Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

L M

7-17 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkojdado@mail.ch Kerkojm 2 Kujdestare qe do te ndrohen gjdo 2-3 muj nga Shqiperia ose Maqedonia. ( 38-55 vjet) Jemi nje familje me nje djal 18 muj. Na jemi ne pun ka 10 ne dit do me thon kemi nevoj per nje kujdestare qe jo vetem rrin me djal deri sa te kthehem po me gjith zemer e kqyr dhe e mson qysh te kishin msu te vetin. Nuk dua me ndru personin per djalin tim ma shum se ka nevoj. Une pe lypi dikon qe munet mu adaptu me punu deri 5-6 vite me ardh gjdo 3 muj ne zvicer me kqyr djalin tim. Une jam nje nane e rre, nuk do ti persina personit qe ma kqyr djalin. Une kam qef nje person qe muna me ja fal besimin teme dhe ka besim ne mua qe une mundona kujdestarja e djalit tim mu kan e knaqt dhe kam qef ajo mu ndi mir ne shtepijen time. Kam qef mu ndi si ne shtepijen tende. Une nuk do tju shoh si puntore por shpresoj per dikon qe muna me pas si shoqe ose familje - perse ju do tma ritni djalin! Kush do te sheh veten ne gjendje me punu deri ne 5-6 vite (ose ma shum) dhe gjdo 3 muj me ardh ne zvicer - lajmroheni. Faleminderit per juve.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 7-17
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti