Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

L l

me marreveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje ,Kerkoj kujdestare per perkujdesjen e femijeve perkatesisht 4 dhe 11 vjec ,pagesa 600 franga dhe biletat vajtje ardhje te paguara ,ju faleminderit ,,kontakt viber ose watsp 0041791369668

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: me marreveshje
  • Pagesa: me marreveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti