Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Drita Drita

? orë/ditë

Përshendetje kërkojm Dado të moshes ( 20 deri 40 vjeq ) për dy vajzat tona 9 dhe 3 vjeq. Jetojm në Zvicerr në Kanton Baselland. Dado duhet të ket eksperienc me fëmijë dhe të na ndihmoj me punt e shtëpis nga pak. Për detajet e pageses dhe daten e fillimt flasim privat. Ju Faleminderit +41763292228

Detale Profili

  • orari: ?
  • Pagesa: ? Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti