Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Z E

24/7 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje Kerkoj Kujdestare per 2 vajzat si edhe ndihmes per punte e shtepis. Zonja duhet te ket pervoj me femij. Mosha te jet mbi 35 vjet dhe na Shqiperia ose Maqedonia (Kosova, viz nuk dergoj). Ne jetojm ne Bern te zvicres dhe jemi familje 4 antarsh dhe serioze. Kujdestares i mbulojme shpenzimet e udhtimit dhe te akomodimit ne shtepine tone. Do ta ket dhomen dhe banjon nveti. Pagesa 600 franga dhe nuk mund te ndryshohet. Kujdestarja me duhet prej dates 01.10.2019. Nese keni interes dhe deshironi te punoni, jeni buzeqeshur si e dashur me femije mundeni te me kontaktoni ne nr. 0041795527354

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 24/7
  • Pagesa: 600 Franga Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti