Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Anduena Tola (30)

8 orë/ditë 4 vite eksperiencë

Kerkoj pune per Dado, E dashur , provoje pune e sinqerte ndihmuese me femijet ne gjdo aspekt 045802269Detale Profili

 • Femër
 • 4 vite eksperiencë
 • 8 orë / ditë
 • Pagesa: 350
 • Transporti nga ana ime
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme

/komuniteti