731860

Shiko profilin

Prishtinë Jam kujdestare

Dajana Kasa (54)

Diite-nate orë/ditë 5 vite eksperiencë

Kerkoj te punesohem ne gjermani si kujdestare.

Shiko profilin

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Perparim Limani

4 dit ne jave orë/ditë

Kerkojm nje babysitter nga Janari per dy djemt tone 4 dhe 2 vjec ! Jemi familje nga Kosova dhe te interesuarat te jenë nga Kosova Lindore ose Kumanova ! Mosha 20 deri 25 ! Pagesa : 500 per femijet dhe 200 per punet e shtepis + udhtimin. Orari i punes eshte 4 dit ne jave nga e Mart deri te Shtunen ! Te interesarat le te na lajmrohen tek faqja pastaj kontaktojm ne telefon !?+41799460285

Shiko profilin

Tiranë Kërkoj kujdestare

Ardiana Ramadani

9-8 orë/ditë

Kerkoj kujdestare pre 21 korrik ne zvicerr. Mosha 35 deri 50

Shiko profilin

/komuniteti