Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arife Kamberaj

8h orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje kerkoj kujdestare per 2 fmit mosha 4vjeq dhe 3 vjeqe. Per me shum me konraktoni ne nr 0041792223979

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 8h
  • Pagesa: 500fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti