Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

Lindita Th.

Si pas nevojes orë/ditë

Te kujdeset per femijun te pastroj shtepin. Te gjitha kur jam ne shtepi i bejm bashk. Se punoj vetem 50%

Detale Profili

  • orari: Si pas nevojes
  • Pagesa: 500Fr. Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti